Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
متسفانه هیچ وقت نتونستم بخاطر خشونت های بیش از حد این بازی، با این سری کنار بیام، هر نسخه رو شاید برای 1 یا دو ساعت بازی کرده باشم در حالی که شاید هزاران ساعت TEKKEN 7 و STREET FIGHTER V و INSUTICE 2 رو بازی کردم، من واقعا نمیدوم دوستان چطوری با این همه خشونت کنار میان:|:-w:D

من به شخصه آخرین باری که توی MK فینیشر زدم یادم نمیاد.. حس خوبی نمیگیرم ازش. نسخه جدید هم همین روال خواهد بود.

اما خشونت بخشهای دیگه بازی چندان زیاد نیست بنظرم! این ستینگ بازی و گیم پلی بازی هست که در طی سالها میلیونها هوادار پیدا کرده، نه خشونت.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
متسفانه هیچ وقت نتونستم بخاطر خشونت های بیش از حد این بازی، با این سری کنار بیام، هر نسخه رو شاید برای 1 یا دو ساعت بازی کرده باشم در حالی که شاید هزاران ساعت TEKKEN 7 و STREET FIGHTER V و INSUTICE 2 رو بازی کردم، من واقعا نمیدوم دوستان چطوری با این همه خشونت کنار میان:|:-w:D

با احترام ب سلیقه شما،ولی کلا این حرف مث این میمونه ک ادم بگه چون بستنی یخه نمیتونم بخورم،خشونت هم تو ذات مورتال کمبت هستش :D من ک شدیدا فن این بازی هستم و باهاش زندگی کردم :D

اقا ملت دیگه عن ماجرا رو در اوردن هر دفعه یسری کد از فایلای استخراج شده بازی میذارن و توش مخفف اسم کرکترا هست،تا الان فک کنم تمام کرکترای ک از اول افرینش مورتال کمب بودن رو اوردن تو این کدا :D

• Like
Reactions: samadi741

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355

من جیگرم حال میاد مورتال بازی میکنم :D

• Like
Reactions: samadi741

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
همین خشونت که بازی جالب کرد وقتی فیتالیتی اجرا میشه صدای خرد شدن میاد
:))
اخرت افکت صدا فقط اونجا که صدای افتادن استخونا میومد بعد از بورتالیتی مورتال کمبت سه سگا

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: dr.hamidreza

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Mortal Kombat 11 Skips Japan Release Due to Excessively Violent Content

عجب عجب ! تو غرب میزنن بازی رو سانسور میکنن و کارکترای زنش رو تا خرخره میپشونن ولی با خشونتش مشکلی ندارن تو ژاپن بر عکسه :)):)) تا توقف فروشش هم پیش میرن ! فکرش رو بکن بعدن کل خشونت بازی رو سانسور میکنن و بعد منتشرش میکنن ! این دیگه خیلی ضایع میشه :|

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343

عجب عجب ! تو غرب میزنن بازی رو سانسور میکنن و کارکترای زنش رو تا خرخره میپشونن ولی با خشونتش مشکلی ندارن تو ژاپن بر عکسه :)):)) تا توقف فروشش هم پیش میرن ! فکرش رو بکن بعدن کل خشونت بازی رو سانسور میکنن و بعد منتشرش میکنن ! این دیگه خیلی ضایع میشه :|
عجیب نیست! قانون PG ر.ی.د.ه به صنعت سرگرمی از سینما گرفته تا بازی تا....!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین

عجیبه این خبر در مورد استرالیا نیست:D معمولا سر هر MK ، اونجا بساطی به پا میشد:D

خشونت MK 11 هم به نظرم از MK X اوضاعش بهتره... خشن هست، ولی خشن و چندش نیست:p

در مورد کاراکترهای زن هم... حالا جالبه بازی های ژاپنی تا اونجایی که بازی های غربی پیش میرن، پیش نمیره:-" یا بازی های غربی اونجا سانسور داره:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
در مورد کاراکترهای زن هم... حالا جالبه بازی های ژاپنی تا اونجایی که بازی های غربی پیش میرن، پیش نمیره:-" یا بازی های غربی اونجا سانسور داره:D
بابا اونا دیگه رسما دارن سافت پ*ن میسازن بعضا :D سونی واسه همین داره سانسور میکنه دیگه :D در کل نمیدونم , اینا هم صنعت پ*ن ـش رو دارن همم فیلمای خشن و درجه سنی R اونجا اکران میشه حالا چرا گیم همیشه تو این مباحث جداست واسم سواله !

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
بابا اونا دیگه رسما دارن سافت پ*ن میسازن بعضا :D سونی واسه همین داره سانسور میکنه دیگه :D در کل نمیدونم , اینا هم صنعت پ*ن ـش رو دارن همم فیلمای خشن و درجه سنی R اونجا اکران میشه حالا چرا گیم همیشه تو این مباحث جداست واسم سواله !
نمیدونم کسی یادش میاد یا نه ، برای PS1 یه بازی داشت که به صورت لایواکشن BooB هارو عریان برات تکون میدادن ! ، یا توی بازی فایتینگ که اسمش یادم نیس ، از کانسپت شخصیتها دختره یکی از BooBهاش از لباسش عریان بیرون زده و در حلق بازیکن گرفتار شده :D یا حتی ACE COMBAT نسخه ژاپنیش رستگارتون میکرد (بحثشو توی تاپیکش انجام دادم!) ، و موارد دیگر ! ، اون زمان کلی امکانات داشتیم ، اینایی که الان سانسور میشه اون موقعها با حجاب تلقی میشدن :D

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
باز از ویچر و بازی های بایوور و جدیدا اودیسه و دیگر دوستان غربی، محجبه ترن:p

کلا هر دو طرف حالشون خوب نیست، هر دو طرفم فازشون مشخص نیست:D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خب با به پایان رسیدن ایمبارگو بازی باید بگم، به نظر من این شماره با اختلاف فراوانی از شماره قبلی بهتر شده و یکی از بهترین شماره های MK هست که تا به امروز بازی کردم.
بخش داستانی بازی با این که مشکلات همیشگی خودشو داره اما برای اولین بار تو سری موفق شده تا با شخصیت پردازی مناسب باعث ارتباط بازیکن با شخصیت های بازی بشه. اکثر شخصیت های بازی ویژگی و به قول معروف کرکتر مخصوصی هم دارند.
البته یک سری از شخصیت ها مثل همیشه نقش کتک خورو ایفا می کنند و یک سری هم مثل شاوکان کلا بیشتر شبیه به یک شخصیت احمق هستند تا اون چیزی که همیشه ازشون به یاد داریم.
بیس اصلی مبارزات هم کمی کند تر و سنگین تر شده و همین نکته باعث شده تا شاهد مبارزات نسبتا متمرکز و سخت تری باشیم که تو بخش آنلاین و درجه سختی بیشتر نیاز به مهارت بالایی داره. شخصیت هایی مثل اسکورپین هم نسبت به شماره قبلی ضعیف تر شدن تا بالانس کافی بین تمام شخصیت ها برقرار باشه.
تنها نکته منفی بازی همون سیستم گرایند و باز کردن آیتم ها و گیر های مختلفشه که به شدت به عامل شانس بستگی داره و عملا بازیکن مجبور به خرج کردن پول واقعی هستش.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خب با به پایان رسیدن ایمبارگو بازی باید بگم، به نظر من این شماره با اختلاف فراوانی از شماره قبلی بهتر شده و یکی از بهترین شماره های MK هست که تا به امروز بازی کردم.
بخش داستانی بازی با این که مشکلات همیشگی خودشو داره اما برای اولین بار تو سری موفق شده تا با شخصیت پردازی مناسب باعث ارتباط بازیکن با شخصیت های بازی بشه. اکثر شخصیت های بازی ویژگی و به قول معروف کرکتر مخصوصی هم دارند.
البته یک سری از شخصیت ها مثل همیشه نقش کتک خورو ایفا می کنند و یک سری هم مثل شاوکان کلا بیشتر شبیه به یک شخصیت احمق هستند تا اون چیزی که همیشه ازشون به یاد داریم.
بیس اصلی مبارزات هم کمی کند تر و سنگین تر شده و همین نکته باعث شده تا شاهد مبارزات نسبتا متمرکز و سخت تری باشیم که تو بخش آنلاین و درجه سختی بیشتر نیاز به مهارت بالایی داره. شخصیت هایی مثل اسکورپین هم نسبت به شماره قبلی ضعیف تر شدن تا بالانس کافی بین تمام شخصیت ها برقرار باشه.
تنها نکته منفی بازی همون سیستم گرایند و باز کردن آیتم ها و گیر های مختلفشه که به شدت به عامل شانس بستگی داره و عملا بازیکن مجبور به خرج کردن پول واقعی هستش.

منم اینو اضافه کنم که طراحی شخصیت‌ها و میزان خشونت بازی خیلی خوب شده و کلا در مقایسه با MKX که توی سری برای من جزء پایین‌ترین‌هاست، همه چیز پیشرفت عظیمی داشته.
سیستم کمبوها و طراحی استیج‌ها هم که واقعاً به اوج خودشون رسیدن :D فقط برای به دست آوردن کوچک‌ترین آیتمی از همون اول باید پوست سر بازیکن حسابی کنده بشه تا فرضاً یک مدل تیغ جدید آنلاک بشه.
اینا چیزایین که با آپدیت در آینده حل شدنی هستن اما کی بشه خدا داند :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر