MODERN WARFARE 2™ online (مخصوص دارندگان نسخه اوریجینال)

شايد زدن اين تايپيک يکم زود باشه!
ولى به نظرم اومد لازمه!
...
طبق رسم هميشگى اينجا به مشکلات و سوالات شما رسيدگى خواهد شد!
البته فعلا به معرفى خودتون و رنکتون در COD4 بپردازيد و همينطور بهترىن سلاحتون.
فقط:
از کل کل کردن بپرهيزيد.
از بيان مسائل حاشيه و اتفاقات در مسابقات خوددارى کنيد.
با تشکر

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
از این لحظه به بعد توی این تاپیک هرکس راجع به کرک و نسخه کپی چیزی بگه باهاش قاطعانه برخورد میشه. اینجا مال ماهایه که اوریجینال نسخه PC رو تهیه کردیم و بازی میکنیم. بقیه لطفا یا اینجا نیان یا اگر میان با کپی قانونی بیان.

ممنون از حسن توجهتون.

jooooker

کاربر سایت
Sep 21, 2009
53
نام
arash
از این لحظه به بعد توی این تاپیک هرکس راجع به کرک و نسخه کپی چیزی بگه باهاش قاطعانه برخورد میشه. اینجا مال ماهایه که اوریجینال نسخه PC رو تهیه کردیم و بازی میکنیم. بقیه لطفا یا اینجا نیان یا اگر میان با کپی قانونی بیان.

ممنون از حسن توجهتون.
پس لطفا يه تاپيك واسه ما بد بخت بيچاره ها كه اورجينال نداريم بزنيد شما پولدارام همينجا سفا كنيد:mad:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
پس لطفا يه تاپيك واسه ما بد بخت بيچاره ها كه اورجينال نداريم بزنيد شما پولدارام همينجا سفا كنيد:mad:

دوست عزیز ضرب المثلی است که می گه تو دنیا به جای اینکه دست ادم ضعیف گرفته بشه دست ادم قوی گرفته می شه!!!!!!:cool:

دوستان عزیزی که نسخه اورجینال خریدن. من سوال داشتم.می خواستم ببینم شما از dc pc گرفتین چقدر طول کشید براتون بیارن؟(منظورم چند روز:biggrin1:)

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
دوست عزیز ضرب المثلی است که می گه تو دنیا به جای اینکه دست ادم ضعیف گرفته بشه دست ادم قوی گرفته می شه!!!!!!:cool:

دوستان عزیزی که نسخه اورجینال خریدن. من سوال داشتم.می خواستم ببینم شما از dc pc گرفتین چقدر طول کشید براتون بیارن؟(منظورم چند روز:biggrin1:)
سری بعد برای 10-15 روز دیگه:smile:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
دوستان داشتم تو نت گشتی می زدم که به این عکس بر خوردم.
-COD4.2facepalm.jpg

:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
شما و اون دوستمون هم میتونید پس انداز کنید، خرج اضافه نکنید سختی بکشید چیزی که میخواید تهیه کنید. اینجا نه کسی ندید بدیده، نه پولش از پارو بالا میره.

این قسمت رو منحصرا با اون آقا و امثال ایشونم:
یه عده ایم اینکارو کردیم یکی از سرمایه بیکرانه باباش خریده، یکی زحمت کشیده کار کرده، یکی سختی کشیده، خورده خرجی نکرده از خرجای غیرضروریش زده رفته خریده و البته که به هیچ کس مربوط نیست کی با پولش چیکار میکنه و چطور خرجش میکنه. هرکسی هم که نقاط تحتانیش الان رو اجاقه میتونه بپره تو حوض آب سرد... به هر حال من یکی به شخصه تو این تاپیک نه اعصاب دارم، نه حوصله نه حوض آب یخ. هرکسی که نمی تونه اون پست بالا رو بفهمه و درک کنه میره بقل دست این آقایی که الان بن شد.

Last edited by a moderator:

jooooker

کاربر سایت
Sep 21, 2009
53
نام
arash
شما و اون دوستمون هم میتونید پس انداز کنید، خرج اضافه نکنید سختی بکشید چیزی که میخواید تهیه کنید. اینجا نه کسی ندید بدیده، نه پولش از پارو بالا میره.

یه عده ایم اینکارو کردیم یکی از سرمایه بیکرانه باباش خریده، یکی زحمت کشیده کار کرده، یکی سختی کشیده، خورده خرجی نکرده از خرجای غیرضروریش زده رفته خریده و البته که به هیچ کس مربوط نیست کی با پولش چیکار میکنه و چطور خرجش میکنه. هرکسی هم که نقاط تحتانیش الان رو اجاقه میتونه بپره تو حوز آب سرد... به هر حال من یکی به شخصه تو این تاپیک نه اعصاب دارم، نه حوصله نه حوز آب یخ. هرکسی که نمی تونه اون پست بالا رو بفهمه و درک کنه میره بقل دست این آقایی که الان بن شد.
بابت توضيحاتتون ممنوون

FATAL1TY

کاربر سایت
Jun 30, 2007
342
نام
كتاب زياد بخوني مي فهمي
Darkfie1d عزیز به نظرم نحوه برخورد شما کمی تند است و این شایسته یک مدیر نیست ... همه افراد توانایی خرید بازی به صورت اورجینال رو ندارن ، این مشخص هست ، بازی تازه اومده و مگه طرف چقدر پول میگیره ( کسانی که سن کمتری دارن و به نوعی پول تو جیبی میگیرن ) که بخواد خرج نکنه و ... ولی برای ما که کار می کنیم مشکلی نداره
و اما در مورد این صحبت :

ممنون از حسن توجهتون.
چون از اول اینجا بحث کرک بود ، بهتر می بود که تاپیک جداگانه ای برای این موضوع در نظر گرفته بشه برای کسانی که اورجینال دارن ... نه اینکه این تاپیک تغییر نام داده بشه ...
و...
لطفا کمی مناسب تر با کاربران برخورد کنید ....

با سپاس

-----------------------------------
دوستانی که اورجینال دارند ، بیان استیم رو باهم تست کنیم برای اینوایت ببینیم جواب میده یا نه
کلا به غیر از بخش مولتی ، چه قابلیت های در نسخه های ما هست ؟ فقط همین مولتی هست ؟

آخرین ویرایش:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
Darkfie1d عزیز به نظرم نحوه برخورد شما کمی تند است و این شایسته یک مدیر نیست ... همه افراد توانایی خرید بازی به صورت اورجینال رو ندارن ، این مشخص هست ، بازی تازه اومده و مگه طرف چقدر پول میگیره ( کسانی که سن کمتری دارن و به نوعی پول تو جیبی میگیرن ) که بخواد خرج نکنه و ... ولی برای ما که کار می کنیم مشکلی نداره
و اما در مورد این صحبت :
چون از اول اینجا بحث کرک بود ، بهتر می بود که تاپیک جداگانه ای برای این موضوع در نظر گرفته بشه برای کسانی که اورجینال دارن ... نه اینکه این تاپیک تغییر نام داده بشه ...
و...
لطفا کمی مناسب تر با کاربران برخورد کنید ....

با سپاس

-----------------------------------
دوستانی که اورجینال دارند ، بیان استیم رو باهم تست کنیم برای اینوایت ببینیم جواب میده یا نه
کلا به غیر از بخش مولتی ، چه قابلیت های در نسخه های ما هست ؟ فقط همین مولتی هست ؟

با تشکر از شما و مدیران عزیز.;)

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا

یه عده ایم اینکارو کردیم یکی از سرمایه بیکرانه باباش خریده، یکی زحمت کشیده کار کرده، یکی سختی کشیده، خورده خرجی نکرده از خرجای غیرضروریش زده رفته خریده و البته که به هیچ کس مربوط نیست کی با پولش چیکار میکنه و چطور خرجش میکنه. هرکسی هم که نقاط تحتانیش الان رو اجاقه میتونه بپره تو حوز آب سرد... به هر حال من یکی به شخصه تو این تاپیک نه اعصاب دارم، نه حوصله نه حوز آب یخ. هرکسی که نمی تونه اون پست بالا رو بفهمه و درک کنه میره بقل دست این آقایی که الان بن شد.
عصباني ميشي چقدر جذاب ميشي :biggrin1:
به نقاط تحتاني مردم چيكار داري ؟!؟ :biggrin1:

يه سوال دارم.اين dedicated سرور چي هست كه ميگن نسخه ي PC نداره ؟!؟ :confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر