Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یوتیوب رو ترکونده این بازی چپ و راست ازش کلیپ میزارن ولی مثل اینکه تو ایران خیلی هوادار نداره!

برای اینکه این بازی شده تکرار مکررات

باسه منی که از نسخه ی 1 ش بازی کردم تا الان دیگه هیچ جذابیت یا نواوری برام نداره مخصوصا اینکه دو نسخه ی اخیرشم دقیقا کپی پیست هم دیگه بودن با این نسخه احترامی هم که به طرفدارهای دیگر شخصیت هاش نمی ذاره فقط کرده توی اسکورپین

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
برای اینکه این بازی شده تکرار مکررات

باسه منی که از نسخه ی 1 ش بازی کردم تا الان دیگه هیچ جذابیت یا نواوری برام نداره مخصوصا اینکه دو نسخه ی اخیرشم دقیقا کپی پیست هم دیگه بودن با این نسخه احترامی هم که به طرفدارهای دیگر شخصیت هاش نمی ذاره فقط کرده توی اسکورپین
چرا اتفاقا بازی خیلی خوبه نمیدونم از فایتینگ توقع معجزه داری یا چی که واست تکراری شده فایتینگ همینه دیگه هر نسخه یا مبارزات بهتر میشه گرافیک میره بالاتر دیگه تهش اینه اتفاقا این بازی یکسری نکاتش خیلی خوب شده حیف الان گرونه انلاینش هم که ردیف کردن

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
چرا اتفاقا بازی خیلی خوبه نمیدونم از فایتینگ توقع معجزه داری یا چی که واست تکراری شده فایتینگ همینه دیگه هر نسخه یا مبارزات بهتر میشه گرافیک میره بالاتر دیگه تهش اینه اتفاقا این بازی یکسری نکاتش خیلی خوب شده حیف الان گرونه انلاینش هم که ردیف کردن

انتظارم اینه که اینقدر زود به زود حداقل ندنش.

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
مخصوصا اینکه دو نسخه ی اخیرشم دقیقا کپی پیست هم دیگه بودن با این نسخه
دوست عزیز همین حرفتون نشون میده کلا سیستم هیچکدوم از نسخه های 10 و 11 رو درست نمیدونید
این دوتا از کوچکترین پایه و اساس باهم متفاوتن و هیچ شباهتی بهم ندارن بجز اینکه جفتشون هنوزم kombo string دارن

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
اقا چرا ساب زیر شده کیسه بکس و موش ازمایشگاهی برا همه بروتالیتی ها و فیتالیتی ها :| :D ب نشونه اعتراض اواتارم رو بعد از 11 سال عوض کردم :D
کسایی ک بازی کردن بگن گیم پلی ساب زیرو در حد اسکورپیون هست؟

• Like
Reactions: pkarash

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
217
نام
عرفان
اقا چرا ساب زیر شده کیسه بکس و موش ازمایشگاهی برا همه بروتالیتی ها و فیتالیتی ها :| :D ب نشونه اعتراض اواتارم رو بعد از 11 سال عوض کردم :D
کسایی ک بازی کردن بگن گیم پلی ساب زیرو در حد اسکورپیون هست؟

ساب زيرو خيلي خوب پانيش ميكنه. كيسه بكسم نيست ميشه از توي منو انتخاب كرد روي چه حريفي تمرين كني. تبر يخيش هم خيلي خوبه ولي سرعت اسكوپيون رو نداره.

من دارم نسخه ی استیم ریجن CIS رو دانلود می کنم. وضعیت آنلاین چطوره؟ حریف زیاد پیدا میشه؟

پينگ ها خوبه و سريع پيدا ميشه ولي بيشتر حريفات روسن.

momo

کاربر سایت
Feb 3, 2007
315
دوستان این تاپیک های قفل دنوو و مشکلات بازی های کامپیوتری ... کجا رفتن ؟ تو نسخه جدید انجمن
ایا این بازی کرک شده برای PC ؟

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
مورتال کامبت رو من همیشه یادمه معروف بود به طراحی بد شخصیتا (مخصوصا مونث هاش) ولی این نسخه با اختلاف صد کیلومتری بهترین طراحی ها رو تو تاریخ بازی داره به نظرم !

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
مورتال کامبت رو من همیشه یادمه معروف بود به طراحی بد شخصیتا (مخصوصا مونث هاش) ولی این نسخه با اختلاف صد کیلومتری بهترین طراحی ها رو تو تاریخ بازی داره به نظرم !
منظور از بد همون بده یا لباس های ل..خ.. بودنه

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
بین این و street fighter v کدوم بهتره به نظرتون؟
sfv رو میدونم هنوز پلیر داره ولی مورتال چه جوری میشه در آینده؟ آخه شنیدم زود پلیرهاش کاهش پیدا میکنه؟
و اینکه شنیدم این بار تمرکز سازنده ها روی مسابقات و رقابتی شدن بازی بیشتر از قبل هست، البته من فان بازی می کنم ولی اصولا بازی ای که مسابقاتش بیشتر باشه بیشتر هم عمر میکنه، برای همین میپرسم
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر