MODERN WARFARE 2™ online (مخصوص دارندگان نسخه اوریجینال)

شايد زدن اين تايپيک يکم زود باشه!
ولى به نظرم اومد لازمه!
...
طبق رسم هميشگى اينجا به مشکلات و سوالات شما رسيدگى خواهد شد!
البته فعلا به معرفى خودتون و رنکتون در COD4 بپردازيد و همينطور بهترىن سلاحتون.
فقط:
از کل کل کردن بپرهيزيد.
از بيان مسائل حاشيه و اتفاقات در مسابقات خوددارى کنيد.
با تشکر

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
خب اول از خودم شروع مى کنم!
نام: روح اله
Xfire ID: 2survivor
رنک:چند بار رسيدم به لول ۴۰ ولى ريسيت شدم!
بهترين سلاح: G36
بيشترين بازى آنلاينم همCOD4 بوده
الان به خاطر چند تا امتحان کمتر آن مى شم
این هم کلن ما برای MW هست(عضویت آزاده فعلا)
IRANIAN MW2

آخرین ویرایش:

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
Xfire ID : shanix10

برای اولین بار هست میخوام آنلاین بازی کنم و هیچی هم بلد نیستم از این طریق آنلاین بازی کردن و Xfire . :biggrin1:

بنابرین اگه یه آموزش کلی از روش آنلاین بازی کردن تو Xfire ( و کلا :biggrin1: ) بذارین ممنون میشم .

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
Xfire ID : shanix10

برای اولین بار هست میخوام آنلاین بازی کنم و هیچی هم بلد نیستم از این طریق آنلاین بازی کردن و Xfire . :biggrin1:

بنابرین اگه یه آموزش کلی از روش آنلاین بازی کردن تو Xfire ( و کلا :biggrin1: ) بذارین ممنون میشم .

برو به اينجا:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=852145&postcount=359
اگه سوال داشتى تو پ.خ در خدمتم

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
به نظرم تاپیک مسخره ای هست . با توجه به اینکه هنوز معلوم نیست که سرور های Dedicated وضعیتشون چجوریه و اگر اونجور بشه که نباید بشه ایرانی ها بازی کردنشون یه چیزی دور و بر غیر ممکن میشه و این تاپیک عملا جای بدرد بخوری نیست . بد نیست قبل از زدن تاپیک های اینطوری فکر کنید دوست عزیز .. ! با توجه به اینکه همیشه اینطوری تاپیک میزنید البته :)

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
نظرم ک مسخره ای هست . با توجه به اینکه هنوز معلوم نیست که سرور های Dedicated وضعیتشون چجوریه و اگر اونجور بشه که نباید بشه ایرانی ها بازی کردنشون یه چیزی دور و بر غیر ممکن میشه و این تاپیک عملا جای بدرد بخوری نیست . بد نیست قبل از زدن تاپیک های اینطوری فکر کنید دوست عزیز .. ! با توجه به اینکه همیشه اینطوری تاپیک میزنید البته :)

قربونت برم!(ما اينيم ديگه)
اين براى همون اندک کسانى هستند که تو ايران آنلاين مى زنن، از جمله خودم!
باتشکر از انتقاد سازنده شما

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,229
نام
سروش
قربونت برم!(ما اينيم ديگه)
اين براى همون اندک کسانى هستند که تو ايران آنلاين مى زنن، از جمله خودم!
باتشکر از انتقاد سازنده شما

فکر نکنم بتونی با پینگ زیر 250 بازی کنی

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
عزیزم ، شما گویا نمی گیری من چی میگم . شما BF بازی میکردی سرور کرک شده بازی میکردی . اینطور که بوش میرسه دارند سرور هاشو مثل BFH فروشی میکنند در یک Location های خاص . اندک کسان هم دیگه نمیتونن مثل آدم بازی کنند و با Delay های بالا .. اصلا بازی حرفه ای نمیشه انجام داد . فعلا باید تا انتشار بازی صبر کرد . هنوز هیچ قطعیتیت در مورد این جور حرفا وجود نداره .. XBOX ــی ها هم از طریق Live بازی میکنند و اولا پینگ درست و حسابی که نداره دوما احتمال بن شدن از Live هست ..

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
عزیزم ، شما گویا نمی گیری من چی میگم . شما BF بازی میکردی سرور کرک شده بازی میکردی . اینطور که بوش میرسه دارند سرور هاشو مثل BFH فروشی میکنند در یک Location های خاص . اندک کسان هم دیگه نمیتونن مثل آدم بازی کنند و با Delay های بالا .. اصلا بازی حرفه ای نمیشه انجام داد . فعلا باید تا انتشار بازی صبر کرد . هنوز هیچ قطعیتیت در مورد این جور حرفا وجود نداره .. XBOX ــی ها هم از طریق Live بازی میکنند و اولا پینگ درست و حسابی که نداره دوما احتمال بن شدن از Live هست ..
دوست عزیز..من و چند تا از دوستان اریجنال میخریم...با 128 هم میشه cod بازی کرد اگه به سرور اصلی وصل بشیم!
اصلا رو سرور های کرک شده حساب باز نکردیم:smile:

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري

سلام جيگر
شرمنده؛ حواسم نبود! من BFH مى زدم!
اونم با 128 درپيت قبليم! و لول هم زديم اساسى!
و همينطور که دوستمون اشاره کردن، اريجMW2 مى خريم(خريديم)
ما همون اندک کسايى هستيم که آن خواهيم زد!
اگه هنوزم جاى سوالى هست بفرماييد.
مرسى باشيد.

آخرین ویرایش:

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
بحث سر Org یا غیر Org بودن نیست . دونفری که باهم بازی نمیکنید که . مثل قضیه همین سرور ترک هاست . اصلا نمیشه بازی کرد . از بس که لگ داره ، حالا ترکیه همین بقله . احتمالا شرکت هایی هم که IW باهاشون قرار داد میبنده به همین صورت BFH خواهد بود . مثلا Multiplay.co.uk و L3D.net که Multiplay حالا قابل تحمله اما L3D کلا پینگ درست و حسابی به ایران نمیده . در کل بحثو ادامه نمیدم . این تاپیک خیلی زوده که زده بشه و بخاطر ..
بیخیال .

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
بحث سر Org یا غیر Org بودن نیست . دونفری که باهم بازی نمیکنید که . مثل قضیه همین سرور ترک هاست . اصلا نمیشه بازی کرد . از بس که لگ داره ، حالا ترکیه همین بقله . احتمالا شرکت هایی هم که IW باهاشون قرار داد میبنده به همین صورت BFH خواهد بود . مثلا Multiplay.co.uk و L3D.net که Multiplay حالا قابل تحمله اما L3D کلا پینگ درست و حسابی به ایران نمیده . در کل بحثو ادامه نمیدم . این تاپیک خیلی زوده که زده بشه و بخاطر ..
بیخیال .

اطلاعات خوب و مفيدى بود، دستت درد نکنه!
اتفاقا ترکيه به من پينگ خوبى مي داد، همينطور فرانسه، آلمان،چين*و...
معمولا 300 به پايين!
خودمم گفتم زوده! لازم به تکرار نبود!
اگه مى شه يه سرى اطلاعات در مورد مدهاى بازى بدين!
اسم اين شرکت ها رو از کجا مى شه گير آورد؟
با تشکر
مرسى باشيد

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
300 به پایین ، پینگی نیست که یک گیمر HC رو راضی کنه . پینگ باید حداقل زیر 70 باشه که گاها بعضی سرور های ترک این پینگ رو دارند اونم خیلی به زور . شاید پینگش 75 - 76 باشه اما پایین تر از اینا رو ندیدم . ببین ، خود IW وقتی بازی منتشر میشه یک سری شرکت رو به عنوان Recommended ( البته در صورتی که واقعا اون اتفاق بخواد بیافته .. ) معرفی میکنه که از اونجا ها سرور بگیرید . اما شرکت های معروف فروش سرور مثل Multiplay.co.uk و l3d.net که تمام بازی های آنلاین رو یک به یک سرور های اختصاصیشون رو اجاره میدند هم هستند . پیدا کردن شرکت برای گرفتن سرور راحته ، یک سرچ کوچک . فقط پِیدا کردن Location مناسب برای پینگ پایین مشکل هست ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر