MODERN WARFARE 2™ online (مخصوص دارندگان نسخه اوریجینال)

شايد زدن اين تايپيک يکم زود باشه!
ولى به نظرم اومد لازمه!
...
طبق رسم هميشگى اينجا به مشکلات و سوالات شما رسيدگى خواهد شد!
البته فعلا به معرفى خودتون و رنکتون در COD4 بپردازيد و همينطور بهترىن سلاحتون.
فقط:
از کل کل کردن بپرهيزيد.
از بيان مسائل حاشيه و اتفاقات در مسابقات خوددارى کنيد.
با تشکر

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
آقا کسی می دونه چطور می شه با سریال اصلی با روی دی وی دی غیر اصلmultiplayer بازی کرد؟

من بعد از کلی تلاش موفق شدم اینکارو کنم تقریبا 2 ساعت پیش... من خودم تجربی تونستم ولی حتما روش اصولیش باید تو سایت باشه ولی من نتونستنم پیدا کنم من 500 مگاشو دانلود کردم ولی خستم شد
1-استیم رو نصب کن سریالتو بزن تا شروع به دانلود کنه نگران نباش که میزنه 4 gb دانلود رو بعد از یه مدت کوتاه متوقف کن از استیم خارج شو
2-تمام فایلهای نسخه کپیموبردم تو فولدر steam/steamapps/commom/modernwarfare2
3-دوباره برو به استیم resume update بزن میبینی آپدیت زودتر تقریبا 200 نگا بایت میمونه صبر کن تا تموم شه
4-از اینجا به بعد 2 تا مشکل داری یکی اینکه ورژن بازیت هنوز 1.0.159 هست که من رفتم فایل iw4mp.exe رو پاک کردم و رفتم تو استیم کلیک راست رو اسم بازی view download content و
local files بعد اون گزینه که verify میکنه رو زدم خودش فایل exe جدید رو دانلود کرد
5-رفتم تو بازی با خوشحالی گفتم درست شد یه جایی هم منو پیدا کرد رفت تو loading این اررور رو زد "patch_mp.ff is different from the server" یه سرچ زدم تو فایلهای بازی همین فایل رو پیدا کردم پاک کردم دوباره رفتم استیم verify کردم اما باز مشکل بود رفتم این فایل رو از اینجا دانلود کردم http://muj7.edisk.cz/stahnout-soubor/37676/patch_mp.ff_208.02KB.html بعد کپی کردم تو steam/steamapps/commom/modernwarfare2/zone/english/ کپی کردم محض احتیاط اینجا هم کپی کردم steam/steamapps/commom/modernwarfare2/zone/russian
و تمام جواب گرفتم پس پلیز منم بازی بدید ببخشید خیلی ابتدایی نوشتم! اینهم آیدیم amirekhm

• Like
Reactions: M4JiD

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
salam sry en type mikonam
man taze bazio gereftam orige ama ply ke mizanam to gheismate waiting for players kasio peida nemikone

پينگت چطوره؟
بچه ها رو اد کن و پريويت بزن ببين چطوره؟
...
خب منم بلاخره از غيبت دارم در ميام!
بلاخره امتحانات دارن تموم مى شن!
کسانى که منو اد نکردن منو اد کنن!
۳ روز ديگه ميام
id steam: 2survival
به اميد ديدار

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بچه ها کمک!
یک ماهه نمیتونم بازی کنم! بعد از اینکه میرم توی بازی 2 دقیقه بعد از استیم دی سی میشم! همه ی FRIEND ها آفلاین میشن و بعد از 1 دقیقه خوب میشه دوباره! علت چیه؟
چیکار باید بکنم؟ دوباره بازی رو ریختم و آپدیت کردم اما درست نشد!

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
دوستان NAT استریک هست و(قرمز) هیچ کس هم از من نمیتونه جوین شه.
تو سایتی هم که پایینش گفته که میرم اصلا اکسس پوینت منو نداره
مارک ماله من TP-LINK هست
راستی وقتی با V-P--N که وسله میرم تو بازی می نیویسه NAT: OPEN (که البته فایده نداره اصلا نمی تونم با ایرانی ها بازی کنم)

ممنون میشم بگید چه شکلی درست کنم این مشکل رو

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
دوستان NAT استریک هست و(قرمز) هیچ کس هم از من نمیتونه جوین شه.
تو سایتی هم که پایینش گفته که میرم اصلا اکسس پوینت منو نداره
مارک ماله من TP-LINK هست
راستی وقتی با V-P--N که وسله میرم تو بازی می نیویسه NAT: OPEN (که البته فایده نداره اصلا نمی تونم با ایرانی ها بازی کنم)

ممنون میشم بگید چه شکلی درست کنم این مشکل رو
کسی نیست جواب منو بده؟؟؟

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
دوستانی که نسخه اوریجینال دارند و تازه بازیشون رو آپدیت کردتد, ممنون میشم اگه این چندتا فایل کوچک رو یک جایی آپلود کنید:
فایل call of duty modern warfare 2 english.ncf از فولدر steamapps

فایل های زیر از مسیر call of duty modern warfare 2\zone\english

code_post_gfx.ff
dlc2_ui_mp.ff
localized_code_post_gfx_mp.ff
mp_playlists_dlc2.ff
patch.ff
patch_code_pre_gfx.ff
patch_code_pre_gfx_mp.ff
patch_mp.ff
ui.ff

علی گیم

کاربر سایت
Sep 25, 2009
395
نام
علی
در 24 ساعت گذشته ورژن بازی Modern Warfare 2 از 1.0.195 به 1.2.208 تغییر کرده است این بروزرسانی توسط خود Steam صورت می گیرد که شما باید 130 مگابایت دانلود این بروز رسانی را انجام دهید .
بعد از دانلود بروزرسانی فوق باید فایل patch_mp.ff را دانلود کنید تا هنگام ورود به یک سرور با خطای patch_mp.ff مواجه نشوید.
فایل patch_mp.ff را دانلود و در مسیر zone/english قرار دهید.
دانلود

shahramcat

کاربر سایت
Sep 24, 2006
106
سلام

آقا با خرید سی دی کی اورجینال میشه خودمون مپ جدید رو از استیم بدون مشکل دانلود کنیم ؟
حالا حجمش 400 هم باشه مشکلی نیست فقط بن نشیم !
ممنون

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
لطفا جایی برای خرید نسخه اورجینال معرفی کنید.
جایی که بازی رو موجود داشته باشه و با پیک بفرسته.
Pm بزنید.
مرسی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر