Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نسخه ی موبایل هم به نظر میرسه تگ تیم داره:( Injustice هم داشت:( ولی خود بازی خبری از این چیزا نبود:|
تگ تیم نیست. تیم های سه به سه هست. مثل سری King of Fighters که هر کی که ببازه، برنده راند بعدی با همون مقدار سلامتی که داره، با نفر دوم از تیم مقابل وارد مبارزه میشه
+
گندش بزنن جکس و سونیا و کیج رو:| همه محاسباتمونو خراب کردن :|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,319
نام
امیر حسین
تگ تیم نیست. تیم های سه به سه هست. مثل سری King of Fighters که هر کی که ببازه، برنده راند بعدی با همون مقدار سلامتی که داره، با نفر دوم از تیم مقابل وارد مبارزه میشه
+
گندش بزنن جکس و سونیا و کیج رو:| همه محاسباتمونو خراب کردن :|
این لیست رو تو ویکی زحمتش رو کشیدن :
latest

فعلا 23تا...:-"
به نظرم فوجین هم هست،سیندل هم که توی تریلر بود و همینطور رین! گورو هم که حالا یه جورایی هستش... 27 تا!
اگر اشتباه نکنم،گفته بودن تقریبا 30تا کاراکتر هست! :| اون اوایل هم Tanya لیک شده بود! میگفتن کسی که لیک کرده معتبر بوده:-" (همین 30تا هم این بشر لیک کرده بود:-" )
باز هم توی تریلر،یک بشری بود به نظر میومد باراکا باشه:-"

و ...

+

البته اینی که نوشته،مثل اینکه به معنی 3 بخش و ... بود(تو ویکی نوشته بودن:-" ) و شاید ادبون منظورش Variation بوده! :d و تایید کرده که نیست....؟ :-"

راستی قضیه ی اون توییت عکس NerdistXboxApp و انیمالیتی دقیقا چی بود؟ :-" نگرفتم :|

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ویکی رو که یکی مثل من و تو میره مینویسه و اصلا نمیشه کامل بهش استناد کرد. این 4تا هم که مال موبایل هستن و هنوز برای نسخه اصلی تایید نشدن. امیدوارم همینطوری بمونه:(

در رابطه با اون توییت هم یا Babality هست یا Animality (الان میاد Friendship رو تایید میکنه:|:d)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,319
نام
امیر حسین
ویکی رو که یکی مثل من و تو میره مینویسه و اصلا نمیشه کامل بهش استناد کرد. این 4تا هم که مال موبایل هستن و هنوز برای نسخه اصلی تایید نشدن. امیدوارم همینطوری بمونه:(

در رابطه با اون توییت هم یا Babality هست یا Animality (الان میاد Friendship رو تایید میکنه:|:d)
اون که آره :d ولی مثلا لیستی که درست کردن(رسمی که نیست...) ولی میشه گفت فعلا اینا تایید شدن! :d
بازی موبایل، اگر مثل Injustice باشه به نظرم کاراکترها یکی هستن! + واقعا فکر نمیکنم که بیان به خودشون زحمت بدن کاراکترهایی با این جزئیات(و مسلما گیم پلی متفاوت) طراحی کنند،فقط برای بازی موبایل! اونم بازیی که اگر اشتباه نکنم، Free هستش! :| باید به عقلشون شک کرد در این حالت :-"

اون لیکه هم توی تاپیک خبرش رو گذاشته بودم قبلا الان دقیقا یادم نیست قضیه چی بود،ولی سر Injustice گویا هرچی گفته بوده کاملا درست بوده:-"

بیا امیدوار باشیم بازی تعداد کاراکترهاش زیاد باشه:-" حداقل به نظر میرسه بیشتر از MK9 هست...:-" ( فکر کنم بعد از MK:A و MK3 هم بیشترین کاراکترهای سری رو داشته باشه؟ :-" )

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
داش زیر نویس فارسیشو نداری؟ اینجوری که چیز نمیفهمم
سلام
راستش فکر نمی‌کردم لازم بشه، اما الان که گفتید ترجمه‌ی کامیک رو شروع کردم. اول چپتر 10 رو ترجمه می‌کنم و بعدش قسمت‌های دیگه.
edit:
تصمیم گرفتم از این فونت استفاده کنم، اگر فونت بهتری سراغ دارید بهم خبر بدید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر