Middle-earth: Shadow Of Mordor

mordor-610.jpg

Developer : Monolith Productions
Publisher : Warner Bros. Interactive Entertainment
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PC
Genre : Action-RPG
Release Date : October 7 2014

خب بازی به وسلیه ی Monolith Pro. در حال ساخته و قراره داستانی ما بین اتفاقات " Hobbit " و " The Lord of the Rings " رو روایت کنه .
توی این بازی ، گیمر نقش یک رنجر تنها به اسم Talion رو برعهده می گیره و با اون در سفر به قلب Mordor همراه میشه .
هدف سازنده به وجود اوردن یک کاوش مجذوب کننده ی نسل بعدی به وسیله ی دشمنان مختلف ، رویداد های جذاب و خط داستانی درگیر کننده ای خواهد بود که به وسیله ی انتخاب های گیمر برای هر فرد متفاوت از دیگری و دارای تجربه ی منحصر به فرد خواهد بود .
سازندگان در بازی سیستمی به نام " Nemesis " تعبیده کردن که برای هر دشمن یک هویت خاص مشخص می کنه . با توجه به این سیستم اگر شما با دشمنی وارد مبارزه بشید و اون از این نبرد جون سالم به در ببره ؛ به فعالیت خودش توی دنیای بازی ادامه می ده ، رشد و بهبود پیدا می کنه !

Last edited by a moderator:

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
این چیزی که گفتی ضد هم میجنگن، باید قدرت خاصی داشته باشم؟ یا ابیلیته خاصی هست که بگیرم؟

چهطوری باید Brand کنم؟ :D
این چیزی که ایشون میگن فک کنم تو مپ دوم قابل استفاده س البته مطمعن نیستم
ببین واسه کشتن وارچیف راه های زیادی داری
وقتی وارچیف بادیگارد داره شما میتونی بادیگارد هارو پیدا کنی و مال خودت کنی به این صورت که وقتی دیدی کاپیتان به رنگ سبز در امد r1 میزنی و بعد میزنی brand فک کنم تو ps4 دایره باشه
روش دیگه هم همونطور که دوستمون گفتن اینکه یه وارچیف به جون یه وارچیف دیگه بندازی که اینم به این صورت که وقتی وارچیف زدی افتاد سبز رنگ شد r1 میزنی و میزنی brand بعد تو نقشه ایکون وارچیفی که brand کردی میاد میری اونجا وارچیفت میاد میری پشت سر وارچیفت r1 میگیری و بعد میزنی get intel که کلید x هست و بعد رو اون وارچیفی که میخوای بزنی کلید مربع میزنی .. بعد خودتم میری برای همون وارچیف که میخوای بزنیش همون مو قع نشون میده که بین ارتش وارچیف تو و وارچیف مقابل درگیری.
همونطور که دوستمون گفتن واسه راحتی به نقاط ضعف هم دقت کن .

• Like
Reactions: aliahmadi2

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,726
نام
Javad
این چیزی که گفتی ضد هم میجنگن، باید قدرت خاصی داشته باشم؟ یا ابیلیته خاصی هست که بگیرم؟

چهطوری باید Brand کنم؟ :D
Brand رو دقیقا یادم نیست خیلی وقته بازیو ول کردم نمیدونم این قابلیت تو مپ اول هم بود یا نه ، ولی وقتی شما یه کاپیتان رو برند میکنی و میری با وارچیف بجنگی ، کاپیتان هایی که برند کردی همراه با وارچیف وارد میشن که میتونی با D-Pad پایین اگه اشتباه نکنم کاری کنی که به وارچیفشون خیانت کنند و برای شما بجنگند !

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
Brand رو دقیقا یادم نیست خیلی وقته بازیو ول کردم نمیدونم این قابلیت تو مپ اول هم بود یا نه ، ولی وقتی شما یه کاپیتان رو برند میکنی و میری با وارچیف بجنگی ، کاپیتان هایی که برند کردی همراه با وارچیف وارد میشن که میتونی با D-Pad پایین اگه اشتباه نکنم کاری کنی که به وارچیفشون خیانت کنند و برای شما بجنگند !
این چیزی که ایشون میگن فک کنم تو مپ دوم قابل استفاده س البته مطمعن نیستم
ببین واسه کشتن وارچیف راه های زیادی داری
وقتی وارچیف بادیگارد داره شما میتونی بادیگارد هارو پیدا کنی و مال خودت کنی به این صورت که وقتی دیدی کاپیتان به رنگ سبز در امد r1 میزنی و بعد میزنی brand فک کنم تو ps4 دایره باشه
روش دیگه هم همونطور که دوستمون گفتن اینکه یه وارچیف به جون یه وارچیف دیگه بندازی که اینم به این صورت که وقتی وارچیف زدی افتاد سبز رنگ شد r1 میزنی و میزنی brand بعد تو نقشه ایکون وارچیفی که brand کردی میاد میری اونجا وارچیفت میاد میری پشت سر وارچیفت r1 میگیری و بعد میزنی get intel که کلید x هست و بعد رو اون وارچیفی که میخوای بزنی کلید مربع میزنی .. بعد خودتم میری برای همون وارچیف که میخوای بزنیش همون مو قع نشون میده که بین ارتش وارچیف تو و وارچیف مقابل درگیری.
همونطور که دوستمون گفتن واسه راحتی به نقاط ضعف هم دقت کن .

آقا دمتون گرم، همون خوندن نقاط ضعفشون خیلی کمکم کرد ، الان خیلی بازی قشنگ شده، حال میکنم باهاش :D

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
آقا دمتون گرم، همون خوندن نقاط ضعفشون خیلی کمکم کرد ، الان خیلی بازی قشنگ شده، حال میکنم باهاش :D
قربانت:x
بازی خیلی خوبیه و لی زود تموم میشه سعی کن فرعیا هم حتما بری:-??
bright the lord dlc بازی کن تازه میفهمی سختی یعنی چی:))

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
قربانت:x
بازی خیلی خوبیه و لی زود تموم میشه سعی کن فرعیا هم حتما بری:-??
bright the lord dlc بازی کن تازه میفهمی سختی یعنی چی:))

من میخام پلاتشم کنم :D

آخه من تا حالا سبک RPG بازی نکردم، اینم یه ذره المان های RPG داشت و من اصلا توجه ای بهشون نمیکردم :D همون نقاط ضعفشونو خوندم 4 تاشونو به راحتی کشتم خیلی حال داد :D

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان یه سوال

بعد از اینکه بازیو رو تموم کردم، میتونم همه تروفی هارو بگیرم؟ یعنی تروفی از دست دادنی نداره؟ توی این سایت چیزی ننوشته ولی توضیحات تروفیهاش زیاده وقت نمیشه همرو بخونم گفتم اول بازیو تموم کنم بعد دیگه هرچی تروفی موند با گاید بگیرم

الان اون تروفی که گفته 5 تا از بادی گارد های یک وارچیف رو Brand کنم، هیچکدوم 5 تا بادیگارد ندارند که! بعضی هاشونم میمیرن توی اون Duelهاشون

کسی چیزی یادش هست؟ :D

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
دوستان یه سوال

الان اون تروفی که گفته 5 تا از بادی گارد های یک وارچیف رو Brand کنم، هیچکدوم 5 تا بادیگارد ندارند که! بعضی هاشونم میمیرن توی اون Duelهاشون

اگه درست یادم باشه باید 5 تا کاپیتان برای وارچیف ها Promoted کنی که بادیگاردش بشن یعنی بادیگارد ها بعدا بهش خیانت کنند همچین چیزایی بود .
شرمنده زیاد یادم نیست.:D

• Like

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,726
نام
Javad
دوستان یه سوال

بعد از اینکه بازیو رو تموم کردم، میتونم همه تروفی هارو بگیرم؟ یعنی تروفی از دست دادنی نداره؟ توی این سایت چیزی ننوشته ولی توضیحات تروفیهاش زیاده وقت نمیشه همرو بخونم گفتم اول بازیو تموم کنم بعد دیگه هرچی تروفی موند با گاید بگیرم

تروفی Missable نداره !
اسم تروفی چیه ؟!
تا جایی که یادمه یکی از تروفی ها این بود که میگفت هر 5 تا وارچیف رو بکش بدون اینکه کسی جاشو بگیره !
یکی دیگش هم این بود که میگفت باید هر 5 تا وارچیف رو Brand کنی !

• Like

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
تروفی Missable نداره !
اسم تروفی چیه ؟!
تا جایی که یادمه یکی از تروفی ها این بود که میگفت هر 5 تا وارچیف رو بکش بدون اینکه کسی جاشو بگیره !
یکی دیگش هم این بود که میگفت باید هر 5 تا وارچیف رو Brand کنی !

اسم تروفیش اینه، (Stinking Rebels) توی توضیحاتش نوشته که میشه یک کاپیتان رو به عنوان بادیگارد یک وارچیف انتخاب کرد

یعنی مثلا وارچیف 3 تا بادیگارد داره من 2تا کاپیتان رو Brand کنم و بعد اینجاشو نمیدونم که چیکار کنم اینا برن جزو بادیگاردهای اون بشن؟

مثلا همین تورفی خودت که گفتی، الان ممکنه 4 تا وارچیف سر جاشون باشن یک نفر دیگه بیاد جای یکیشونو بگیره، خب دیگه چه طوری باید تروفی رو آزاد کنم؟

یا اگه همه کاپیتان هارو کشتم باید چیکار کنم؟

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
اسم تروفیش اینه، (Stinking Rebels) توی توضیحاتش نوشته که میشه یک کاپیتان رو به عنوان بادیگارد یک وارچیف انتخاب کرد

یعنی مثلا وارچیف 3 تا بادیگارد داره من 2تا کاپیتان رو Brand کنم و بعد اینجاشو نمیدونم که چیکار کنم اینا برن جزو بادیگاردهای اون بشن؟

مثلا همین تورفی خودت که گفتی، الان ممکنه 4 تا وارچیف سر جاشون باشن یک نفر دیگه بیاد جای یکیشونو بگیره، خب دیگه چه طوری باید تروفی رو آزاد کنم؟

یا اگه همه کاپیتان هارو کشتم باید چیکار کنم؟
شما اول هر چند تا بادیگارد که دارن رو brand کن بعد برای هرچند تا تعداد که موند به پنج تا باید یه کاپیتان که درجه اش فرقی نداره رو پیدا کنی و اون آخرای جونش که میشه بگیریش و هردستوری بهش بدی گزینه command رو باید بزنی و بعد initiate.یه ماموریت بازی میشه که اگه انجامش بدی اون کاپیتان بادیگارد اون شخص میشه همین باید تکرار کرد تا پنج تا پر شه و توی مبارزه با خود وارچیف باید دستور داد برعلیهش شن

• Like

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
شما اول هر چند تا بادیگارد که دارن رو brand کن بعد برای هرچند تا تعداد که موند به پنج تا باید یه کاپیتان که درجه اش فرقی نداره رو پیدا کنی و اون آخرای جونش که میشه بگیریش و هردستوری بهش بدی گزینه command رو باید بزنی و بعد initiate.یه ماموریت بازی میشه که اگه انجامش بدی اون کاپیتان بادیگارد اون شخص میشه همین باید تکرار کرد تا پنج تا پر شه و توی مبارزه با خود وارچیف باید دستور داد برعلیهش شن
دوست عزیز چهطوری میشه یه کاپیتان یا وارچیف رو که Brand کردم داخل Beck And Call همون لحظه بکشم؟

توی توضیحات این سایت نوشته که جهت پایین رو بزنم همون لحظه اونو میکشه ولی من هرچی میزنم هیچ اتفاقی نمیافته

upload_2017-1-21_1-15-55.png

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
دوست عزیز چهطوری میشه یه کاپیتان یا وارچیف رو که Brand کردم داخل Beck And Call همون لحظه بکشم؟

توی توضیحات این سایت نوشته که جهت پایین رو بزنم همون لحظه اونو میکشه ولی من هرچی میزنم هیچ اتفاقی نمیافته

View attachment 70743
اون جهت پایین یه قابلیت که میشه آزادش کرد و واسه راحت تر کردن کشتنشونه،توی حالت عادی همینجوری بهش باید ضربه زد تا کشته شه.نوع ضربه خاصی هم نمیخواد،باید مثل یه دشمن بزنید تا بمیره

• Like

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
اپدیت ps4 pro این بازی چطوره فقط مربوط به 4k هست یا رو همین 1080هم تغییری ایجاد میشه مثلا کیفیت بافتها و نورپردازی و ...

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
اپدیت ps4 pro این بازی چطوره فقط مربوط به 4k هست یا رو همین 1080هم تغییری ایجاد میشه مثلا کیفیت بافتها و نورپردازی و ...
تنظیمات متفاوت در دسترست هست که میتونی بین کیفیت ،فریم ریت و رزولوشن انتخاب کنی

• Like
Reactions: ehsan M

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام دوستان.

خواهشا يه جوونمردي بياد با همكاري همديگه اين تروفي repaid in blood را بگيريم. آخرين تروفيم هستش.

روششم اينجوريه كه توسط يه كاپيتان كشته بشي و بلافاصله براي من كه همزمان با شما دارم بازي را انجام ميدم يه ماموريت رو نقشه مياد كه بايد اون كاپيتاني كه شما را كشته، من بكشم.

البته اون كاپيتان تو بازي شما نميميره، ولي فقط براي گرفتن تروفي اين ماموريت لازمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر