Mirror's Edge Catalyst تاخیر خورد

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
بازی «Mirror's Edge Catalyst» که قرار بود در تاریخ 26 February سال 2016 عرضه شود تا 24 May تاخیر خورد. در ادامه با بازیسنتر همراه باشید.

«Sara Jansson» تهیه​ کننده Catalyst، در پستی در صفحه رسمی بازی گفت: «سال​ها پیش ما هدف بلند ​پروازانه​ ای را برای Catalyst در نظر گرفتیم، برای رسیدن به آن هدف و ارائه​ کردن بهترین تجربه ممکن، راهی طاقت فرسا و زمان بری را باید پیمود.»
او افزود: «ما میخواهیم شهری وسیع برای کشف مناظر خیره ​کننده، برج​های باشکوه و تونل​های اسرار​آمیز خلق کنیم. ما درحال ساخت عمیق​ترین بازی «اکشن-ادونچر» در «نگاه اول شخص» هستیم. Catalyst یک تفریحگاه جدید با داستانی درگیر​کننده خواهد​ بود و ما میخواهیم تمامی این اهداف را با بهترین کیفیت ممکن به انجام برسانیم.»

با عرضه شدن Catalyst در تاریخ 24 May، بازی از سال مالی EA که تا انتهای March است خارج می​شود.
Catalyst برای Xbox One، PS4 و PC عرضه خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
به طرز عجیبی خوشحال شدم :| چون بیچاره ها هم تمرکزشون روی ساخت بتلفیلد هست هم اینکه ترافیک سنگینه :| :D

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
خوب کاری کردن
اون موقع ترافیک بازی ها زیاده
توی همون بازه تقریبا SF V,Deus EX: MD,Farcry Primal میان که هر 3 تاشون عنوان اسم و رسم دارن و ممکنه فروش این بازی رو تحت تاثیر قرار بدن

mehdi.63.6

کاربر سایت
Sep 17, 2015
57
عجیبه، ولی فک کنم من تنها کسی ام که هر بار خبر تاخیر میشنوم
(برا هر بازی که باشه) خوشحال میشم ...

بس که سرم شلوغه، خوشحال میشم میگم چه خوب، حتما تا اون موقع سرم خلوت میشه!
زندگی مسخره ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر