Multi Platform Mortal Kombat 11

سازنده
NetherRealm
تاریخ انتشار
April 2019
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5
  3. Xbox One
  4. Xbox Series X|S
  5. Nintendo Switch
k8yd_qqqqq.png

Developer: NetherRealm Studios
Publisher: Warner Bros
Platforms: PC - PS4 - XB1 - Switch
Release Date: April 23, 2019

ew48_output-onlinepngtools.png

10 حقیقتی که درباره سری Mortal Kombat نمیدانید

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
دارندگان کامبت پک امروز کاستوم MK3 سونیا رو دریافت میکنن.

لباس فیلم شنگ سونگ هم اومده بود ، این لباسها به صورت عادی قابل خریداری یا دسترسی در کریپت نیستن؟ حتما باید کمبت پک خریداری بشن؟

• Like
Reactions: ps3_360_wii

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
505
فردا سیزدهم هستش امیدوارم مثل شنگ سونگ تاور مجانیش هم از فردا در دسترس قرار بگیره باید صبر کنم تا توی استور بیاد حالا. [-o<
آقا شرمنده یه سوال نوبانه :D، الان یعنی میتونستیم شنگ سونگ رو بدون خریدن از طریق تاور بدست بیاریم ؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی

Spawn میره برای یک سال بعد از عرضه بازی که! رسما Spawn شده یک قلاب که بعد یک سال ملت رو بکشونه سمت بازی! من بشخصه بیشترین هایپ رو برای همین یک کاراکتر دارم! حیف که انقدر دیر میاد... (طراحی T800 چقدر قشنگه راستی، فکر کنم بهترین طراحی از صورت آرنولد تو بازی های کامپیوتری باشه تا الان)

بعد یک سوالی خوب تو لیک های اولیه قرار بود 9 تا کاراکتر به بازی اضافه بشه. ولی الان من چک میکنم فقط Kombat pack 6 همین 6 نفر رو داره! پس Ash Williams, Sheeva و Fujin کنسل شدند؟ بوروس کمپل که به نظر برای صدا پیشگی هم حرکتایی زده بوده!

• Like
Reactions: NaRiiMaN

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,817
نام
نریمان
بعد یک سوالی خوب تو لیک های اولیه قرار بود 9 تا کاراکتر به بازی اضافه بشه. ولی الان من چک میکنم فقط Kombat pack 6 همین 6 نفر رو داره! پس Ash Williams, Sheeva و Fujin کنسل شدند؟ بوروس کمپل که به نظر برای صدا پیشگی هم حرکتایی زده بوده!
فوجین، شیوا و Ash تو پک دوم هستن ظاهراً.
راستی تریلر KP هم امروز ساعت 6:30 منتشر میشه.

• Like
Reactions: ArefTheGreat

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
فوجین، شیوا و Ash تو پک دوم هستن ظاهراً.
راستی تریلر KP هم امروز ساعت 6:30 منتشر میشه.
پس با این تفاسیر باید صبر کرد که یه MK 11 XL چیزی بیاد که همه رو باهم تو یه بازی کامل داشته باشه اینطوری آدم زجر کش میشه:D البته سخته ولی میارزه.خرد خرد آدم بخره دهنه صاحب بچه سرویسه:D

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,623
سلام به همه دوستان

دانلود تریلر KP1 با کیفیت بالاتر از کیفیت یوتیوب (حجم: 140 مگابایت | بیت ریت: 15mbps)

لینک

------------
به نظر من این بار کرکترای مهمان رو خوب انتخاب کردن، 90 درصد کرکترهای مهمان تو MK9 و MKX، شخصیت های فیلم های ترسناک بودن که حقیقتش من غیر از Jason زیاد از بقیه راضی نبودم، ولی مهمان های MK11 تنوع خوبی دارن.

آخرین ویرایش:

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,623
نایت ولف نفس من بیده.
چقدر خفن طراحی شده عجب بولدزوری شده همه رو میزنه آب خوردن ابلیتیها که نگو.خیلی حال کردم باهاش.امیدوارم تو پچای بعدی ضعیفش نکنن...

مطمئنم ضعیفش میکنن. تا حالا هیچ شخصیت DLC نبوده که اینقدر باهاش حال کرده باشم. واقعا حرف نداره.

در مورد کرکترهای دیگه هم امیدوارم:
1: آرنولد اسکین Terminator 2 داشته باشه. (واسه گیم پلی‌اش میخوان چکار کنن؟)
2: گیم پلی جوکر کپی از اینجاستیس نباشه.
3: اسپان از شنلش تو مبارزه استفاده کنه (شاید دلیل تاخیرش همین باشه!)
4: سیندل اسکین زنده داشته باشه که حتما داره، حرکاتش بیشتر روی موهای بلندش تمرکز داشته باشه تا جیغ کشیدن. (چون اونطوری به Black Canary اینجاستیس شباهت پیدا میکنه)

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
یعنی واقعا این ادبون عجب مارمولکی هست شخصیت هایی مثل نابت وولف میچپونن تو DLC تلکه کنن اینا تو هر نسخه باید پای ثابت باشن اون کیسی کیج این نچسب ها رو باید DLC کنه

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
مطمئنم ضعیفش میکنن. تا حالا هیچ شخصیت DLC نبوده که اینقدر باهاش حال کرده باشم. واقعا حرف نداره.

در مورد کرکترهای دیگه هم امیدوارم:
1: آرنولد اسکین Terminator 2 داشته باشه. (واسه گیم پلی‌اش میخوان چکار کنن؟)
2: گیم پلی جوکر کپی از اینجاستیس نباشه.
3: اسپان از شنلش تو مبارزه استفاده کنه (شاید دلیل تاخیرش همین باشه!)
4: سیندل اسکین زنده داشته باشه که حتما داره، حرکاتش بیشتر روی موهای بلندش تمرکز داشته باشه تا جیغ کشیدن. (چون اونطوری به Black Canary اینجاستیس شباهت پیدا میکنه)

خوب از پیش بینی های شما خیلی لذت بردم. چند تا مورد هست که اگر ازش استفاده نکنند مخصوصا در مورد کاراکتر های مهمان رسما اونارو تبدیل به پتانسیل از دست رفته میکنه!

نظر من در این باره:
1: کلا یکی از همین پتانسیل ها Skin های آرنولد هست به نظرم، باید هم یک اسکین کلاسیک صورت سه تیغ مدل همون فیلم Terminator 2 با همون لباس های تریپ موتور سوارای آمریکایی رو داشته باشه، به نظرم اینکه یک اسکین کلا بدون روکش پوست انسانی هم داشته باشه خیلی جالبش میکنه. برای گیم پلی ولی نمی دونم که چطور میشه ازش چیز خاصی در بیاد، به نظرم میشه یک چیزی نزدیک Jason که حالا یک شاتگان داره، ولی شک دارم خیلی کاراکتر خاصی باشه، حالا اگر مثلا مدل های دیگه ترمیناتور ها بود دستشون بازتر میشد، ولی T800 خیلی ساده هست دیگه و در آخر یک چیزی مثل همون Jason توی شماره 10 در میاد.
2: بی خودترین کاراکتر مهمان بازی هست به نظرم، گیم پلی بازیش ولی به نظرم نزدیک به دوتا اینجاستیس میشه آخرش، ولی نمیدونم چرا قیافه این بدبخت رو این شکلی کردند، از شماره اول همین جور داره این یک نفر از قیافه خاصی که باید داشته باشه دورتر میشه، حالا در راستای طبیعی کردن ظاهر جوکر و مثلا Photo realistic کردنش دیگه I2 در حد خوبی بود، این دیگه خیلی بچه خوشگل شده ولی! در نهایت هم من خودم مثلا حال نمیکنم مثلا یک فردی مثل جوکر یا هر فرد دیگه کمیک ها آخر کار تو فتالیتی ها تیکه پاره بشه. در کل اگر pennywise رو جای Joker میزاشتند به نظرم انتخاب بهتری بود، بیشتر به این سری میخوره تا Joker.
3: اسپان که کلا اگر شنل و زنجیر هاش بخشی تو حرکتاش نباشه خیلی مسخره هست! با توجه به قابلیت هاش باید یکی از خاص ترین کاراکتر های MK باشه! کلا از همه بیشتر منتظر همین یک نفرم که رسما البته خیلی مونده تا بیاد! (امیدوارم حضور اسپان تو این بازی یک جوری توجه رو به این کاراکتر جذب کنه و یک بازی مستقل از خودش هم ساخته بشه به خصوص تو سبک batman arkham)
4: سیندل هم که پایه کاراکترش از قبل معلوم بوده چی هست، مثل بقیه کاراکتر ها هم بالاخره یک سری حرکت های قدیمی دوباره داره یکسری هم حرکات جدید، یک سری هم با یک مقدار تغییرات دوباره احتمالا میبینیم. اسکین زنده هم که خوب شک دارم براش اضافه نشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر