MODERN WARFARE 2™ online (مخصوص دارندگان نسخه اوریجینال)

شايد زدن اين تايپيک يکم زود باشه!
ولى به نظرم اومد لازمه!
...
طبق رسم هميشگى اينجا به مشکلات و سوالات شما رسيدگى خواهد شد!
البته فعلا به معرفى خودتون و رنکتون در COD4 بپردازيد و همينطور بهترىن سلاحتون.
فقط:
از کل کل کردن بپرهيزيد.
از بيان مسائل حاشيه و اتفاقات در مسابقات خوددارى کنيد.
با تشکر

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
سلام
بچه ها من میخوام وارد سرور خود بازی شم ولی تو این مرحله میمونه؟؟؟؟!!

راستی شما از کدوم پچ استفاده کردین اونایی که رفتن لطفا پچ رو برا من هم اپلود کنن ممنون میشم.
خواهشا لینک رو بزار ...پیج به F*** رفت

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
بچه ها من توی steam هرکاری میکنم نمیتونم دوستام رو اد کنم! قبلآ خیلی راحت اینکار رو میکردم! اما الآن که add friend رو میزنم نمیتونم آیدی کسی رو وارد کنم! فرقی کرده؟ 1توضیح کوچیکی میدید؟

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
رفت ته صحفه پست قبلیم چه جوری به Xfire بخونم MW2 مرسی HELP کنید دوستان کمک کنید

ببین دو تا فایل باید دانلود کنی بریزی توی فولدر اصلی بازی (اکسترکت کنی) بعد بشناسونیش.
از اینجا نمیشه فرستاد اگه میتونی توی Xfire بهم PM بده تا بهت بدمشون.

http://up.iranblog.com/3/1258468760.jpg
این مشکل منه...علی کمک لطفا...

ببینم تو کرک Razor 1911 رو امتحان کردی؟ شاید اون مشکل رو حل کنه.

بچه ها من توی steam هرکاری میکنم نمیتونم دوستام رو اد کنم! قبلآ خیلی راحت اینکار رو میکردم! اما الآن که add friend رو میزنم نمیتونم آیدی کسی رو وارد کنم! فرقی کرده؟ 1توضیح کوچیکی میدید؟

والا خود منم همین مشکل رو داشتم دیروز می‌خواستم با دوستم بازی کنم نشد. می‌گه باید حداقل یه بازی از Steam بخری تا بتونی از این امکان استفاده کنی.
کسی راه حل نداره؟ -.-

---

بازی شدیدا حال می‌ده بیایید بازی کنیم :D البته نمیدونم چرا نمیشه انتخاب کرد با کی بازی کنیم. اگه این مشکل دوستان توی Steam حل شه، این موضوع هم اوکی میشه.

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
علی ، این همه توی این فورم و اون فورم بنت کردن بست نیست ؟ هر 9 دیقه پست آپ میدی ؟ اصلا چرا میدی ؟ اگر کسی بلد باشه جواب میده . اولا باید کرک Razor1911 داشته باشی ، بعدشم باید توی Steam Signed In باشی . اگر واقعا این جمله به این واضحی رو نمیفهمی . ابتدا یه سر به خودت بزن ، و در انتها به من یا علی پی ام بده تا به هر نحوی هست متوجهت کنیم ..

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
:| نمیدونم چرا عادت کردی به من تیکه بندازی...
میگم هم تو سایت هستم هم تو برنامه هم کرک رو گذاشتم روش و این پیغامو میده

Gaz=Ghost

کاربر سایت
Nov 16, 2009
1
سلام دوستان
متاسفانه منم همين مشكل علي رو دارم(يا داشتم)تا ديروز استيم لاگين ميكردم و ميرفتم تو مولتي پلير و رو پلي كليك ميكردم و you must be sign in steam online mode )) ميزد ولي امروز استيم هم لاگين نميكنه!
نظر به راهنمايي دوستمون من دنبال كرك رازور 1911 گشتم ولي همه ي لينك ها همراه بازي بود و 12 گيگابايت...
اگه كسي لينك از رازور(بدون خود بازي)داره واقعا ممنون ميشم بزاره استفاده كنيم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر