Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
من Erron Black میخوام! :(( امیدوارم توی این معرفی چند روز آینده،همین بشر معرفی بشه :d
Frost هم دوست میدارم،ولی میدونم که نخواهد بود:(

C-Naa

کاربر سایت
Feb 21, 2008
35
نام
Sina
من که اصلا از طراحی بعضی از شخصیتا خوشم نیومده.. خواستن تنوع بدن واسه جذب مخاطب ولی نمیدونن خیلیا طراحی کلاسیک رو میپسندن.. حالا اون هیچی این ***** زرد و سبز که روش گذاشتن اون جو تاریک و گرفته بودن بازی رو هم از بین برده

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
آقا من از اون بچگیم تو این بازی فقط کتک میخوردم اصلا نمیتونم بازیش کنم و این ترکیب دکمه ها و فنون جذاب برام مثل ساختن ی برج مشکله اصلا وقت زدنش گیج میشم....
هرچقدر کومبت بد بازی میکردم سری fight night رو عالی بازی میکنم ...امیدوارم این ترکیب دکمه ها برا امثالی مثل من که یکم تو تند تند زدن دسته ها و انگشتای فرض کم میارن ی راه حلی قرار بدن....
بعضی هارو دیدم دسته رو با انگشتاشون خراب میکنن کلا دسته خراب کنن بس که تند تند و روانی وار میکوبن رو دکمه ها....
یعنی اگه قصد خراب کردن دستتتونو دارین کافیه بدین دسته ی آدم باحال کلا دستتون هم خشک هم عمرش پایین میاد دکمه هاش بر عکس فایت نایت شوک ها تو معرض خرابی هستن....
کلا برا انجام این بازی ها رجوع به کلوب یا استفاده از یک دسته ج...ده بهترین راه هست:d
فقط اون یارو کلاه داره که یخ داشت یا الکتریسیته یادم نیست آبی بود رگه های لباسش رایدن فک کنم و sub zero

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
خوبه! طرفدارای طراحی جدید ارمک داریم زیاد میشیم>:) :d
---
اینطور که بوش میاد هم فردا ارمک معرفی میشه! :x به به! به به! :d
اون Erron Black ما رو هم خواهشا زودتر معرفی کنند! :-" قبل از اینکه قدرتاش توی کمیک اسپویل بشه:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر