Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
خب بعد از Skarlet بالاخره کاراکتر مورد علاقه‌ام و رفیق گرمابه و گلستانم یعنی Rain به مجموعه بازگشت و الحق ندررلم براش کم نذاشته و بازی کردن باهاش فوق العادست :D Rain از زمان UMK3 جایگاه ویژه‌ای تو قلب من داشته و الان بازی کردن باهاش حس فوق العاده‌ای داره :D امیدوارم فقط مثل بقیه نینجاهای دوست داشتنی یه اسکین کلاسیک هم براش بدن تا دیگه کیفور بشیم :D یه رپتایل و ارمک هم بیان دیگه هیچی از این دنیا نمی‌خوام :(

این حرفی که الان می‌خوام بزنم شاید تو ذهن اکثریت شماها چیز مهمی نباشه ولی MK11 برای من در کنار UMK3 قرار می‌گیره و قطعا یکی از بهترین فایتینگ‌های دو نسل اخیره. UMK3 برای من خیلی مقدسه و این تعریف خیلی زیادی از ۱۱ هست :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان
خب بعد از Skarlet بالاخره کاراکتر مورد علاقه‌ام و رفیق گرمابه و گلستانم یعنی Rain به مجموعه بازگشت و الحق ندررلم براش کم نذاشته و بازی کردن باهاش فوق العادست :D Rain از زمان UMK3 جایگاه ویژه‌ای تو قلب من داشته و الان بازی کردن باهاش حس فوق العاده‌ای داره :D امیدوارم فقط مثل بقیه نینجاهای دوست داشتنی یه اسکین کلاسیک هم براش بدن تا دیگه کیفور بشیم :D یه رپتایل و ارمک هم بیان دیگه هیچی از این دنیا نمی‌خوام :(

این حرفی که الان می‌خوام بزنم شاید تو ذهن اکثریت شماها چیز مهمی نباشه ولی MK11 برای من در کنار UMK3 قرار می‌گیره و قطعا یکی از بهترین فایتینگ‌های دو نسل اخیره. UMK3 برای من خیلی مقدسه و این تعریف خیلی زیادی از ۱۱ هست :D
اسکین های کلاسیک شخصیت ‌های جدید در حال حاضر داخل بازی هست و به زودی به عنوان جایزه تو ToT قرار میگیره.

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
اسکین های کلاسیک شخصیت ‌های جدید در حال حاضر داخل بازی هست و به زودی به عنوان جایزه تو ToT قرار میگیره.

الله الله :D بسیار هم عالی :D کالکشنم تکمیل میشه، اسکین کلاسیک همه‌اشون دارم :D
اومد تو TOT یه خبری بده :D

• Like
Reactions: NaRiiMaN

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
کاستوم کلاسیک Rain داخل استور قرار گرفته و تا فردا میشه با سورس کریستال خریدش‌.

o6c_img_20201121_194922.jpg

@Red V :D
181960

اوه اوه، ۱۸۰۰ تا کریستال میخواد :( من ۴۰۰تا دارم، پریشب ۶۰۰ تا دادم برای حالت بدون ماسک اسکارلت :( کجا برم کریستال فارم کنم سریع؟ :D

• Like
Reactions: kratos 21

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان
View attachment 181960

اوه اوه، ۱۸۰۰ تا کریستال میخواد :( من ۴۰۰تا دارم، پریشب ۶۰۰ تا دادم برای حالت بدون ماسک اسکارلت :( کجا برم کریستال فارم کنم سریع؟ :D
تقریبا همه‌ی بخش های بازی کریستال میده، تاور Gauntlet توی ToT، انجام دادن بخش Tutorial، انجام دادن Tutorial بخش آنلاین و Ranked، کریپت و حتی لول آپ شدن. بهترین و سریع ترین ها همون بخش های آموزشی و تاور Gauntlet هست اگه هنوز نرفتی.

اگه Character Tower های خود Rain رو هم بری و اون Outroـی که داخل باندل هست رو باز کنی، یه ۳۰۰-۴۰۰ تا از قیمتش کم میشه.

اگه تا فردا نتونستی کریستال جمع کنی خیلی نگران نباش، تو روزهای آینده دوباره میاد تو استور.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان من فقط بخش داستانی بازی رو رفتم
چند سوال دارم:
اسکینها رو چجوری میشه باز کرد؟
فیتالیتی,برتالیتی.فرندشیپها همه در دسترس هستن یا فقط بعضیاشون؟
روی کدوم شخصیتها بیشتر کار کنم؟

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
دوستان من فقط بخش داستانی بازی رو رفتم
چند سوال دارم:
اسکینها رو چجوری میشه باز کرد؟
فیتالیتی,برتالیتی.فرندشیپها همه در دسترس هستن یا فقط بعضیاشون؟
روی کدوم شخصیتها بیشتر کار کنم؟
اول آنلاین باید باشید همیشه و یک یوزر WB هم بسازید و ساین این کنید تا اسکینها و امتیازات سیو شوند.پس باید حتما اورجینال بازی کنید و هکی و کرکی نمیشه.
باید با بازی کردن و به مرور زمان باز کنید یکسری هم تو کریپت هستش.
شخصیتها نسبتا بالانس هستند و کاملا سلیقه ای هستش.اما برای شروع شنگ سونگ و کیتانا و سابزیرو و اسکورپین خوب هستن.

• Like
Reactions: db07

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
اول آنلاین باید باشید همیشه و یک یوزر WB هم بسازید و ساین این کنید تا اسکینها و امتیازات سیو شوند.پس باید حتما اورجینال بازی کنید و هکی و کرکی نمیشه.
باید با بازی کردن و به مرور زمان باز کنید یکسری هم تو کریپت هستش.
شخصیتها نسبتا بالانس هستند و کاملا سلیقه ای هستش.اما برای شروع شنگ سونگ و کیتانا و سابزیرو و اسکورپین خوب هستن.
اسکینها داخل کریپت تا جایی که متوجه شدم داخل باکسهای گرون هست
درست میگم؟
من نسخه استاندارد رو دارم ,میتونم به التیمیت تبدیلش کنم؟

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان
اسکین های فیلم 1995 تایید شدن. اسکین کریستوفر لمبر محشره.

View attachment 182448
تریلرش

با این حساب، حرف‌های این یارو waddles هم همه چرت بود، چون گفته بود Liu Kang هم تو پک هست.

=========

کاستوم MK3 ملینا جایزه‌ی Race against time این هفته هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر