Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
مشکل اون دوستمون رو نمیدونم کجاست ولی فکر کنم جفتمون یه جا گیر کرده باشیم.
من مشکلم از اونجایی شروع میشه که باید با raiden یه سری فن بزنی...
آها فکر کنم منظورت اون چند ضرب هایی هست که باید توی کرنر بزنی. اولین نکته اینه که برید توی تنظیمات کنترلر و تیک گزینه ی Release Check رو بردارید. فکر کنم این مشکل اصلی کامبو زدن رو حل کنه. اگه بازم مشکل داشتید، بگید شاید بتونم راهنمایی کنم.

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
425
نام
حامد
آها فکر کنم منظورت اون چند ضرب هایی هست که باید توی کرنر بزنی. اولین نکته اینه که برید توی تنظیمات کنترلر و تیک گزینه ی Release Check رو بردارید. فکر کنم این مشکل اصلی کامبو زدن رو حل کنه. اگه بازم مشکل داشتید، بگید شاید بتونم راهنمایی کنم.
این گزینه برام از قبل off بود. من که دیگه کلا قیدش رو زدم. واقعا خیلی رو اعصابه.
شما خودت تمامی بخش های tutorial رو بدون مشکل تموم کردی؟

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
این گزینه برام از قبل off بود. من که دیگه کلا قیدش رو زدم. واقعا خیلی رو اعصابه.
شما خودت تمامی بخش های tutorial رو بدون مشکل تموم کردی؟
تا اونجایی که یادم میاد همه اسکین های tutorial رو گرفتم یعنی باید همه رو انجام داده باشم. فردا پس فردا احتمالا دیگه بازی رو نصب میکنم. از اون بخش ویدیو میگیرم میذارم.

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,029
سلام دوستان،. گرافیک بازی تو نسخه ps4 با. Ps5 خیلی فرق داره
کلا چه فرقی باهم دارن

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
ps5 فریم ریت استیبل تری داره و لود تایم ها سریعتر و رزولوشن بالاتر. گرافیکی فرق خاصی ندارن.

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

Mahdii61

کاربر سایت
Nov 6, 2021
60
روی ps5 مجدد دارم بازیش میکنم واقعا حرف نداره حقیقتا تکراری نمیشه لامصب اونم نسخه ultimate به به ....

تو ps4 تمام تروفیها غیر یکی رو گرفتم یعنی یکی مونده پلات شه اون میدونید چی ترفی هست کذایی هست ای تو روحت چرا این تروفی کمبو اینقدر سخته ،:)))اگه کسی راهی داره بگه ممنون میشیم

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,853
نام
نریمان
این بشر هیچوقت عوض نمیشه
این توییتش فکر نمی کنم معنی خاصی داشته باشه، سالگرد شروع کمپین تبلیغاتی بازی بود که زمان خودش واقعا چیز خفنی بوده.

اما چند روز پیش یه توییت زده بود که دوست دارید بازی بعدیمون چی باشه و بجورایی موتور هایپ رو روشن کرده. :D

احتمال خیلی زیاد تو Game Awards امسال معرفی میکنن بازی بعدیشون رو.

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
این توییتش فکر نمی کنم معنی خاصی داشته باشه، سالگرد شروع کمپین تبلیغاتی بازی بود که زمان خودش واقعا چیز خفنی بوده.

اما چند روز پیش یه توییت زده بود که دوست دارید بازی بعدیمون چی باشه و بجورایی موتور هایپ رو روشن کرده. :D

احتمال خیلی زیاد تو Game Awards امسال معرفی میکنن بازی بعدیشون رو.
آره اون کمپین تاریخی Mortal Monday که همیشه ماندگاره. درسته این توییت رو به مناسبت اون اتفاق زده، ولی خودشم میدونه که تو این شرایط چنین توییت هایی باعث بالا رفتن انتظارات میشه. نظرسنجی چند روز پیش هم البته دست کمی از این نداشت.
تو Game Awards بازی بعدی، ولی برای سالگرد 30 سالگی MK چی؟ حداقل یه re-release از نسخه های اول باید بدن، ریمستر شائولین مانکس و دسپشن و MK9 با roll back پیشکش. :D حقیقتش اصلا واسه اون انیمیشن Snow Blind هایپ نیستم که بخواد برای 30سالگی MK تنها محتوای جدیدشون باشه.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,853
نام
نریمان
تو Game Awards بازی بعدی، ولی برای سالگرد 30 سالگی MK چی؟ حداقل یه re-release از نسخه های اول باید بدن، ریمستر شائولین مانکس و دسپشن و MK9 با roll back پیشکش. :D حقیقتش اصلا واسه اون انیمیشن Snow Blind هایپ نیستم که بخواد برای 30سالگی MK تنها محتوای جدیدشون باشه.
دیسپشن و MK9 رو از خدامه ریمستر کنن، ولی انتظاراتم رو پایین نگه میدارم که ناامید نشم. :D

زود TGA بشه ببینم ۴ ساله دارن چه غلطی میکنن. :-":D

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,512
نام
مهدی
روی ps5 مجدد دارم بازیش میکنم واقعا حرف نداره حقیقتا تکراری نمیشه لامصب اونم نسخه ultimate به به ....

تو ps4 تمام تروفیها غیر یکی رو گرفتم یعنی یکی مونده پلات شه اون میدونید چی ترفی هست کذایی هست ای تو روحت چرا این تروفی کمبو اینقدر سخته ،:)))اگه کسی راهی داره بگه ممنون میشیم
منم سری ایکس دارم پشمام ریخته ۴کی و ۶۰ فریم فقط زیاد سردر نمیارم چی به چیه 😁

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,512
نام
مهدی
دوستان این شخصیت های سکتور ، کرونیکا و سایرکس چجوری باز میشه؟ تو آپارات یه کلیپ هست طرف سونیا رو برمیداره داخل بازی می‌ره به این شخصیت ها تبدیل میشه نمی‌دونم چکار می‌کنه کسی بلده راهنمایی کنه؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان این شخصیت های سکتور ، کرونیکا و سایرکس چجوری باز میشه؟ تو آپارات یه کلیپ هست طرف سونیا رو برمیداره داخل بازی می‌ره به این شخصیت ها تبدیل میشه نمی‌دونم چکار می‌کنه کسی بلده راهنمایی کنه؟

یه سری mod هست که روی pc میتونی اون شخصیت هارو باهاشون بازی کنی

روی کنسول امکان پذیر نیست

• Like
Reactions: yar_66

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر