Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
امیدوارم liu kang و kung lao با هم یدونه اسلات بگیرن چون اونقدری حرکاتشون فرق نمیکنه

دوتا کارکتر اورجینال که از اولین نسخه بودن با سبکهای کاملا متفاوت هستند و این عجیبترین اظهار نظری بود که تا حالا دیدم.

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
نسخه ی سوییچ بازی تو PAX East قابل بازی هست، کسایی که بازی کردن گفتن پورت خیلی خوبی هست، فریم ریت تو الویت بوده براشون و روی ۶۰ قفله، سیستم Gore بازی هم خیلی به نسخه ی کنسولی نزدیکه.
ظاهراً یه استیج جدید هم به نام Bug Nest نشون دادن که استیج مخصوص D'Vorah هست.

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
دوتا کارکتر اورجینال که از اولین نسخه بودن با سبکهای کاملا متفاوت هستند و این عجیبترین اظهار نظری بود که تا حالا دیدم.

من فکر کردم شخصیت dark شده liu kang هست آخه خیلی لباس دومش شبیه بود :D

MORTAL KOMBAT 11 - LIU KANG Character Walkthrough @ 60ᶠᵖˢ ᴴᴰ ✔.mp4_snapshot_00.04.169.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Rezahajizadegan

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
لیست تروفی های بازی به صورت کامل لیک شد. 2 تا مورد جالب تو لیست هست.

Mercy ها تو بازی هستن. البته بعید میدونم این به معنای وجود Animality ها باشه. احتمالا مثل بوتالیتی ها، مرسی ها هم کامل تغییر کردن.

همونطور که پیش بینی میشد، Frost تو این نسخه سایبورگ هست!

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
کاری ندارم کاراکتر خوبی میشه یا نه ولی جای اینا میشد نایت ولف و ارمک یا رین رو معرفی کرد. از همه رو مخ تر که D'Vorah
خب الان این کار رو هم بکنن، یه سری میگن باز همون تکرار مکررات.
بالاخره هر نسخه باید یه چیز جدید برای ارائه داشته باشه.

=======
تایید شد که Cetrion خواهر Shinnok و هر دو فرزند های Kronika هستن.

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
خب الان این کار رو هم بکنن، یه سری میگن باز همون تکرار مکررات.
بالاخره هر نسخه باید یه چیز جدید برای ارائه داشته باشه.

=======
تایید شد که Cetrion خواهر Shinnok و هر دو فرزند های Kronika هستن.
الان همینو نگاه نریمان، تازه تریلر رو دیدم، اصلا مناسب دنیای مورتال نمیخورد باشه، خیلی اورپاور هست، جالبه ملت به شوخی تو کامنت های یوتیوب میگفتن کسی کیج قطعا میزنتش :| :D
مطمئنم همین الان ادبون تو تویتر نظرسنجی بزاره بیشتر ۸۰ درصد ملت بین کاراکتر جدید و این سه تا، یکی از این سه تا رو انتخاب میکنن! فیتالیتی اش هم که اصلا همه میگن از منطق دنیای بازی دوره و شبیه Injustice هست

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
الان همینو نگاه نریمان، تازه تریلر رو دیدم، اصلا مناسب دنیای مورتال نمیخورد باشه، خیلی اورپاور هست، جالبه ملت به شوخی تو کامنت های یوتیوب میگفتن کسی کیج قطعا میزنتش :|:D
مطمئنم همین الان ادبون تو تویتر نظرسنجی بزاره بیشتر ۸۰ درصد ملت بین کاراکتر جدید و این سه تا، یکی از این سه تا رو انتخاب میکنن! فیتالیتی اش هم که اصلا همه میگن از منطق دنیای بازی دوره و شبیه Injustice هست
حالا من منظورم به صورت کلی، Newcomer ها هست. همه ی نسخه های MK شخصیت جدید داشته. یکی مثل MK9 یدونه داشته یکی هم مثل MKX نه تا! این نسخه ظاهراً ۳ تا داره.

فایتینگ هایی مثل MK و SF الان نزدیک به ۸۰ تا کرکتر دارن هر کدوم. یعنی هر جوری بخوای کرکتر ها رو انتخاب کنی باز یه سری ناراضی هستن. :D حالا اگه قرار باشه تو هر نسخه الویتشون شخصیت های MK1-3 باشه که هیچی، همش باید MK9 رو ریمیک کنن. :D

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
806
نام
پویا
کاور این ماه GI :

View attachment 104018

May Cover Revealed – Mortal Kombat 11

از کرکتر تماما جدید بازی به نام Cetrion رو نمایی شد :

View attachment 104019

View attachment 104020
جسارتا طراحی Cetrion به درد عمه شون میخوره :D
البته طراحی کلیش بد نیست ولی بیشتر به درد Injustice میخوره تا MK:|
بیش از حد فانتزیه به نظرم و حداقل اگه میخوان کاراکتر جدید بیارن بیشتر روش وقت بذارن تا قابل رقابت با شخصیت های قدیمی هم باشه:-"

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
بلخره خودمو راضی کردم پیش خریدش کردم ، گرچه این بازی رو باید فیزیکی خرید کردش ولی میزارم مثل مورتال های قبلی نسخه چی چی ادیشنش که اومد و کامل DLC ها رو داشت فیزیکی میخرمش...حالا این چند روز اگر گذشت دل منو میبره

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
نمیدونم اینا نمیدونن بازی مبارزه ای هست نه علمی تخیلی
چی بود این
درسته ما بقی کارکترها هم قدرتهایی دارن ولی این ضعیفه دیگه خیلی شخمی تخیلی بود
کارکترهای قدیمی رو خوب در اوردن ولی جدیدها واقعا چرت هستن بجز ایرون بلک
در ساختن شخصیتهای جدید ضعیف عمل میکنن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: samadi741

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اتفاقا من کومبوهاش شدید حال کردم...یعنی میشه گفت با همه چیش از طراحی تا ویژگی هاش و... حال کردم به غیر از فیتالیتی اش.
به هر حال الدر گاد طبیعت ـه همچین چیزهایی طبیعی بود ازش
به هر حال این که Newcomer های این نسخه بر خلاف نسخه قبل خیلی ماورایی و OP اند رو خیلی دوست دارم...و خب ری دیزاین های شخصیت های قبلی هم شدید خوبه...حتی جکی بریگز هم خیلی خوبه دیزاین و قدرت های این نسخه اش.
به هر حال من از موارد فعلی شدید راضیم...ملت هم همشون میتونن غر بزنن...این نسخه این قدر فن سرویس داره که هر کی بگه به خاطر یه الهه که سه تا المنت کنترل می کنه پری اوردر اش رو کنسل کرده میزنم زیر خنده....ملت خیلی احمق و بیخود شدن.

کل این قضایا رو سر Super Smash Bros. Ultimate هم داشتیم...موقع عرضه همه اش پر شد... تک تک فایترهایی هم که موقع معرفی شون Slot Waste خورد رو صورتشون الان کلی عاشق دارن و قشنگ رفتن تو پوست و استخون سری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر