Modern Warfare 2 Tournament

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
با سلام
با توجه به آمدن MW 2 و اشتیاق زیاد بچه من از الان تصمیم گرفتم که این تاپیک رو ایجاد کنم تا افرادی که علاقه به شرکت در مسابقه دارن خودشون رو انجا معرفی کنند و لطف کنند Gamer Tag هاشون رو هم اینجا اعلام کنند.
از اون جایی که شاید من زیاد وقت نکنم بیام بازی سنتر در صورت نبود من دوستان خوبم رامین و امیر سرپرستی این تاپیک رو به عهده دارن!
فلا باید صبر کرد و دید چند نفر در مسابقه شرکت میکنند تا ما واسه تیم کشی قواننین و .... برنامه ریزی کنیم!
لطفا اگر سوالی دارید همینجا مطرح کنید یا به Gamer Tag من که هست: IIx GoDLikE xII پیغام بفرستید.
منتظر ثبت نام شما هستیم
با تشکر
عرفان

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من پایم اما بزارین این LT بیاد بعد بریزیم تو لایو
در ضمن از این تاپیک هم نمیشه فهمید چند نفر میان! چون اکثرا میگن میان اما نمیان!:biggrin1:
سر مسابقات فیفا این اثبات شده!
پس یه برنامه ریزیه درست بکنیم!

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
من پایم اما بزارین این LT بیاد بعد بریزیم تو لایو
در ضمن از این تاپیک هم نمیشه فهمید چند نفر میان! چون اکثرا میگن میان اما نمیان!:biggrin1:
سر مسابقات فیفا این اثبات شده!
پس یه برنامه ریزیه درست بکنیم!
فلا من و چندتا از بچه ها MW 2 رو اورجینال تهیه کردیم وداریم بازی میکنیم.
در مورد برنامه ریزی هم چشم. من تلاشم رو می کنم تا تمامی افرادی که اینجا ثبت نام کردن حتما در مسابقه شرکت کنند.
البته بیشتر ثبت نام ها از طریق Xbox Live انجام میشه ولی خوب چون فلا همه بن شدن مجبوریم همین جا ثبت نام رو نجام بدیم.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,527
نام
امیر
درود.

اگرچه هنوز زود هستش ولی مشکلی نیست. دوستان فعلا در تاپیک GT خود رو اعلام کنند و اگر گیمرتگشون عوض شد ویرایش کنند. حداقل 1 ماه دیگه مسابقات شروع نمیشه و وقت برای تمرین به وفور پیدا میشه.

GT: iiX DarKEagle

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
چرا اینقدر عجله میکنید؟؟ الان مثلا ماها پول نداریم 90 تومن بدیم بخریم چیکار کنیم؟؟

وخیلی مسائل دیگه که بگم دعوا میوفته اینجا. در کل ماها که پول نداریم اوریج بخریم هم آدم هستیم. شاید پرستیژ 10 نشیم به عنوان اولین Persian :-" (که البته من پرشین نیستم آذریم) اما در کل آدمیم.

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
حالا فردین چرا این همه خودتو اذیت میکنی؟
خدا بزرگه
من که درس دارم خیلی وقت بازی ندارم
راستی اگه برید توی سایت Game Battles میبینید که اونجا هم مسابقه های MW 2 شروع شده.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
اگرچه هنوز بازی به دستم نرسیده ولی اگه تا یک ماه ـه دیگه مسابقات شروع نمیشه منم هستم.
GamerTag: AL1R3ZA
فقط دوستان یه جوری برنامه ریزی کنند که به امتحانات نخوریم. اگه مسابقات واسه بعد از دی ماه باشه خیلی بهتره.

shahriarhad

کاربر سایت
Jun 14, 2008
12
نام
شهریار
سلام عرفان، وضعیت منو که میدونی! کنسول اوریجینال هست اما بازیش 3-4 روز دیگه میرسه... من سریعا بهتون میپیوندم!
GT: Shahriar94

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
سلام عرفان عزیز و سایر دوستان
بنده فقط درگیر اینترنت هستم.و بازی و x360 هم دارم ولی تو لایو مثل اینکه زیاد بچه ها نمی آن و 7-8 نفری بیشتر نیستن ولی PSN بیشتر رفتن بچه ها فک کنم این ترنومنت منحل هست یا باید با 2 تیم 6 نفری با هم بازی کنیم که اصلا فاز نمی ده.
کلا احتمال زیاد اینترنت جور شد هم PSN هستم هم لایو.
موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر