Mirror's Edge Catalyst

بالاخره پس از مدت ها انتظار نسخه دوم از IP محبوب Mirror's Edge در کنفرانس E3 2013 کمپانی EA معرفی شد ! چندین دقیقه بعد نیز صفحه رسمی فیـــــسبوک بازی با آپدیتی اعلام کرد که بازی تنها بر روی 3 پلتفرم PC , Xbox One , PS4 عرضه خواهد شد . خانم Sara Jansson تهیه کننده ارشد بازی در سایت اصلی بازی متنی را به اشتراک گذاشتند که علاوه بر تشکر از فن های بازی و حمایتشان و ... تایید کردند که شخصیت بازی همان Faith قهرمان نسخه اول بازیست !

لینک تیزر در یوتیــــوب : u6PXba8X6N8

--------

Mirror’s Edge Catalyst is Coming February 23, 2016

Experience the Rise of an Iconic Heroine and the Future of Action Adventure Games in First Person

LOS ANGELES--(BUSINESS WIRE)--DICE™, an Electronic Arts Inc. (NASDAQ:EA) studio, today announced that Mirror’s Edge™ Catalyst will be available February 23, 2016 in North America and starting February 25, 2016 in Europe. Mirror’s Edge Catalyst immerses players in the origin story of Faith, and her rise from a careless young woman to a heroine who opens the eyes of an entire city. Featuring fluid movement and combat in a massive city where you can run free and explore, Mirror’s Edge Catalyst adds a new level of immersion to action adventure games by putting you in the first person perspective. You are not just watching Faith’s fight for freedom, you will experience it through her eyes. To watch the reveal trailer from E3 2015 for Mirror’s Edge Catalyst, please visit: <4ec0>Mirror's Edge™ Catalyst - Official Site.

“When we set out to bring Mirror’s Edge to a new generation of gamers, we knew we wanted to deliver on the potential of the first game – building an iconic heroine in Faith, bringing a beautiful, stylized world to life, and delivering fluid first person action,” says Sara Jansson, Senior Producer at DICE. “In Mirror’s Edge Catalyst, you will get to feel what it’s like to glide across the skyline of the city. You will get to know what it feels like to be a projectile who plows through your opponents. And you will get to experience Faith’s story.”

In Mirror’s Edge Catalyst, you will experience the rise of Faith, a daring Runner who uncovers a hidden truth within the walls of the city of Glass. Through her journey, Faith will explore every corner of the city, from the highest, most pristine skyscrapers, to the dark and gritty tunnels that lie beneath. Players will need to master the environment, using their momentum and timing their combat to fight the oppression of the ruling elite, uncovering the dark secrets behind the city’s beautiful façade. Mirror’s Edge Catalyst gives players the freedom to explore the entire city, discovering a variety of new activities, like ‘Dash’, races from point A to B, environmental puzzles and story missions to complete at their own pace.

For players that want to show off their perfect technique or how well they’ve mastered the city can pre-order Mirror’s Edge Catalyst to receive the Combat Runner Kit or Speed Runner Kit*, respectively. The Combat Runner Kit includes unique in-game items including a combat-themed Projection Shader, changing how a player appears in their friend’s game world, a Runner Tag to stand out in the leaderboards, and a unique background to customize a player’s Screen Hacks. The Speed Runner Kit also comes equipped with a Projection Shader, Runner Tag and unique Screen Hack background, but the features are more themed to the speed of their skill.

Mirror’s Edge Catalyst will be available at retail and for digital download on Xbox One, the all-in-one games and entertainment system from Microsoft, PlayStation®4 computer entertainment system and Origin™ for PC. To join the conversation on Mirror’s Edge Catalyst, please visit www.facebook.com/mirrorsedge or follow us on Twitter® at www.twitter.com/mirrorsedge.

بازی در 23 فبریه 2016 ( 4 اسفند 94 ) عرضه میشه .

آخرین ویرایش:

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
PS4: 900P/60FPS
X1: 720P/60FPS

ماشالا استاندارد جدید DICE تو این نسل هست :D

یه چیزی که هست نمیدونم حس من یا واقعا این جوریه. تو بتلفیلد 4 این قدر اذیت نمی کرد که تو این می کنه. فکر کنم به خاطر theme گرافیکی بازیه. اونجا محیطا خاکی و قهوه ای ، خاکستری بودن. اینجا ، رنگهای روشن. شاید از اونه.

• Like
Reactions: Adidas95

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
خب بالاخره موفق به تجریه بتای عشقم شدم :love:

گرافیک فوق العاده کار شده ، موزیک کمی تو بتا شنیده میشد ولی همون قدرم خیلی جذاب بود ، فریم ریت بازی تو 99% مواقع کاملا ثابت بود و از همه مهمتر ابدا حس و حال بازی تغییر نکرده
به منتظران قول میدم حالش رو خواهید برد :peace:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
خب بالاخره موفق به تجریه بتای عشقم شدم :love:

گرافیک فوق العاده کار شده ، موزیک کمی تو بتا شنیده میشد ولی همون قدرم خیلی جذاب بود ، فریم ریت بازی تو 99% مواقع کاملا ثابت بود و از همه مهمتر ابدا حس و حال بازی تغییر نکرده
به منتظران قول میدم حالش رو خواهید برد :peace:
گیم پلی مجموعا خوب بوده و مبارزات تن به تن خیلی عمق پیدا کرده ولی گرافیک واقعا فوق العاده کار نشده خیلی نماهای بیرونی کم جزئیاته و تو ذوق میزنه
ولی باز طراحی محیط داخلی بهتره اوضاعش همینطور نورپردازی داخلی هم بهتره.

فریم ریت هم نسخه وان گاها خیلی کم بالا پایین میشد. در مورد حسو حال هم اره تغییری نکرده.
امیدوارم رو شخصیت پردازی کار کنن کاراکترای قوی ببینیم

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
من بتا رو تموم کردم

خوب بود اما خوب یکمی احتمال داره محیط و گیم پلی تکراری بشه که امیدوارم اینطوری نشه

فریم ریت نسخه X1 هم افت داره و جالبه که این افت بیشتر توی کات سین ها هست تا بازی!!!!

• Like
Reactions: Seventy One

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
منم دو ساعتی بازی کردم (بیشتر سرگرم آپگریدو رکورد زدن بودم) .با بهرام موافقم ، سیستم کامبتش حرف نداره ، ضعف گرافیک تکنیکی ضربه زده به جو بازی ، که البته روی PC به دلیل وضوح بالا تجربش لذت بخشتره ، گرافیک نسل هشتی نیست ، منم توی این نسل به این نتیجه رسیدم همه دارن به سمت OW میرن ، بازی بعد یه مدت کوتاه حالت تکراری به خودش میگیره ، اینطور بازیها هر چه جمعوجورترو پرجزییاتتر باشن چشمگیرترن . با پارتنرها ارتباط نگرفتم . طراحی دشمنا حتی اون خانم خوشگله :D فوق العاده کار شده . محیطهای داخل جذابن ولی فضای بیرون کم عمقه . منم امیدوارم از لحاظ گرافیکی بازی رو ارتقا بدن وگرنه خروجی خوبی نخواهد داشت .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من نمیدونم کدوم احمقی تز داد این بازی اوپن ورد شه ؟ :|
تصورشم خسته کنندس :D
اتفاقا خیلی خوبه نوید. میدونی که ازادی که هرجایی خواستی بری و هر طور دوست داشتی مسیرت رو انتخاب کنی برای رسیدن به هدف. تنها قابلیتی که اپن ورلد شدن به این بازی اضافه کرده اینه و چیز خسته کننده ای نداره. محیط هم اندازه gta اینا نیست که :D کاملا معقول تنظیم شده.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان من که متاسفانه بتا و تجربه نکردم. ولی این ضعف گرافیکی که همتون از حرف میزنین چیه؟ چون تو تمام تریلر ها و نمایش ها گرافیک خیره کننده بود!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان من که متاسفانه بتا و تجربه نکردم. ولی این ضعف گرافیکی که همتون از حرف میزنین چیه؟ چون تو تمام تریلر ها و نمایش ها گرافیک خیره کننده بود!
دقیقا مقایسه با تریلر ها باعث شده که گرافیک بازی معمولی به نظر برسه، چون تو اون تریلر ها فوق‌العاده بود گرافیک.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ضعف گرافیکی یعنی این صحنه های فاجعه و عملا خنده دار.

تو نماهای داخلی باز خوب و قابل قبول میشه

حالا از دشمن ها و پلیس ها عکس ندارم که اونا رو ببینید در چه حد افتضاح هستن. (در قیاس با نمایش اولیه.)

کلا گرافیک بازی اونی نیست که باید باشه. هرچی هم تا حالا دیدیم طبق معمول و سابقه درخشان دایس، همشون روی PC بودن. آخه من اصلا نمیتونم قبول کنم بازی ای مثل میرورز اج با این سبک گرافیکی که به فقط از رنگ های ساده تشکیل شده چطور باید همچین گرافیکی داشته باشه.

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
ضعف گرافیکی یعنی این صحنه های فاجعه و عملا خنده دار.

تو نماهای داخلی باز خوب و قابل قبول میشه

حالا از دشمن ها و پلیس ها عکس ندارم که اونا رو ببینید در چه حد افتضاح هستن. (در قیاس با نمایش اولیه.)

تصویر اول باگن يا دور نما |:

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
الان که عکسا رو میبینم ! واقعا گرافیک داره تو ذوق میزنه !! کلا این نسل 8 نسل فریب و سرکیسه کردن گیمرها از هر لحاظ بود !​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر