MODERN WARFARE 2™ online (مخصوص دارندگان نسخه اوریجینال)

شايد زدن اين تايپيک يکم زود باشه!
ولى به نظرم اومد لازمه!
...
طبق رسم هميشگى اينجا به مشکلات و سوالات شما رسيدگى خواهد شد!
البته فعلا به معرفى خودتون و رنکتون در COD4 بپردازيد و همينطور بهترىن سلاحتون.
فقط:
از کل کل کردن بپرهيزيد.
از بيان مسائل حاشيه و اتفاقات در مسابقات خوددارى کنيد.
با تشکر

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
اگر نسخه ی org بخریم دیگه از این مشکلات به وجود نمییاد ? Patch را باید از کجا دانلود کنیم؟ ممنون مبشم راهنمای کنید

نه دیگه
وقتی اریج بخری به لطف استم دیگه مشکلی وجود نداره! هر پچی هم بیا اتومات آپ می شه!
و این دردسرهای کرک و ... رو هم نداره!:biggrin1:
منم تا دیروز بازی میکردم اما الان هیچکی رو find نمیکنه.
بچه ها امروز هیچی find نمیکنه! چرا؟ میشکل کجاست؟؟؟

چون جلوی این کارو گرفتن! فعلا باید صبر کنیم تا کرک جدید بیاد!:-"

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
دوستان من هم امروز هر چقدر find gameرا زدم.متاسفانه نشد بازی کنیم اما دیشب ساعت10 تونستم بازی کنم.البته من احتمال می دم به غیر از پچ بخاطر پینگ هم باشه چون اگه دقت کنید پینگ تان باید زیر100 باشه تا بتونید با دیگران هم بازی بشید و من پینگم را تست کردم369بود که ظاهرا برای بازی کردن با دیگران کافی نیست.:cool:

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
نه پینگ اصلا مهم نیست توی Find Server
پینگ نباید زیر 100 باشه، اون منظورش اینه که داره دنبال یه پینگ خوب می‌گرده واسه‌ت. ولی پینگت افتضاح هم باشه بالاخره می‌ندازتت توی یه سرور!

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا
بابا جون اینا که رکورد فروش و هر چیز دیگه ای رو که بگی زدن.یعنی نمی خوان یه حال به pc gamer ها بدن؟؟؟این مسخره بازیا چیه دیگه!!

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام به همه بروبکس منم دیشب طرفای ساعت 10 داشتم آنلاین میزدم خیلی هم حال میداد ولی امروز هر کاری کردم فکر کنم سرور پیدا نمیکرد بالاخره باید چی کار کرد :confused: اگر خبری شد ما رو هم بی خبر نذارید اینجا بگید همگی صفا کنیم

NanoNima

کاربر سایت
Jan 17, 2008
33
لطفاّ امضا بفرمایید

سلام.
دوستان از اونجایی که ما ایرانی ها در همه زمینه ها عقب مونده ایم ، میبینیم که وقتی یه گیمی جلوی دزدیش گرفته میشه ملت به جای اینکه خوشحال باشن که این گیم رو همه میخرن و باعث بقاع PC-Gaming میشه ، همه ناراحت هستن.

خوب یه سوال ازتون دارم. گیریم شما این گیم هم مفتی بازی کردید و دیگه هیج کدوم از عنوانهای بعدی سری COD و کارهای IW برای PC تولید نشد. آیا این بهتره یا اینکه 60000 تومان بدید و در آینده باز هم از این قبیل گیمها واسه PC تولید بشه ؟

من و چند تا از بچه ها ای بازی رو تهیه کردیم. به همه دوستان هم توصیه میکنم که این بازی رو بخرن جون واقعاّ ارزش داره و اکه تعداد زیاد باشه میتونیم براش سرور هم تهیه کنیم و حالشو ببریم.
دوستانی هم که میخوان بخرن میتونن از DCinPC خرید کنن.

در ضمن یک رأی گیری هم برگزار شده که طرفداران این بازی در خواست ایجاد یک سری تغییرات ، از جمله سرورهای Dedicated ، نمایشکر پینگ به شکل عدد ، Modding Support ، مود مخصوص مسابقات مانند Promod و ... رو بیان کردن که از همه خواهش میکنم این Petition رو امضا کنن. لینک

آخرین ویرایش:

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
این شمارشه 44228670 30 تومان میدی 2 هفته دیگه برات میاره
اونی که میگه "دو هفته " بعد میاره دیگه چه جورشه؟پولشو گرفت بفرسته دیگه:|
نه دوست عزیز این بازی 60 تومن نمی ارزه،اگه می ارزید ملت پی اس 3 شو میخریدن دیگه... :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر