Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان
ij8_teddy.jpg

:D

==========

توضیحاتی راجع به Playstyle شخصیت های جدید

ROBOCOP

Another guest character in Mortal Kombat that scratches that '80s action movie itch. Robocop joins Spawn, Joker and the Terminator as guest fighters in Mortal Kombat 11 and will bring a huge arsenal with him.

Lansdown confirms that Robocop will keep opponents at bay with his pistol, and will also have a flamethrower and a riot shield that he'll implement in fights. Robocop's most defining feature in Mortal Kombat 11 will be his shoulder cannons that can be loaded with various types of ammunition.
Peter Weller, the man who first played Robocop in the 1987 film will reprise his role as Alex Murphy.

FUJIN

Fujin was first playable in Mortal Kombat 4 and is the god of wind. He's also Raiden's brother and protects Earthrealm alongside him.

Lansdown says Fujin uses his sword and crossbow in combat, alongside his ability to control wind. Fujin uses his wind powers to control his sword, himself and even his opponent.

SHEEVA

Sheeva is one of Lansdown's personal favorites because of his love for heavy-hitting grapplers.

Her first appearance was in Mortal Kombat 3 and Sheeva is a half human, half dragon queen of the ancient Shokan race of Outworld. She's a master brawler with grabs to counter all situations. Sheeva will have a low grapple, overhead, and anti-air grapple.

Sheeva's signature unblockable teleport stomp will also return.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
نریمان جان با توجه به اینکه سایتمون معتبر هستش ازت خواهش میکنم نتیجه نظرسنجی رو برای ندرلم ارسال بکنی شاید فرجی شد و sektor and cyrax هم اضافه کردن و این نسخه رو کاملترین نسخه کردن.البته ندرلم خیلی بداخلاق هست در این مورد تو سایتشون هم نوشته هیچ نظری در مورد DLC جدید و مراحل و طراحی برامون نفرستید.ولی خب این شخص حقیقی نیست نظرسنجی تو سایت هستش.
=============================================================================================
یه سوال من 30 تا 40 درصد بازی رو با حرکات پرشی انجام میدم واقعا Robocop با اون هیکلش و کندیش چه جوری میخواد یته بزنه؟!!
الته اشتباه نشه من عاشق Robocop کلاسیک هستم و بنظر شخصیم سه گانه فیلمش جزو شاهکارهای سینمایی هست و هنوزم امیدوارم برای VR یه بازی براش بزنن چه شود واقعا.

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان
نریمان جان با توجه به اینکه سایتمون معتبر هستش ازت خواهش میکنم نتیجه نظرسنجی رو برای ندرلم ارسال بکنی شاید فرجی شد و sektor and cyrax هم اضافه کردن و این نسخه رو کاملترین نسخه کردن.البته ندرلم خیلی بداخلاق هست در این مورد تو سایتشون هم نوشته هیچ نظری در مورد DLC جدید و مراحل و طراحی برامون نفرستید.ولی خب این شخص حقیقی نیست نظرسنجی تو سایت هستش.
=============================================================================================
یه سوال من 30 تا 40 درصد بازی رو با حرکات پرشی انجام میدم واقعا Robocop با اون هیکلش و کندیش چه جوری میخواد یته بزنه؟!!
الته اشتباه نشه من عاشق Robocop کلاسیک هستم و بنظر شخصیم سه گانه فیلمش جزو شاهکارهای سینمایی هست و هنوزم امیدوارم برای VR یه بازی براش بزنن چه شود واقعا.
پرونده‌ی MK11 احتمالا با عرضه ی Aftermath بسته میشه. نظر سنجی بیشتر واسه فانه :D

روبوکاپ با توجه به اینکه شعله افکن و shoulder cannon داره میشه انتظار داشت گیم پلی ای نزدیک به سکتور داشته باشه.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

amin altron

کاربر سایت
May 30, 2019
33
پرونده‌ی MK11 احتمالا با عرضه ی Aftermath بسته میشه. نظر سنجی بیشتر واسه فانه :D

روبوکاپ با توجه به اینکه شعله افکن و shoulder cannon داره میشه انتظار داشت گیم پلی ای نزدیک به سکتور داشته باشه.
اگه اونایی که گفتی رو داشته باشه بازم تلپورت سکتورو نداره کاش بجاش تاکیدا میومدخیلی باحالتر میشد شخصیت خشک ترمیناتورو داریم دیگه روبوکاپو میخوایم چیکار البته توهین نشه به فنای روبوکاپ

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان
اگه اونایی که گفتی رو داشته باشه بازم تلپورت سکتورو نداره کاش بجاش تاکیدا میومدخیلی باحالتر میشد شخصیت خشک ترمیناتورو داریم دیگه روبوکاپو میخوایم چیکار البته توهین نشه به فنای روبوکاپ
آره خب هیچی شخصیت های MK نمیشه، اما Guest ها هم خیلی خوب میفروشن و مجبوریم به حضورشون توی بازی عادت کنیم.
احتمالا مثل MKX که Alien Vs. Predator رو داشتیم اینجا هم از ابتدا Terminator Vs. RoboCob تو برنامشون بوده و دیگه نخواستن تعداد سایبورگ ها زیاد بشه. برای همین بیخیال سکتور و سایرکس شدن.

• Like

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,629
پرونده‌ی MK11 احتمالا با عرضه ی Aftermath بسته میشه.
همین یکی دو هفته پیش بود که ادبون دوباره به ساپورت طولانی از MK11 اشاره کرد (مصاحبه‌ی گیم اسپات بود فکر کنم). بعد از یک ماه همه چی قراره تموم شه؟ من که بعید میدونم، مخصوصا اینکه از پارسال داشتن روی Ash کار میکردن و فقط بخاطر مشکلات Rights و این حرفا نتونستن به بازی اضافش کنن، من حدس میزنم که نمیذارن Ash رو دستشون بمونه و یه پک دیگه با 3 یا 4 کرکتر برای اواخر سال در نظر دارن.

اگه هویک و سایبورگ ها رو اضافه کنن، راستر بازی رسما 3 لول ارتقا پیدا میکنه. (فوجین خودش به تنهایی یکی دو لول ارتقا میده البته :D)

• Like
Reactions: Imaginative

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان
همین یکی دو هفته پیش بود که ادبون دوباره به ساپورت طولانی از MK11 اشاره کرد (مصاحبه‌ی گیم اسپات بود فکر کنم). بعد از یک ماه همه چی قراره تموم شه؟ من که بعید میدونم، مخصوصا اینکه از پارسال داشتن روی Ash کار میکردن و فقط بخاطر مشکلات Rights و این حرفا نتونستن به بازی اضافش کنن، من حدس میزنم که نمیذارن Ash رو دستشون بمونه و یه پک دیگه با 3 یا 4 کرکتر برای اواخر سال در نظر دارن.

اگه هویک و سایبورگ ها رو اضافه کنن، راستر بازی رسما 3 لول ارتقا پیدا میکنه. (فوجین خودش به تنهایی یکی دو لول ارتقا میده البته :D)
خب از لحاظ تکنیکی MK11 همین الان هم بیشترین ساپورت رو بین تمام بازی های NRS داشته، ۹ تا شخصیت، ۴ تا استیج، DLC داستانی که به گفته خودشون شدیداً هزینه بره و قابلیت Cross play.

Ash در ابتدا قرار بوده جز کرکتر های KP1 باشه (آخر تریلر شنگ سونگ صدای اره برقی میاد همچین خیلی از کاربر ها تو پیام های بازی به جای جوکر، Ash اومده بود براشون)

به نظرم اگه مشکل رایتش حل شدتی بود قاعدتاً باید توی این پک می‌بود، فکر نمیکنم به نتیجه رسیده باشن.

• Like

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,629
به نظرم اگه مشکل رایتش حل شدتی بود قاعدتاً باید توی این پک می‌بود، فکر نمیکنم به نتیجه رسیده باشن.
اون ایمیل هایی که با عرضه Spawn برای کاربرا فرستاده شد هم نباید فراموش کنیم. یعنی تا مارچ 2020 هنوز حضور Ash برای WB کاملا منتفی نبوده. من که میگم همون Ash از Army of Darkness رو لایسنس کردن ولی وقت کم بوده و نتونستن به موقع همه چیز رو آماده کنن. برنامشون برای Aftermath به احتمال زیاد دو کرکتر از MK و دو کرکتر مهمان (Robocop و Ash) بوده اما حالا Ash رو گذاشتن واسه سری بعد.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
منم یه حسی بهم میگه این پایان ماجرا نیست و ندرلم میخواد میلک بکنه این بازیو و سه چهارتا شخصیت دیگه تو آستین داره.(چه احساس قشنگی. =)) )
با اومدن نایت ولف و سیندل خود به خود پنج لول ارتقا پیدا کرد. ;)

• Like
Reactions: DFSHINNOK7

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
روی سوئیچ بازی فرق داره؟یا حس من اینجوریه امروز صبح پیش یکی از دوستان بودم که سوییچ داره و با هم بازی کردیم حس میکنه آدم که کندتر و سفتتر هستن کارکترها.

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,629
منم یه حسی بهم میگه این پایان ماجرا نیست و ندرلم میخواد میلک بکنه
گفتی میلک کنه یاد فیلم MK افتادم که قراره 2021 بیاد. برای تبلیغ اون فیلم هم که شده ساپورت از MK11 رو کش میدن. شایعه شده Reiko تو فیلم حضور داره. اگه به MK11 اضافه بشه کلا سری MK سی چل لول ارتقا پیدا میکنه.:D

روی سوئیچ بازی فرق داره؟یا حس من اینجوریه امروز صبح پیش یکی از دوستان بودم که سوییچ داره و با هم بازی کردیم حس میکنه آدم که کندتر و سفتتر هستن کارکترها.
غیر از تفاوت مشهود گرافیک بازی روی سوئیچ، فریم ریت توی بعضی از استیج ها و فکر کنم برای بعضی حرکات نوب سایبات افت میکنه. ولی کندتر بودن رو نمیدونم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر