Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
تم زرد کمیک اصلا به حال و هوای بازی نمیخوره.
اونایی که صداشون به ادبون میرسه بهش بگن دمیج مثل MK 2011 هم اضافه بکنه.تو اون خیلی مهیج بود میزدی تیکه تیکه میشد طرف پوستش آویزون میشد.توی MK X دمیج در حد Injustice بود متاسفانه.

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453

بوضوح میشه تفاوت بافت فلز و پارچه و چرم از هم رو حس کرد..
پیشرفت گرافیکی بازی حداقل توی طراحی کرکتر که خیلی خوب بوده، بعید میدونم توی طراحی محیط هم کم گذاشته باشند.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,254
نام
امیر حسین

طراحیش خیلی خوبه!(گرچه Deception و MK9 رو بیشتر دوست دارم :D )
ولی به نظرم اگر تمام لباس طلایی یا زرد بود بهتر بود! تفاوت جنس ماسک و لباس خیلیه:D

خسته شدیم و نمیگذرد... ساب زیرو رو نشون بدن دیگه زودتر... لیک بشه اصلا... با اون کیفیت موبایل های 50سال پیش...فقط زودتر ببینیمش:))

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,835
نام
نریمان
طراحیش خیلی خوبه!(گرچه Deception و MK9 رو بیشتر دوست دارم :D )
ولی به نظرم اگر تمام لباس طلایی یا زرد بود بهتر بود! تفاوت جنس ماسک و لباس خیلیه:D

خسته شدیم و نمیگذرد... ساب زیرو رو نشون بدن دیگه زودتر... لیک بشه اصلا... با اون کیفیت موبایل های 50سال پیش...فقط زودتر ببینیمش:))
کلا طراحی همه ی کرکتر هایی که تا حالا نشون دادن عالی بوده، یه پیشرفت عظیم نسبت به MKX.

شدیدا منتظرم طراحی Jade، Kitana، Cassie و باقی بانوان رو ببینم. ( ایشاله که عشق خودم میلینا هم هست. :D)
ساب زیرو رو ایشالا 5شنبه میبینی. :D

==========
به نظر میرسه که همه ی کرکتر ها یه حرکت یونیورسال به نام Krusing Blow دارن که تو لیک بهش اشاره شده. تو تریلر هم فکر کنم نشونش دادن.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,254
نام
امیر حسین
کلا طراحی همه ی کرکتر هایی که تا حالا نشون دادن عالی بوده، یه پیشرفت عظیم نسبت به MKX.

شدیدا منتظرم طراحی Jade، Kitana، Cassie و باقی بانوان رو ببینم. ( ایشاله که عشق خودم میلینا هم هست. :D)
ساب زیرو رو ایشالا 5شنبه میبینی. :D

==========
به نظر میرسه که همه ی کرکتر ها یه حرکت یونیورسال به نام Krusing Blow دارن که تو لیک بهش اشاره شده. تو تریلر هم فکر کنم نشونش دادن.

اگر بگم به نظرم طراحیه رایدن MK X جذاب تره که نمیزنیمون؟ :p
اینجا... همممم...چجور بگم...یکم فضایی میزنه:-"
ولی شاو کان یه چیز عجیب غریب و فوق العاده خفنی شده>:) روح و روان آدم شاد میشه با دیدنش! فقط لعنت بهشون که کاراکتر میزارن برا پیش خرید:| باز اگر لباس اینا بود یه جوری کنار میومدیم...ولی کاراکتر خیلی ظلمه:D

ساب زیرو ... میترسم اد بون نسونش نده و ما رو بزاره تو خماری:-" حذفش نکرده باشه شانس اوردیم:p آخه نمیشه MK معرفی بشه ساب زیرو کتک نخوره از اسکورپی که:|

• Like
Reactions: jeenas

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,835
نام
نریمان
اگر بگم به نظرم طراحیه رایدن MK X جذاب تره که نمیزنیمون؟ :p
اینجا... همممم...چجور بگم...یکم فضایی میزنه:-"
ولی شاو کان یه چیز عجیب غریب و فوق العاده خفنی شده>:) روح و روان آدم شاد میشه با دیدنش! فقط لعنت بهشون که کاراکتر میزارن برا پیش خرید:| باز اگر لباس اینا بود یه جوری کنار میومدیم...ولی کاراکتر خیلی ظلمه:D

ساب زیرو ... میترسم اد بون نسونش نده و ما رو بزاره تو خماری:-" حذفش نکرده باشه شانس اوردیم:p آخه نمیشه MK معرفی بشه ساب زیرو کتک نخوره از اسکورپی که:|
نه بابا، خب نظرته دیگه. :D:-bd
ولی قیافش انصافا خیلی بهتر شده. :D

حقیقتا من مشکلی با شخصیت های پیش خرید ندارم. آخه کاملا مشخصه که به صورت جداگانه ساخته شدن و از بازی اصلی جدا نشدن. Goro و Darkseid که هیچ نقشی تو داستان نداشتن. عملا دارن یه شخصیت DLC رو با پیش خرید کردن مجانی میدن.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,254
نام
امیر حسین
نه بابا، خب نظرته دیگه. :D:-bd
ولی قیافش انصافا خیلی بهتر شده. :D

حقیقتا من مشکلی با شخصیت های پیش خرید ندارم. آخه کاملا مشخصه که به صورت جداگانه ساخته شدن و از بازی اصلی جدا نشدن. Goro و Darkseid که هیچ نقشی تو داستان نداشتن. عملا دارن یه شخصیت DLC رو با پیش خرید کردن مجانی میدن.
نه قیافش خوب شده و ابهت خفنی هم گرفته! بیشتر مشکلم با طراحی لباسشه:D لباسشم یه جاهایی بهتره، یه جاهایی بدتر، مثلا زره کامل به نظرم جالب نیست، از اونطرف اون کمربنده طنابی( نمیدونم چی بهش میگن:-" ) تم شرقی بهش میده و Monk بودن بهش میده که کاملا به کاراکترش میاد! اون اورنومنت(از اصطلاحات FH :-" ) رو کلاهش که تو MK X هم بود به نظرم اگر هنوز بود خوب بود چون اونم باز تم شرقیش رو بیشتر میکرد:D

من در مورد چیزای پیش خرید کاملا این حس بهم میده که یه تیکه از بازی رو دارن میکنند و به عنوان پیشخرید میدن!(و کاملا هم قضیه اینه) و WB از این نظر جزو بدترین هاست! کاراکتر توی MK ، یا یه عالمه مرحله(گرچه کوتاه!) با کاراکترهای مختلف،با مکان های جدید طراحی شده و ... توی Batman : AK !
قشنگ مشخصه از بازی اصلی دارن میکنند! حالا اسکین بود راحت تر میشد باهاش کنار اومد...گرچه همونم نامردا میان اسکین های Fan Favorite میزارن معمولا تو بازی ها:))

• Like
Reactions: Red Ѵ

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
نه قیافش خوب شده و ابهت خفنی هم گرفته! بیشتر مشکلم با طراحی لباسشه:D لباسشم یه جاهایی بهتره، یه جاهایی بدتر، مثلا زره کامل به نظرم جالب نیست، از اونطرف اون کمربنده طنابی( نمیدونم چی بهش میگن:-" ) تم شرقی بهش میده و Monk بودن بهش میده که کاملا به کاراکترش میاد! اون اورنومنت(از اصطلاحات FH :-" ) رو کلاهش که تو MK X هم بود به نظرم اگر هنوز بود خوب بود چون اونم باز تم شرقیش رو بیشتر میکرد:D

من در مورد چیزای پیش خرید کاملا این حس بهم میده که یه تیکه از بازی رو دارن میکنند و به عنوان پیشخرید میدن!(و کاملا هم قضیه اینه) و WB از این نظر جزو بدترین هاست! کاراکتر توی MK ، یا یه عالمه مرحله(گرچه کوتاه!) با کاراکترهای مختلف،با مکان های جدید طراحی شده و ... توی Batman : AK !
قشنگ مشخصه از بازی اصلی دارن میکنند! حالا اسکین بود راحت تر میشد باهاش کنار اومد...گرچه همونم نامردا میان اسکین های Fan Favorite میزارن معمولا تو بازی ها:))

بحث لوت باکس و MT که میشه ذهن‌ها سریع به سمت EAو اکتی میره درصورتیکه WB اگه بدتر از اینا دو تا نباشه قطعا وضعیت بهتری هم نداره!

بشخصه مشکلی با فروش dlc بازی های فایتینگ ندارم بشرطیکه باعث ناقص شدن داستان نشه
ولی خط قرمزم بازی های سینگل داستانیه که WB تو این زمینه ید طولایی داره
نمونه بارزش SoW بود که برای اولین بار از سیستم لوت باکس توی یک بازی آفلاین استفاده کردن!

البته هم راک استدی هم هست که وضعیت پروژشون مشخص نیست و میترسم قربانی همین سیاست های جدید WB بشه

باز خوبه یه نسخه سال از SoW داد بیرون؛ ۴ ساله از آرکام نایت میگذره هنوز نسخه سالشو ندادن که ماهم بتونیم بعد مدت ها dlc هاشو تجربه کنیم

• Like
Reactions: pkarash and Akiba

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,835
نام
نریمان
خب حست اشتباهه. :D چون یه چیزی قبل از ریلیز بازی ساخته میشه، دلیل نمیشه که از بازی اصلی کنده شده باشه. :D یه بازی میتونه 100 تا دی ال سی Day 1 داشته باشه و برای من اهمیتی نداره تا زمانی که خود بازی اصلی کامل باشه و حس ناقص بودن نده. مثلا اینکه تو AC2 بیای از سکانس 11 بپری 14 بعد 12 و 13 رو جداگانه بدی میشه کندن از بازی اصلی.
Goro و Shao Kahn معمولا کرکتر های باس و Unplayable هستن و کلا یکی دوبار تو کل فرانچایز قابل بازی بودن و چیزی نیست که کسی انتظارشو تو بازی داشته داشته. حتی حضور Goro تو MKX کاملا Non-canon هست و اگه کامیک رو خونده باشی میدونی چرا. :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,254
نام
امیر حسین
خب حست اشتباهه. :D چون یه چیزی قبل از ریلیز بازی ساخته میشه، دلیل نمیشه که از بازی اصلی کنده شده باشه. :D یه بازی میتونه 100 تا دی ال سی Day 1 داشته باشه و برای من اهمیتی نداره تا زمانی که خود بازی اصلی کامل باشه و حس ناقص بودن نده. مثلا اینکه تو AC2 بیای از سکانس 11 بپری 14 بعد 12 و 13 رو جداگانه بدی میشه کندن از بازی اصلی.
Goro و Shao Kahn معمولا کرکتر های باس و Unplayable هستن و کلا یکی دوبار تو کل فرانچایز قابل بازی بودن و چیزی نیست که کسی انتظارشو تو بازی داشته داشته. حتی حضور Goro تو MKX کاملا Non-canon هست و اگه کامیک رو خونده باشی میدونی چرا. :D
هر چیزی که قبل از انتشار بازی ساخته بشه و Day 1 منتشر بشه، به نظر من کندن از بازیه! حالا میخواد اسمش چپتر 11 باشه یا 15 یا یک کاراکتر قابل بازی یا یک مرحله قبل از شروع داستان و یا هر چیز دیگه ای:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر