MMO horror survival game: The WARZ

Warz عنوانی که سال بیش منتشر شد و با استقبال زیادی مواجه شد گر چه از یک بازی 1.5gb زیاد انتظار نمی رفت بازهم به سوی بیشرفت قدم گزاشت در حالی که یکی از رقیب های اصلی او در این سبک بازی, یعنی Dayz برای Dayz standalone آماده می شد.
ولی در هر حال نمی توان گفت جزو بازی های super موفق بوده است.
به هر حال ارزش بازی کردن با یکی از دوستات رو داده. خب من تو این تابیک می خوام راجب gameplay این بازی صحبت کنم.
بریم:
قضییه از این قراره که یه قیامت تو دنیا راه افتاده و 95% جمعیت دنیا نابود شده(اهان راستی بگم این بازی هیچ داستانی نداره و فقط survival هستش (این اصلا به بحث ربطی نداشت همینجوری گفتم)) . شما به عنوان یک |survivor باید تو این دنیا زنده بمونین و از کشته شدن (یا خورده شدن) دوری کنید البته تو سرور های متفاوت .

War-Z_S04_resize.jpg
War-Z_S07_resize.jpg

در ابتدا شما باید شخصیت خودتون رو انتخاب کنید شما می تونید رنگه بیراهن و شلوار و نوع چهره ی خودتون رو انتخاب کنید بعد که وارد بازی شدید باید دنبال شهر ها بگردید و دنبال loot باشید و همیشه این نکته رو به یاد داشته باشید که مهمترین چیز گشنگی و تشنگی شماست.
War-Z_S14_resize.jpg

چند شهر بزرگ در شهر وجود داره که خیلی خطرناک اند و البته خیلی هم وسایل گرنبها و ارزشمند در اون جا ها هست!(این عکس رو بزرگ گزاشتم که بریم تو حس! یکم وایسین لود شه)
denver2_22811.jpg

تو بازی نوع اسلحه وجود داره که خودتون می دونید چی هستند: melee weapons-shotguns hand guns-rifles - sub machine guns - others

در این بازی سه نوع آدم وجود دارن که بهتون توضیح میدم:
بندیت ها (bandits) : شما زمانی bandit می شین که 5 تا civilian رو بکشید . bandit ها قابل اعتماد نیستن و همون لحظه که می بینیشون باید بکشیشون!
سیویلین ها (civilian) : آدم های معمولی که هویشتشون معلوم نسیت شما نه باید اونهارو بکشید نه نکشید (؟) => بس باید از اونها دوری کنید
لویر ها (lawyer) : شما زمانی که 5 تا bandit بکشید lawyer می شید این ها معمولا آدم های قابل اعتمادی هستند ولی من می گم از این ها هم دوری کنید !

در بازی یک SKILL TREE هم وجود داره که با اضافه شدن XP هاتون می تونید اونها رو بگیرید

خب اگه دهنتون آب افتاد تا این بازی رو بازی کنید وایسین این عکس ها لود شن بعد برین فضا!
WarZNight22.jpg
Wz54.jpg
ghosttown2_22811.jpg
warzscreen5_22811.jpg
Suburbs.jpg
00648e.jpg

warzscreen_22811.jpg

اوه البته وایسین من تا هفته ی دیگه چند تا ویدیو از این بازی رو تو APRAT (که خودم درست میکنم) رو واستون آبلود می کنم
سایت :The War Z: The Survivor MMO Zombie Game coming to you this fall!
id من تو SKYPE : hosein.torabi1
اکه این بازی رو دارید یه pm بدید با هم بزنیم.

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
اصلا وقتــ و پول خودتون رو برای این بازی هدر ندید !!
این عکس هایی رو کــ دارید میبینید همش Fake عه و اصن بازی این شکلی نی !! (ناجور نابوده !)
برای همین Fake بازی ها از رو Steam هم حذف شد...

kulioster

کاربر سایت
Jul 14, 2012
21
نام
حسین
نوشته شده توسط idden]-[;2518014:
اصلا وقتــ و پول خودتون رو برای این بازی هدر ندید !!
این عکس هایی رو کــ دارید میبینید همش Fake عه و اصن بازی این شکلی نی !! (ناجور نابوده !)
برای همین Fake بازی ها از رو Steam هم حذف شد...

-.-
عزیزم برای مشکلات تکنیکی از Steam حذف شد اون هم برای چند روز الان برو نگاه کن هنوز هست...
عکس ها Fake هم نیست بلکه حالت تبلیغاتی داره و این یک روش هست که تو بیشتر بازی ها انجام می شه.
بازی از نظر عملکرد و گیم بلی و گرافیک نمی شه گفت یه چیز خداست ولی الان تبدیل شده به یک ساید.
برو تو یک community و ببرس Warz بهتره یا Dayz همه می گن Warz الان , Dayz standone بعدا.
ولی در هر حال می قبول دارم Hammerpoint لقمه ی بزرگتر از دهنه خودش رو خورد و الان هم تو گلوش گیر کرده.( 1 ماه هک شد - 1 هفته DDOS ) هنوز من مطمعنم بازم Database قراره هک یشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر