Mortal Kombatنیاز به پسوردبرای آنلاین دارد

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Mortal Kombat نیاز به پسورد برای آنلاین دارد

سلام

mortal-kombat-9.png

طبق آخرین گزارش ها این بازی برای آنلاین بازی کردن نیاز به پسورد دارد که برای کسانی که بازی را دست 2 تهیه میکنن خبر بدی است.
همچنین این کد با قیمت 10$ بر روی PSN یا 800POINT بر روی XLIVE قرار میگیرد.
اگر این بازی به پسورد برای آنلاین نیاز داشته باشد می شود حدس زد برای بازی های دیگر Warner Bros. یعنی Batman Arkham City and F.E.A.R.3 هم این کار انجام شود.

SOURCE

آخرین ویرایش:
انقدر این MK و گنده کردن....هم مارو دیوونه کردن، هم خودشونو...

هر روز یه خبر خوشگل ازش میاد بیرون...

اون از قرار دادن یکسری شخصیت ها تو DLCو این هم از این....b-)

پ.ن :مگه اینا نمیدونن سال، سال جهاد اقتصادیه....اینجوری ما چه جوری جهاد کنیم.:d

حالا بازم می‌گن ایراد می‌گیری :دی ولی چی‌کار کنم، خبر رو یه خورده ناواضح نوشتن تو پست اول!
مطلب اینه که وقتی بازی رو می‌خری، یه کــُد توش هست که با استفاده از همون، می‌تونی با یه اکانتِ PSN یا Live آنلاین بازی کنی. این کد، کلاً می‌شه مال اون اکانت. اما اگه دیسک رو بفروشی به یه نفر دیگه، اون نفر دوم دیگه نمی‌تونه از همون کـُد قبلی برای آنلاین بازی کردن استفاده کنه، و باید یه کد جدید بخره به قیمت 10 دلار (یا 800 پوینت).

فقط یه سوال. کسایی که PS3 دارن، کلاً باید آنلاین زدن رو بیخیال بشن دیگه، آره؟ چون دیسک اریجینال که توی ایران دیگه گیر نمیاد، و با فرم‌ور‌های کپی‌خور هم که نمی‌شه الان آنلاین شد، درسته؟

حالا بازم می‌گن ایراد می‌گیری :دی ولی چی‌کار کنم، خبر رو یه خورده ناواضح نوشتن تو پست اول!
مطلب اینه که وقتی بازی رو می‌خری، یه کــُد توش هست که با استفاده از همون، می‌تونی با یه اکانتِ PSN یا Live آنلاین بازی کنی. این کد، کلاً می‌شه مال اون اکانت. اما اگه دیسک رو بفروشی به یه نفر دیگه، اون نفر دوم دیگه نمی‌تونه از همون کـُد قبلی برای آنلاین بازی کردن استفاده کنه، و باید یه کد جدید بخره به قیمت 10 دلار (یا 800 پوینت).

فقط یه سوال. کسایی که PS3 دارن، کلاً باید آنلاین زدن رو بیخیال بشن دیگه، آره؟ چون دیسک اریجینال که توی ایران دیگه گیر نمیاد، و با فرم‌ور‌های کپی‌خور هم که نمی‌شه الان آنلاین شد، درسته؟

دوست عزیز هیچ اشتباهی در ترجمه نیست .

چرا نمیشه ؟ پس این همه مغازه و فروشگاه دارن چی میفروشن ؟ بازی کپی ؟

جک گفتی الان؟؟
نه، با توجه به شواهدم توی بازار و صحبت یکی از دوستان به این نتایج زیبا رسیده‌بودم :دی حالا کدوم قسمتش جـُکه اقلاً بگین که از اشتباه در بیام.
چرا نمیشه ؟ پس این همه مغازه و فروشگاه دارن چی میفروشن ؟ بازی کپی ؟
والا حدود 1 ماه پیش برای یکی از بچه‌ها PS3 خریدیم و توی کل توپخونه یه دونه مغازه هم نبود که گیم اریجینال بفروشه. یعنی کلاً همه می‌گفتن اصلاً دنبالش نگرد که نیست! همه فقط کپی می‌فروختن. البته شاید تک‌و‌توک بعضیا تــَه‌مونده‌های گیم‌های اریجینال قدیمی رو هنوز داشتن، یا گیم‌هایی که از توی باندِل دستگاه پیچونده‌بودن و می‌فروختن مثلاً. اما گیم‌ جدید اصلاً نبود. حالا نمی‌دونم از یک ماه پیش تا حالا اتفاق خاصی افتاده تو بازار یا نه.

والا حدود 1 ماه پیش برای یکی از بچه‌ها PS3 خریدیم و توی کل توپخونه یه دونه مغازه هم نبود که گیم اریجینال بفروشه. یعنی کلاً همه می‌گفتن اصلاً دنبالش نگرد که نیست! همه فقط کپی می‌فروختن. البته شاید تک‌و‌توک بعضیا تــَه‌مونده‌های گیم‌های اریجینال قدیمی رو هنوز داشتن، یا گیم‌هایی که از توی باندِل دستگاه پیچونده‌بودن و می‌فروختن مثلاً. اما گیم‌ جدید اصلاً نبود. حالا نمی‌دونم از یک ماه پیش تا حالا اتفاق خاصی افتاده تو بازار یا نه.[

اگه بازی رو 3.60 اجرا بشه وا ولاست همه در به در دنبال بازی اوریج میگردن:dفروشنهد ها م تا اونجا که جا داره/........=))

نه، با توجه به شواهدم توی بازار و صحبت یکی از دوستان به این نتایج زیبا رسیده‌بودم :دی حالا کدوم قسمتش جـُکه اقلاً بگین که از اشتباه در بیام.

والا حدود 1 ماه پیش برای یکی از بچه‌ها PS3 خریدیم و توی کل توپخونه یه دونه مغازه هم نبود که گیم اریجینال بفروشه. یعنی کلاً همه می‌گفتن اصلاً دنبالش نگرد که نیست! همه فقط کپی می‌فروختن. البته شاید تک‌و‌توک بعضیا تــَه‌مونده‌های گیم‌های اریجینال قدیمی رو هنوز داشتن، یا گیم‌هایی که از توی باندِل دستگاه پیچونده‌بودن و می‌فروختن مثلاً. اما گیم‌ جدید اصلاً نبود. حالا نمی‌دونم از یک ماه پیش تا حالا اتفاق خاصی افتاده تو بازار یا نه.
نه بابا بازی پرا حمید جان.
همین الان پایتخت بودم حتی بازی هایی که فکر خرید نسخه کپیش رو هم نمیکردی اریج داشتن :d

لطفا کسانی که mk vs dc رو آنلاین امتحانیده اند بگویند با پینگ ایرانی میشه بازی کرد؟
خودم marvel vs capcom رو امتحان کردم یه خرده لگ داشت ولی mk باید سبکتر باشه.:-s:-s

لطفا کسانی که mk vs dc رو آنلاین امتحانیده اند بگویند با پینگ ایرانی میشه بازی کرد؟
خودم marvel vs capcom رو امتحان کردم یه خرده لگ داشت ولی mk باید سبکتر باشه.:-s:-s
چون یه نفر هاست میشه نمی شه درست بازی کرد ....
اگه این یکی سرور اختصاصی داشته باشه شاید بشه . اما کلن بازیهای فایتینگ باید توشون سرعت عمل داشته باشی که با این پینگ نمی شه :دی

چون یه نفر هاست میشه نمی شه درست بازی کرد ....
اگه این یکی سرور اختصاصی داشته باشه شاید بشه . اما کلن بازیهای فایتینگ باید توشون سرعت عمل داشته باشی که با این پینگ نمی شه :دی
اتفاقا برعکش واسه ما ایرانیا که با هم بازی میکنم یه نفر هاست بشه بهتره!
چون حداقل پینگمون با همدیگه دورو بر 100 هست!
مثل MW2 که راحت میشه بازی کرد با پینگ خوب
ولی سرور اختصاصی به کار ما ایرانیا زیاد نمیاد چون حداقل پینگمون با اروپا یا امریکا که سرور اونجاس 200 هست!
راحت یکیتون هاست بشه با پینگ خوب بازی کنید همشهری باشید که میشه حدود 50:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or