Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ساب زیرو شاید اینجا محبوب ترین باشه ولی شما خودت هر جایی سرچ کنی میبینی شماره 1 اسکورپیونه، بحث اینکه "چون تو همه بازیا هست پس محبوب ترینه" هم یه شکلک براش طراحی شده : =))
توی داستان MK2 وقتی اسکورپیون میبینه که ساب زیروی جدید فیتلیتی نمیزنه میفهمه که این یکی مثل قبلی بی رحم نیست، و برای جبرانش قسم میخوره که از Kuai Liang مراقبت کنه (بله این اتفاق واقعا افتاده - از بس بد تصمیم میگیره اسکورپیون:>)
زمانی هم که میفهمه اونی که خانوادش رو کشته کوان چیه کلا ساب زیرو رو میزاره کنار و میره سراغ کوان چی که جلوی کاراشو بگیره (نه که فقط برای انتقام سبز میشه:>) و تنها کسی هست که جلوی کوان چی وایمیسته وقتی همه دنبال شائو کان میگردن و نمیدونن خراب کار اصلی همیشه کوان چیه.
ساب زیرو همیشه طرف خوب هاست، ولی همیشه آخرین نفریه که میاد جلو، عملا ریدن به جانی کیج بیشتر اعتماد داره تا ساب زیرو:d کلا شما دلیل وجود داشتن ساب زیرو رو توی سری به من نیشان بده من ممنون میشم:d
باز ما یه مدرک داریم ، اسکور چی ؟ =))
و جالب تر اینجاست که همین یکی دو روز پیش گیم اسپات یه ویدئو گذاشته و Gore ترین فیتالیتی سری MK رو داده به ساب زیرو ;;) یعنی از در و دیوار داره میریزه :D

xcovs7oxe96gm8vcafab.jpg

The 5 Goriest Mortal Kombat Fatalities Ever - The Gist
720p 60fps

چرا ادامه ـش رو نمی گی که دوباره توسط کوان چی گول میخوره و دوباره راه میوفته تا کوای لیانگ رو هم بکشه =)) اصولاً کسی که از یه سوراخ دوبار نیش بخوره بهره ی هوشیش به صفر میل میکنه :D
در مورد متن بعد از قسمت بولد شده هم که خودم توضیح دادم جریانو دیگه :D توی 9 هم که همه چی تکرار مکرراته به زبون اد بون :D

پ.ن : کلاً هیچ رقمه نمیشه منکر این شد که از نبود توبیاس داره سوء استفاده میشه :D
پ.ن 2 : اینو یادم رفت بگم :D جایی نمیگه قراره از کوای لیانگ مراقبت کنه !!!!! میگه دیگه دنبال کشتنش نیست ! :D مراقبت چیه ، مگه بچس :D

آخرین ویرایش:

Jeffy_Original

کاربر سایت
May 23, 2010
64
نام
امین
باز ما یه مدرک داریم ، اسکور چی ؟ =))
و جالب تر اینجاست که همین یکی دو روز پیش گیم اسپات یه ویدئو گذاشته و Gore ترین فیتالیتی سری MK رو داده به ساب زیرو ;;) یعنی از در و دیوار داره میریزه :D

xcovs7oxe96gm8vcafab.jpg

The 5 Goriest Mortal Kombat Fatalities Ever - The Gist
720p 60fps

چرا ادامه ـش رو نمی گی که دوباره توسط کوان چی گول میخوره و دوباره راه میوفته تا کوای لیانگ رو هم بکشه =)) اصولاً کسی که از یه سوراخ دوبار نیش بخوره بهره ی هوشیش به صفر میل میکنه :D
در مورد متن بعد از قسمت بولد شده هم که خودم توضیح دادم جریانو دیگه :D توی 9 هم که همه چی تکرار مکرراته به زبون اد بون :D

برادر من اون فینیشر ساب زیرو فقط به خاطر همون ESRB-Maker بودنش معروف شده وگرنه قول میدم خودتم اون رو به عنوان خشن ترین فینیشر قبول نداری.
شما خودت چرا ادامش رو نمیگی که نمیکشه و میفته دنبال کوان چی و تا همین MK9 اصلا با ساب زیرو کاری نداره و اگرم داره فقط به عنوان سنت سری-ه:)
اتفاقا تو همین MK9 که میگی از زبون اد بونه کاملا داستان با MK2 فرق میکنه چون اینجا دیگه قسم نمیخوره ازش مراقبت کنه و بابت همین هم از ساب زیرو شکست میخوره

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
برادر من اون فینیشر ساب زیرو فقط به خاطر همون ESRB-Maker بودنش معروف شده وگرنه قول میدم خودتم اون رو به عنوان خشن ترین فینیشر قبول نداری.
شما خودت چرا ادامش رو نمیگی که نمیکشه و میفته دنبال کوان چی و تا همین MK9 اصلا با ساب زیرو کاری نداره و اگرم داره فقط به عنوان سنت سری-ه:)
اتفاقا تو همین MK9 که میگی از زبون اد بونه کاملا داستان با MK2 فرق میکنه چون اینجا دیگه قسم نمیخوره ازش مراقبت کنه و بابت همین هم از ساب زیرو شکست میخوره

اون درآوردن کله از خدا ترین فینیشر های سریه که اسکور هم حتی از روش اسکی رفته :D

من گفتم ، شما پست رو درست نخوندی :D
تا وقتی کار از کار میگذره و خود کوانچی بهش میگه همه ی اینا کار خودش بوده :biggrin1: ولی جالب اینجاس که باز اسکور نمی تونه کوان چی رو کتلت کنه و آخر سر هم کوان چی دوباره در میره :biggrin1:
با این حال بازم نمی تونه کوان چی رو به سزای اعمالش برسونه و کوآن چی آخرشم در میره :D یعنی اینهمه کار برای هیچی :D

Jeffy_Original

کاربر سایت
May 23, 2010
64
نام
امین
اون درآوردن کله از خدا ترین فینیشر های سریه که اسکور هم حتی از روش اسکی رفته :D

من گفتم ، شما پست رو درست نخوندی :D

با این حال بازم نمی تونه کوان چی رو به سزای اعمالش برسونه و کوآن چی آخرشم در میره :D یعنی اینهمه کار برای هیچی :D
دقیقا اسکی رفتن فینیشر ساب زیرو دلیل داستانی داره اونم چون اسکورپیون میخواد یادش باشه چطور مرده و ساب زیرو رو همون طور که اون کشتش بکشتش به قول معروف Give him a taste of his own medicine:d
شما با سانسور گفتی من کاملشو گفتم:d
اصلا اگر کوان چی بخواد نابود شه کل سری میره رو هوا، همه داستان به کوان چی وابستست. شائو کان و شنگ سونگ و نره غول های دیگه همه سرگرمی بقیه ان. شما خودت دقت کنی میبینی همه اتفاقات مهم همیشه دست کوان چی اتفاق میفته. اگر قرار باشه این شخصیت رو از بین ببرن باید قسمت آخر MK باشه که یقینا بدست اسکورپیون هم کشته میشه (حالا ببین کی گفتمb-))

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دقیقا اسکی رفتن فینیشر ساب زیرو دلیل داستانی داره اونم چون اسکورپیون میخواد یادش باشه چطور مرده و ساب زیرو رو همون طور که اون کشتش بکشتش به قول معروف Give him a taste of his own medicine:d
شما با سانسور گفتی من کاملشو گفتم:d
اصلا اگر کوان چی بخواد نابود شه کل سری میره رو هوا، همه داستان به کوان چی وابستست. شائو کان و شنگ سونگ و نره غول های دیگه همه سرگرمی بقیه ان. شما خودت دقت کنی میبینی همه اتفاقات مهم همیشه دست کوان چی اتفاق میفته. اگر قرار باشه این شخصیت رو از بین ببرن باید قسمت آخر MK باشه که یقینا بدست اسکورپیون هم کشته میشه (حالا ببین کی گفتمb-))

ابهت ساب زیرو همینه دیگه :D اسکور هیچ فیتالیتی ای خفن تر از حرکت خود ساب پیدا نمیکنه :D

کوان چی که قطعاً از مهم ترین هاست :D ولی خب MK ـه دیگه ! هر کسی بمیره می تونه از یه سوراخی دوباره زنده بشه :D اینجوری نیست که بمیره و به درک واصل بشه :D تا الان هزار نفر مُردن و دوباره زنده شدن :D

Jeffy_Original

کاربر سایت
May 23, 2010
64
نام
امین
ابهت ساب زیرو همینه دیگه :D اسکور هیچ فیتالیتی ای خفن تر از حرکت خود ساب پیدا نمیکنه :D
چیییی میییگی:d این دیگه از اون حرفا بود!

کوان چی که قطعاً از مهم ترین هاست :D ولی خب MK ـه دیگه ! هر کسی بمیره می تونه از یه سوراخی دوباره زنده بشه :D اینجوری نیست که بمیره و به درک واصل بشه :D تا الان هزار نفر مُردن و دوباره زنده شدن :D
اونایی که مردن توسط همین شنگ سونگ و کوان چی زنده شدن و تحت فرمان اونا قرار گرفتن، اگه اینا بمیرن کی میخواد زندشون کنه؟ ریدن؟:))

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
چیییی میییگی:d این دیگه از اون حرفا بود!

اونایی که مردن توسط همین شنگ سونگ و کوان چی زنده شدن و تحت فرمان اونا قرار گرفتن، اگه اینا بمیرن کی میخواد زندشون کنه؟ ریدن؟:))

بی خیال بحث دیگه خیلی فرسایشی شد :D توی Edrealm همه چیز ممکنه :D

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
دوستان اسکورپین توی بازی هم انسان هست و یه شخصیت مهربان و مثبت هست؟:|
تو کامیک ها که انگار فرشتس اول کنشی رو نجات میده بعد از تاکدا مراقبت میکنه بعد بع ریدن کمک میکنه اصلا نمیدونم چجور شده داستان :|

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان اسکورپین توی بازی هم انسان هست و یه شخصیت مهربان و مثبت هست؟:|
تو کامیک ها که انگار فرشتس اول کنشی رو نجات میده بعد از تاکدا مراقبت میکنه بعد بع ریدن کمک میکنه اصلا نمیدونم چجور شده داستان :|

ایشونن دیگه :D

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بازی با انریل انجینه دیگه درسته؟سازنده ها بهتری بود با اون نسخه ی اولیه که باهاش geow 1 ساخته شده ، بازی رو میساختن . محیط بلوری و تاریک و ترکیب رنگی کم.اون حس بهتری میداد به بازی.کارکتر ها هم مخوف تر از اب در میومدن.
امیدوارم حداقل گیم پلیش طرفتارها رو راضی کنه

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
اگه منظورت کامیکه که تو همون آخرین شماره نشون داد که طلسم Blood Kode کار Havik هست برای گرفتن روح Hanzo. هر چی هست تو همون کامیک تموم میشه میره.:d
نویسنده ی کامیک هم گفته که تو شماره های بعدی کامیک نشون میده که چطور Kuai بعد از سایبورگ شدن، به حالت انسانی بر می گرده. :d
ساب زیروی MKX هم همون Kuai هست. دوباره سایبورگش نمی کنن. :d
یعنی سابزیرو این قسمت داداش کوچیک بلیهان هست؟
مگه اون ربات نشد؟یعنی از حالت رباتی درومده؟
راسته میگن سابزیرو تو این نسخه بد شده؟چرا اونوقت؟:-/

- - -ویرایش - - -

اون مدل اسکلتی رو تونسته تحت کنترل خودش در بیاره و وقتایی که قاطی میکنه اونجوری میشه :D
:d:d:d

- - -ویرایش - - -

به چیزی بگید دیگه 8 نفر بیکار نشستین:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یعنی سابزیرو این قسمت داداش کوچیک بلیهان هست؟
مگه اون ربات نشد؟یعنی از حالت رباتی درومده؟
راسته میگن سابزیرو تو این نسخه بد شده؟چرا اونوقت؟:-/

- - -ویرایش - - -

:d:d:d

- - -ویرایش - - -

به چیزی بگید دیگه 8 نفر بیکار نشستین:d

بله این ساب زیرو همونی هست که توی MK9 سایبورگ شده بود :D در حال حاضر از حالت سایبورگی در اومده (دوستان میگن توی شماره ی بعدی کمیک میگن چه جوری) و تسخیر شده و به عنوان کرکتر منفی فعلاً مقابل اسکور قرار گرفته :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر