Mortal Kombat X | Xbox 360

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
منبع برای بخش اول خرفاتون دارید آیا؟؟؟
اسموک با پوستری ک منتشر شد تایید شده حضورش،نمیدونم منبعتون کجاهست ولی اگه میشه لینکش رو ب ماهم بدید...
مطمئن باشید اسموک و رپتایل و ارمک و رین و ... برنمیگردن. اد بون تو مصاحبه اش اعلام کرد.
حتی ممکنه رایدن هم تو بازی نباشه.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,816
نام
نریمان
Ed Boon تو زمان ساخت Armageddon گفته بود که دوست داره تمام Cast بازی رو از بین ببره و شخصیت ها جدید وارد بازی کنه. با توجه به MK9 و اینکه بیشتر شخصیت های اصلی کشته شدن بعید نیست این حرفش رو عملی کنه. اما با این حال گفته که یه سری از شخصیت ها به صورت مسن تر تو این نسخه بر می گردن. حتی در مورد ضد قهرمان اصلی این نسخه هم گفته: Surprising Returning Character
که خودم احتمال میدم Raiden یا Liu Kang باشه.

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
مثل اینکه دوستان این همه تریلری که از بازی اومده رو ندیدن. با چشم خودم دیدم و با گوشم شنیدم که اد بون گفت شخصیت های قبلی نیستن. البته گفت نینجاها نیستن. احتمال زیاد شخصیت های قبلی هم نباشن. من حدس میزنم نقش منفی بازی کوانچی باشه یا شاید هم شائوکان که سورپرایز جالبی میشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
من این مصاحبه رو ندیدم! اما نووب تایید شده(اون پوستر دوتایی،فکر کنم نووب بود! )
و اینکه بازی گفته نشده 25 سال بعد از MK9 میباشد! یک بازه ی 25 ساله از پایان MK9 به بعد رو شکل میده! مثل خود MK9 دقیقا!
شخصیت های جدید هم اتفاقا از بقیه ی دنیاها هستن! و مثل MK9 ، تمرکز اصلی روی انسان ها نیست! :d این نکته خوبیه به نظرم!
بدمن اصلی هم که به نظر مشخصه که شینوک میباشد! :d با توجه به پایان MK9 ...

به نظرم بالانس خوبی بین شخصیت های کلاسیک و شخصیت های جدید خواهد داشت بازی! فقط کاش تعداد کاراکترها بیشتر بود! :|

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
مثل اینکه دوستان این همه تریلری که از بازی اومده رو ندیدن. با چشم خودم دیدم و با گوشم شنیدم که اد بون گفت شخصیت های قبلی نیستن. البته گفت نینجاها نیستن. احتمال زیاد شخصیت های قبلی هم نباشن. من حدس میزنم نقش منفی بازی کوانچی باشه یا شاید هم شائوکان که سورپرایز جالبی میشه

درسته ک گفتن ک یه تعدادی از شخصیتا نیستند ولی نگفتن اصن نینجا نداریم دیگه...پست قبلی ک برای امیرحسینه دقیقا درست میگه راجع ب پوستر،دو نفر توی عکس بودن ک یکیشون نووب بود و اون یکیم درست مشخص نبود و ب نظر خیلیا اسموک بود.
یه سری از شخصیتا هم ک طبق گفته بون یه ذره رخ پیرتری دارند نسبت ب نسخه‌ی قبل.
پ.ن:به شخصه با نبودن رپتایل و امثالهم مشکلی ندارم،نوب و اسموک باشن من راضیم!

AhmadrezaJoon

کاربر سایت
Mar 25, 2011
52
نام
احمدرضا
من این مصاحبه رو ندیدم! اما نووب تایید شده(اون پوستر دوتایی،فکر کنم نووب بود! )
و اینکه بازی گفته نشده 25 سال بعد از MK9 میباشد! یک بازه ی 25 ساله از پایان MK9 به بعد رو شکل میده! مثل خود MK9 دقیقا!
شخصیت های جدید هم اتفاقا از بقیه ی دنیاها هستن! و مثل MK9 ، تمرکز اصلی روی انسان ها نیست! :d این نکته خوبیه به نظرم!
بدمن اصلی هم که به نظر مشخصه که شینوک میباشد! :d با توجه به پایان MK9 ...
به نظرم بالانس خوبی بین شخصیت های کلاسیک و شخصیت های جدید خواهد داشت بازی! فقط کاش تعداد کاراکترها بیشتر بود! :|

لطفا پوستر رو نشون بدید.
در مورد 25 سال هم من از این نظر گفتم که توی مصاحبه اول و دومش Cassie Cage رو معرفی کرد. دیگه شما فرض کن دختر جانی کیج و سونیاست. حداقل 20 یا 25 سال داره دیگه. اینو از این نظر گفتم. بعدش هم ادبون توی مصاحبه اش با گیم اسپات که ویدئوشو دیدم گفتش که بازی توی دوران مختلفی روایت می شه. گفت 5 سال به 5 سال می ریم جلو در استوری. یعنی اول 5 سال بعد از MK9. بعد 10 سال. 15 سال و ... .
ضمنا ادبون توی مصاحبه با گیم اسپات گفتش که در واقع ما 75 کاراکتر داریم! چون هر کاراکتر سه سبک منحصر به فرد مبارزه داره. البته من سبک هاشو دیدم اون قدری تفاوت ایجاد نمی کرد. ولی در کل به علت سنگین بودن سیستم طراحی سه گانه واسه هر شخصیت، همین 25 تا کاراکتر هم غنیمته.
من که امیدم به ارمک و میلنا بود. اگه اینا نباشن واقعا بد می شه. به نظرم Tanya توی این نسخه می تونه حداقل جو کلاسیک بده به بازی. کاراکتر مسن هم به نظرم Kano احتمال حضورش بیشتره. بازم باید منتظر بود دید چی پیش می یاد. هنوز که کلی وقت مونده تا عرضه و تأیید کاراکترها و اطلاعات جدید برای بازی.

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
دوستان کسی عکسی فیلمی چیزی داره از گرافیک نسل هفت؟ببینیم چجوریه؟مال نسل هشت که خیلی خوب بود امیدوارم مال نسل هفت خیلی نیارن پایین

- - -ویرایش - - -

بازی سنتر زده 23 اردیبهشت
اره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر