Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این طناب هاش از هر Fireballـی بدترن! :| هم دمیج میدن،هم میکشتت طرف اسکورپی،هم دو ثانیه سرت گیج میره و چندتا کومبوی شیک و مجلسی میخوری:-" :d
البته فکر کنم دیگه محل خاصی برای اجرای استراتژی نباشه توی بازی:-" معمولا گوشه ها هستن،که توی این نسخه شخص مدافع میتونه ازشون استفاده کنه و فرار کنه:-" (توی اسکله مثلا دیده شد این حرکت:-" ) یا همونجا یه چیزی پیدا میکنند میکوبند تو صورت شخص مهاجم :-" ... البته خوب،مهاجم هم میتونه از اینا استفاده کنه :d

فکر کنم چنین چیزی اگر میخواستن بسازن، بازیشون 2-3 سال دیگه میومد:-" یا اگر Injustice نبود،میشد به چنین چیزی امید داشت:-"
ولی تعداد واقعا کمه! :| الان من نمیدونم اونایی که توی MK9 بودن رو بخوام،یا اونایی که توی قبلیا بودن! ( مثل Frost یا Hotaru :-" ) کلا حرکت خیلی عجیب غریبی داره میره! :| دلیل اصلی این حرکتم DLCـه! میگه هرچی نبود رو جدا میدیم،فن هاش میخرن! چرا بزاریم توی بازی وقتی تو بخش داستانی نیست :| :| :|
طناب ها که روی بلاک پانیش خور خفن دارن:biggrin1: کلا طناب باید وقتی بزنی که اطمینان کامل داری به طرف میخوره و بهترین موقع وقتیه که توی یه کمبو ازش استفاده کنی. ولی اگر بلاکشون کنی، میتونی پانیش کنی و به قصد مرگ بزنی حریفت رو:biggrin1:
آره دیگه رسما با این Stamina Gauge و این استفاده از محیط، رسما جایی برای پیاده کردن استراتژی نمیمونه. همینجوری باید مثل این دعواهای توی خیابون بزنیم همدیگه رو فقط:|:biggrin1:

خب اشتباه Ed Boon همینجاست. روی بازی های اصلیش وقت نمیذاره و روشون کار نمیکنه. سریع میخواد بازی رو بده بیرون. کاراکتر جدید خوبه، اما نه به شرطی که نصف شخصیت ها رو داغون کنی بره:| DLC هم که مطمئنا 600 تا میده:| الان استاندارد تعداد شخصیت ها توی بازی های فاتینگ معمولا 40 تا هست (حتی بیشتر) ولی اینجا بیست و خورده ای بیشتر نیست. حالا شخصیت های جدید رو هم ازش کم کنیم رسما دیگه هیچی نمیمونه.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,900
نام
نریمان
یکی از Ed Boon یه سر نخ در مورد کارکتر بعدی خواسته، اون هم در پاسخ گفته:

Get Out. Really Out

:bighug:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,900
نام
نریمان
خب دستشون درد نگنه بابت Day-One DLC :( فقط خدا کنه تو Ladder باشه و این DLC فقط باعث Playable شدنش بشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
WTF !!!
اینا دیوانند؟ :|
من تا حالا ندیده بودم هیچ فایتینگی برای پیش خرید کردن، کاراکتر بده به ملت! :|
یه 4تا لباسی،حالا توی MK ، دوتا فیتالایتی ـی یه چیزی! نه کاراکتر! :| واقعا خاک تو سرشون! :bighug:

یک ماه بعد همین گورو رو 5 دلار میفروشن:bighug:

nemesis 547

کاربر سایت
Apr 17, 2013
170
نام
علی
WTF !!!
اینا دیوانند؟ :|
من تا حالا ندیده بودم هیچ فایتینگی برای پیش خرید کردن، کاراکتر بده به ملت! :|
یه 4تا لباسی،حالا توی MK ، دوتا فیتالایتی ـی یه چیزی! نه کاراکتر! :| واقعا خاک تو سرشون! :bighug:

یک ماه بعد همین گورو رو 5 دلار میفروشن:bighug:
بعد یک سال یه نسخه دیکه به اسم complate edition عرضه میکنن و طبق معمول طرفدارا میخرن
و این یعنی سود دوباره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
اون رو که همه بازی ها عرضه میکنند:D اتفاقا به نظرم حرکت خوبیه! :D
با DLC کاراکتر هم کنار میایم، چون کلا بوده چنین چیزی! ولی اینکه کاراکتر رو بدن برای پیش خریدی ها خیلی حرکت ضایعیه! :| حالا نه که بازیشون هم 40 تا کاراکتر قابل بازی داره:-"

Witcher69

کاربر سایت
Feb 14, 2014
122
نام
AMIN
سلام دوستان چند % احتمال داره Noob هم باشه ؟ خبری سره نخی چیزی ازش لو نرفته ؟:-s هوووی یارو Ed Boon مگه Mortal Kombat بدون Noob میشه آخههههه ؟!!!~x(:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر