Monster Jamz High Performance In-Ear Headphone مخصوص گوشی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
Rating - 0%
0   0   0
سلام

هدفن Monster Jamz با کیفیت صدای فوق العاده برای گوشی های موبایل. این هدفن در اصل برای محصولات Apple ساخته شده ولی به تمامی گوشی های هدفن خور می خوره.
پک کاملا نو هست و خود هدفن حتی یکبار هم از توی قابش در نیومده. فقط در خود جعبه باز شده تا محتویاتش دیده بشه. توی جعبه یدونه کیف کوچک مخصوص هدفن به همراه تعدادی سری هدفن با سایز های مختلف (برای گوش های مختلف) وجود داره.

این عکس، مشخصات هدفن و جنسشو توضیح می ده:
Jamz_detail.jpg

قیمت 150,000 تومان

پ.ن: اگر صحبتی یا سوالی دارید همینجا بنویسید چیزی pm نکنید.

Attachments

• 1.jpg
    1.jpg
    108.7 KB · مشاهده: 215
  • 2.jpg
    2.jpg
    67.6 KB · مشاهده: 171
  • 3.jpg
    3.jpg
    81.7 KB · مشاهده: 174
آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
Rating - 0%
0   0   0
کاهش قیمت.

یه توضیحی در مورد این هدفن بدم که که اکثر محصولات Monster در ایران اورجینال نبوده و کپی شبیه اصل می باشد. این هدفن اورجینال هست و خودم در کانادا گرفتم. دوتا گرفتم و یکیشو می خوام بفروشم.

shahab_4mehr

کاربر سایت
Dec 29, 2011
2
نام
شهاب الدین
Rating - 100%
13   0   0
با سلام و کسب اجازه از دوست عزیز
محصولات Monster در ایران اورجینال نیستن حتی اون کسی هم که ادعا میکنه اصلی میاره و نمایندگی است هم اصلی نیست چون فکر کنم توضیح بازار چین کمی برای هممون تکراری باشه .
تنها مدلی که در حال حاضر اصلی در بازار موجود است هندزفری گوشی های سنسیشن HTC است که توجه داشته باشند دوستان که این مدل هم یک کپی بسیار ماهرانه داره که جای اصلی فروش میره که در اینجا جای توضیح نداره .
دوست عزیز شما چون کالا رو همراه مسافر اوردید(بدون گمرکی) قیمت کمی پایین است و بسیار عالی مگر نه اصلش ایران برسه خیلی بیشتر از اینها قیمتش است .
این مدل جزو مدل های بسیار عالی و ارزشمند برای محصولات Apple است .
من در خدمتم
باتتشکر شهاب

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
Rating - 100%
5   0   0
همم ....
در مورد اینکه محصولات اورجینال Monster در بازار ایران وجود خارجی ندارن و وجود اسمی دارن و به قولی کپی برابر اصل هستند باید گفت که ...
نمیشه با قاطعیت اینطور گفت! چون برای مثال من یه فروشگاه میشناسم تو کرمان هست و فروشگاه آنلاین هم دارن. این فروشگاه چند مورد از محصولات Monster رو ارائه کرده، اونایی که اصل هستند مشخص کرده و از طریق سریالشون میتونید صحت قضیه رو جویا بشید .... یه سری دیگه هم خودش گفته کپی برابر اصل ... .
عموما برای Iphone و محصولات Apple ساخته شده یا با تمامی تجهیزات یک کیفیت رو ارائه میده؟ چون یکی از دوستان یکی خریده بود اما نه این مدل، نوشته بود برای Iphone Ipad Ipod ..... با اینا کیفیت خوب اما با چیزای دیگه ضعف کاملا محسوس بود ...
در مورد این مدل به چه شکله؟

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
Rating - 100%
15   0   0
همم ....
در مورد اینکه محصولات اورجینال Monster در بازار ایران وجود خارجی ندارن و وجود اسمی دارن و به قولی کپی برابر اصل هستند باید گفت که ...
نمیشه با قاطعیت اینطور گفت! چون برای مثال من یه فروشگاه میشناسم تو کرمان هست و فروشگاه آنلاین هم دارن. این فروشگاه چند مورد از محصولات Monster رو ارائه کرده، اونایی که اصل هستند مشخص کرده و از طریق سریالشون میتونید صحت قضیه رو جویا بشید .... یه سری دیگه هم خودش گفته کپی برابر اصل ... .
عموما برای Iphone و محصولات Apple ساخته شده یا با تمامی تجهیزات یک کیفیت رو ارائه میده؟ چون یکی از دوستان یکی خریده بود اما نه این مدل، نوشته بود برای Iphone Ipad Ipod ..... با اینا کیفیت خوب اما با چیزای دیگه ضعف کاملا محسوس بود ...

از لحاظ صدا برای همه دستگاه ها یکسان هست کیفیتشون ... البته خب به کیفیت خروجی خود دستگاه هم ربط داره ...
این که میزنه روشون برای محصولات اپل منظورش ریموت هستش که با محصولات اپل و بلک بری کاملا هماهنگ هستن ولی با بقیه گوشی ها ممکنه دکمه ها کار نکنن ...

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
Rating - 0%
0   0   0
همم ....
در مورد اینکه محصولات اورجینال Monster در بازار ایران ......
سريال هاي بيتز كرك شده و وقتي اون هاي كه كرك شده رو تو سايت ميزني بعد يه هفته برات يه ايميل از طرف سايت ميفرسن كه سريال كرك شدس ...
البته اين دوستمون گفتن كه از كانادا خريدن پس مشكلي نيست...
اينم يه عكس به قول معروف كلوز اپ
20110331165618753.jpg

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
Rating - 0%
0   0   0
فقط یه سوال در مورد این محصول ...
من خودم iPhone دارم بنابراین نمی دونم با بقیه گوشی ها چه کیفیتی خواهد داشت ولی به طور کلی همانطور که محمد علی عزیز گفتن این compatibility هایی که روی اینا نوشته می شه برای ریموت و استفاده از امکانات جانبی هست که مثلاً می تونی باهاش track رو skip کنی، صدا رو کم و زیاد کنی و از این جور چیزا نه خود کیفیت صدا.
از لحاظ قیافه دقیقاً همین شکل هست ولی این عکس مربوط به مدل بدون ریموت هست. اینی که من گذاشتم برای فروش Control Talk ریموت هم داره.

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
Rating - 100%
3   0   0
من خودم iPhone دارم بنابراین نمی دونم با بقیه گوشی ها چه کیفیتی خواهد داشت ولی به طور کلی همانطور که محمد علی عزیز گفتن این compatibility هایی که روی اینا نوشته می شه برای ریموت و استفاده از امکانات جانبی هست که مثلاً می تونی باهاش track رو skip کنی، صدا رو کم و زیاد کنی و از این جور چیزا نه خود کیفیت صدا.

از لحاظ قیافه دقیقاً همین شکل هست ولی این عکس مربوط به مدل بدون ریموت هست. اینی که من گذاشتم برای فروش Control Talk ریموت هم داره.
با اجازه
البته یه نکته ای هست
من با هدفون بیت که ریموت داره این مشکل رو دارم روی گوشی نوکیا
که صدا خر خر میکنه ولی با نگهداشتن دکمه پلی این صدای اضافه برطرف میشه پس امکان داره با بعضی گوشی ها این مشکل رو داشته باشه و احتمال بیشتر با گوشی های نسبتا قدیمی

P@$$w0rd

کاربر سایت
Oct 22, 2011
18
نام
حامد
Rating - 100%
3   0   0
دقت كرده بأشيد پايين جعبه بيتس نوشته made for iPad iPod. Iphone

c901

کاربر سایت
Feb 6, 2012
0
Rating - 0%
0   0   0
سلام خیلی گرون میدی رفتی کانادا خریدی 70 دلار مبخوای اینجا ابش کنی 150 بابا انصافت کو

---------- نوشته در 01:57 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:40 AM ارسال شده بود ----------

100 مبیدی اخزش

1223334444

کاربر سایت
Aug 24, 2010
14
نام
Ali
Rating - 0%
0   0   0
سلام خیلی گرون میدی رفتی کانادا خریدی 70 دلار مبخوای اینجا ابش کنی 150 بابا انصافت کو

داداش این مدل 100 دلاره با دلار الان میشه 180 بعد این آک هستش قیمتش که عالیه شما انصاف ندارید ...

hs74

کاربر سایت
Jan 8, 2012
6
نام
hosein
Rating - 0%
0   0   0
سلام.دوست عزیز اگه قیمتو مقداری بیاری پایین.خریدارم...

hs74

کاربر سایت
Jan 8, 2012
6
نام
hosein
Rating - 0%
0   0   0
بیست تومن ارزون تر....راستی من گوشیم htc هستش اگه افت کیفیت داشته باشه خیلی بد میشه.شما اگه زحمت بکشین با یه گوشیه دیگه مثل htc یا سامسونگ تست کنید خیاله کسایی که آیفون ندارن رو راحت میکنید.

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
Rating - 0%
0   0   0
بیست تومن ارزون تر....راستی من گوشیم htc هستش اگه افت کیفیت داشته باشه خیلی بد میشه.شما اگه زحمت بکشین با یه گوشیه دیگه مثل htc یا سامسونگ تست کنید خیاله کسایی که آیفون ندارن رو راحت میکنید.
من یه کار می تونم بکنم. یه جا قرار می گذاریم برای معامله و برای خودمو میارم شما وصل کن به گوشیت ببین کیفیتش رو دوست داری یا نه. البته این در صورتی هست که شما بتونی شمال تهران بیای.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر