Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
من نمیدونم این اد بون مریضه کلا بهونه های الکی میاره یک نسخه Noob و Kabal نمیزاره بعد این نسخه برمیگردونه الان Rain و مخصوصا Nightwolf باید باشن اینا رو نباید هی دستکاری کنه از برگشت کابال خوشحاا شدم رو درجه اخر فقط با کابال میشد خوب حال داد به طرف باگی بود برای خودش

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اصلا سازنده ی بازی عجیب فن اسکورپین نیست:D

یعنی چند ساله هر عکسی هر تریلری منتشر می شه توشه همه رو نابود می کنه یعنی منی که اینقدر باهاش حال می کردم رسما ازش متنفر شدم.

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
اصلا سازنده ی بازی عجیب فن اسکورپین نیست:D

یعنی چند ساله هر عکسی هر تریلری منتشر می شه توشه همه رو نابود می کنه یعنی منی که اینقدر باهاش حال می کردم رسما ازش متنفر شدم.
از طرفی دشمن sub zero هست. توی همه تریلرها میزنه بیچاره رو نابود میکنه =))

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
از طرفی دشمن sub zero هست. توی همه تریلرها میزنه بیچاره رو نابود میکنه =))

اره دقیقا فن های این شخصیت از جمله خودم هم کلافه کرده با این کاراش نه تنها در تریلر بلکه در استوری اصلی بازی هم تیکه پاره می شه مدام

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
بازی انگار ۱۳ تا شخصیت DLC داره !! میتونیم خیال جمع باشیم از قدیمیا بازم باشن
البته زیاد نمیشه مطمئن بود توی 10 که اکثر کارکتر های DLC شخصیت مهمان از فیلمها بودن فقط تانیا و بوراچی براای مورتال بودن بعید نیست دی ال سی های این شماره هم بیشتر کارکتر مهمان باشه

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
البته زیاد نمیشه مطمئن بود توی 10 که اکثر کارکتر های DLC شخصیت مهمان از فیلمها بودن فقط تانیا و بوراچی براای مورتال بودن بعید نیست دی ال سی های این شماره هم بیشتر کارکتر مهمان باشه

توی نسخه 10 هم کارکتر خوب توی DLC ها بود.
tremor که خیلی طرفدار داشت اومد.
triborg بود که خودش شامل چهارتا کارکتر اصلی میشد.
Rain و Sindel هم تو صف بودن ولی آخرین لحظه خط خوردن.
به هر حال نایت ولف برای من مهم بود که تقریبا تایید شده هستش و Stryker هم بودنش میتونه جذاب باشه.

• Like
Reactions: Dante _Sparda

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین

اول از همه تسلیت به طرفداران ملینا ... اون 1% امیدی که به DLC بودنش داشتن هم پرید رفت:-"

دوم هم که حال داد! >:) فیتالایتیش هم جالب بود :D
Frost رفت هفته بعد؟ بازی عرضه شد دیگه...زودتر اینم نشون بدید:-"

یادم نیست این استیج رو قبلا نشون داده بودن یا نه، ولی خیلی باهاش حال کردم! حال و هوای خفنی داشت! اون کرکس وسط استیج هم به این حال و هوا کمک میکرد:D

سوال : استیج فیتالایتی نداریم تو بازی؟ و ... کاش Tag Team هم داشتیم:(

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
خیلی احمقه اد بون به نظرم nightwolf و rain باید باشن این شخصیت های مهمان و جدید هیچ جذابیتی ندارن اندازه اون قدیمی ها کلا چه مرضیه بر اساس داستان یک نسخه نوب و کابال برداری بعد نسخه بعد بگی بخاطر طرفدار شخصیت های قدیمی بیشتری داریم هستن به نظرم

• Like
Reactions: Dante _Sparda

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
506
خیلی احمقه اد بون به نظرم nightwolf و rain باید باشن این شخصیت های مهمان و جدید هیچ جذابیتی ندارن اندازه اون قدیمی ها کلا چه مرضیه بر اساس داستان یک نسخه نوب و کابال برداری بعد نسخه بعد بگی بخاطر طرفدار شخصیت های قدیمی بیشتری داریم هستن به نظرم
به قول معروف همه تخم مرغ ها رو تو یه سبد نمیذارن :D
جز mk9 و ارماگدون یادم نمیاد کل شخصیتای کلاسیک تو یه نسخه وجود داشته باشن
ضمن اینکه به نظرم بعضی از شخصیتای جدید واقعا جذاب بودن (مثلاtremor ، takeda، erron black)

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
به قول معروف همه تخم مرغ ها رو تو یه سبد نمیذارن :D
جز mk9 و ارماگدون یادم نمیاد کل شخصیتای کلاسیک تو یه نسخه وجود داشته باشن
ضمن اینکه به نظرم بعضی از شخصیتای جدید واقعا جذاب بودن (مثلاtremor ، takeda، erron black)

خب همه تخم مرغ هارو نزارن ولی 99 درصدشو بزارن :D
واقعا نسخه 9 از نظر شخصیت عالی بود
شخصیت جدیدا واقعا خوبن ولی جای خالی nightwolf و Smoke خیلی حس میشه چون استایل مبارزشون خاصه

• Like
Reactions: AxeL90

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر