mkv player

bayani

کاربر سایت
Aug 3, 2006
88
سلام لطفا طریقه اجرای فرمت mkv و دانلود کدک آن را برایم بنویسید. من به لایو دسترسی دارم آخرین ورژن داشبورد و lT3 است.فقط گزینه دانلود کدک را نمی دانم کدام است .

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام لطفا طریقه اجرای فرمت mkv و دانلود کدک آن را برایم بنویسید. من به لایو دسترسی دارم آخرین ورژن داشبورد و lT3 است.فقط گزینه دانلود کدک را نمی دانم کدام است .

پسر خوب این که تاپیک نمی خواست
کلا XBOX360 فرمت MKV رو اصلا ساپورت نمیکنه و نمیتونه پخش کنه
باید از کانورتور استفاده کنی و به فرمت WMV درش بیاری

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
پس چرا avi را پخش می کنه ؟
360 فایل های avi-mp4-divx رو پخش میکنه با اپدیت کردن از طریق لایو که یه اپدیت هست که 500 کیلو بایت هم نمیشه.
اما برای ام کاوی در حالت عادی امکان پذیر نیست تو کنسول هایی که جیتگ شدن میشه پخش کرد اونم با یه پلیر که خیلی مزخرفه و پخش نکنی سنگین تره.من خودم باهاش یه ام پی 4 فول اچ دی پخش کردم افتضاح بود اما همونو تو خود داشبرد پخش کردم خیلی عالی و بدون کاهش کیفیت اجرا شد.

ghasem200

کاربر سایت
Sep 6, 2009
84
فیلمهای mkv رو راحت در عرض چند ثانیه بدون هیچ افت کیفیتی میتونی به mp4 تبدیل کنی و تو 360 اجرا کنی... با این نرم افزار XMedia Recode

lanser

کاربر سایت
Jul 9, 2008
204
نام
عباس
فیلمهای mkv رو راحت در عرض چند ثانیه بدون هیچ افت کیفیتی میتونی به mp4 تبدیل کنی و تو 360 اجرا کنی... با این نرم افزار XMedia Recode
ببخشید اما چند ثانیه خیلی بیشتره اگه فیلم با کیفیت باشه 2 یا 3 ساعت طول میکشه

ghasem200

کاربر سایت
Sep 6, 2009
84
ببخشید اما چند ثانیه خیلی بیشتره اگه فیلم با کیفیت باشه 2 یا 3 ساعت طول میکشه

نه در این روش کاری با کانورت فیلم نداریم تنها کانتینر mkv به mp4 تبدیل میشه که زمانش همانند کپی پیست کردن .... 360 قابلیت اجرای کدک h264 رو داره ولی نمیتونه mkv پخش کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر