Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
آره، اینجاستیس 2 توی همون زمان شروع بازی کلی گیر متنوع داشت، ولی توی آپدیت‌ها هم گیر و اسکین کالر اضافه میشد.
گرچه مشکلی که اونجا داشت این بود که خیلی وقتا گیر تکراری بهت میداد، ولی اینجا قرار نیست مشکل اونجوری داشته باشیم ظاهرا.
ایونت‌ها کم پیش میومد آیتم خیلی منحصر به فردی داشته باشن ولی بازم خیلی کمکت میکردن (یعنی میشد آیتما رو جور دیگه‌ای هم گرفت ولی این عملا سرعتتو چندین برابر بالا میبرد). هر بار 2 یا 3 شخصیت مختلف رو توی ایونت‌ها پوشش میدادن که یه ست طلایی کامل از اون شخصیت بگیری. حتی اگه حوصله نداشتی خودت بازی کنی میتونستی تنظیم کنی که AI ایونت‌ها رو برات بره. اینطوری هم نبود که اگر اون ایونت رو از دست بدی دیگه نبینیش. برای شخصیت‌ها یه حالت چرخشی داشت.
حالا مقایسه‌ش با یه بازی آنلاین محور مثل فور آنر یکم زیادیه، ولی برای یه بازی فایتینگ واقعا پشتیبانی خوبی داشتن. من یه سال اول شاید بشه گفت هرروز بازی میکردم. همین ایونت‌ها بهت انگیزه بازی کردن میدادن. اگر بتونی دی ال سی ها هم بخری که خیلی عالیه. توی اینجاستیس دی ال سی ها یکی از یکی بهتر بودن و هرکدوم یه گیم پلی جدید و متنوع داشتن.
من خودم اینجاستیس رو با دو سه هفته تاخیر گرفتم. ضرر خاصی نکردم. بازی اونقدر نرم بود که منی که عملا هیچوقت فایتینگی رو حرفه‌ای (:D) بازی نکرده بودم تونستم یادش بگیرم و از بقیه عقب نیوفتم. توی ایونت‌ها هم هرچیزی که میخواستم رو تونستم بگیرم.
دمت گرم:D

همین که بازی به یک بهانه ای برت گردونه به بازی و بعد از تموم کردن بخش داستانی (و چلنج تاور و ... اگر داشته باشه) نزاریش کنار خیلی خوبه! مخصوصا برای یکی مثل من که آنلاین نمیزنه و همینطور جمع های دور همی و ... هم نداره:D

ضرر هم منظورم عقب موندن از بقیه نبود، از نظر از دست دادن آیتم بود:-"

DLC هم خیلی بستگی داره، اول اینکه غیر از کاراکترها چه چیزایی رو شامل میشه، آیا لباس ها ارزشش رو دارن و برام جذاب هستن یا نه!
خود کاراکترها هم که صد البته مهمن، مثلا Shang Tsung برام جذابیتی نداره، کاراکتر مهمان از این فیلم های ترسناک برام جذابیتی نداره!
ولی مثلا نینجاها (اسموک و رین)،کنشی ، تا حدی تاکدا و هوتارو باشن گزینه های خوبین برام :D
مهمان هم اگر همون Spawn که همیشه میگن و آخرش نمیاد برام جذابه:D دیگه در مجموع یک سیزن پس باید ببینم چندتاش رو دوست دارم و خرید جدا جدا به صرفه ست یا همه با هم:D

گرچه فعلا تو خرید خود MK موندم:-"

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
لانچ تریلر هم اومد، موزیکش سورپرایزتون می‌کنه. :D

بهَ بَه عجب آهنگی! :D
من حافظه‌م خوب کار نمیکنه. شیوا، سایرکس و سکتور رو قبلاً دیده بودیم یا اولین بار توی همین تریلر اومدن؟ بعد اینا قابل بازی نیستن؟! :|

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
بهَ بَه عجب آهنگی! :D
من حافظه‌م خوب کار نمیکنه. شیوا، سایرکس و سکتور رو قبلاً دیده بودیم یا اولین بار توی همین تریلر اومدن؟ بعد اینا قابل بازی نیستن؟! :|
تو بازی اصلی که نیستن، ممکنه بعداً به صورت DLC به بازی اضافه بشن، ممکنه کلا به صورت NPC باقی بمونن.
هرچند شانس شیوا نسبت به بقیه بالاتره، توی نظرسنجی های بون اسمش در کنار جید و اسکارلت بود.

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
اسکورپیون تو کامبت چند پله بالاتر از بقیه قرار میگیره، در واقع شخصیت اصلی و کلیدیه بازیه ولی تو نسخه جدید از لباسش (بخصوص رنگبندی) به هیچ وجه خوشم نیومد اسکورپیون کامبت x یه چیزه دیگه ست
وقتی یه چیزی خوبه چرا باید به فکر تغییر باشیم؟ چون ترس ازین داریم که به ورطه تکرار بیافته!
104934

آخرین ویرایش:

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
اسکورپیون تو کامبت چند پله بالاتر از بقیه قرار میگیره، در واقع شخصیت اصلی و کلیدیه بازیه ولی تو نسخه جدید از لباسش به هیچ وجه خوشم نیومد اسکورپیون کامبت x یه چیزه دیگه ست
View attachment 104934

این جور چیزا سلیقه ای هست و مثلا من با اینکه مورتال خیلی دوست دارم از هیچ چیز x به جز تریلر لایو اکشن معرفی خوشم نیومد!
یه مقدارم میتونی خودت لباس تغییر بدی و ممکنه در نهایت طرح که خوشت میاد بتونی پیاده کنی

آقا این 5 روز تموم نمیشه لامصب خیلی هایپم بالاست :D

sinak53

کاربر سایت
Jul 9, 2015
37
اسکورپیون تو کامبت چند پله بالاتر از بقیه قرار میگیره، در واقع شخصیت اصلی و کلیدیه بازیه ولی تو نسخه جدید از لباسش (بخصوص رنگبندی) به هیچ وجه خوشم نیومد اسکورپیون کامبت x یه چیزه دیگه ست
وقتی یه چیزی خوبه چرا باید به فکر تغییر باشیم؟ چون ترس ازین داریم که به ورطه تکرار بیافته!
View attachment 104934

جدی میگی اگه اسکورپیون شخصیت اصلی یا کیلیدی باشه که عالیه ولی من اون چیزایی تو یوتوب برام اسپویل شد فک نکنم اعصابمم سرش کلی خورد شد ولی امید وارم همین چیزی که میگی باشه من که از خدامه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر