Middle-earth: Shadow Of Mordor

mordor-610.jpg

Developer : Monolith Productions
Publisher : Warner Bros. Interactive Entertainment
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PC
Genre : Action-RPG
Release Date : October 7 2014

خب بازی به وسلیه ی Monolith Pro. در حال ساخته و قراره داستانی ما بین اتفاقات " Hobbit " و " The Lord of the Rings " رو روایت کنه .
توی این بازی ، گیمر نقش یک رنجر تنها به اسم Talion رو برعهده می گیره و با اون در سفر به قلب Mordor همراه میشه .
هدف سازنده به وجود اوردن یک کاوش مجذوب کننده ی نسل بعدی به وسیله ی دشمنان مختلف ، رویداد های جذاب و خط داستانی درگیر کننده ای خواهد بود که به وسیله ی انتخاب های گیمر برای هر فرد متفاوت از دیگری و دارای تجربه ی منحصر به فرد خواهد بود .
سازندگان در بازی سیستمی به نام " Nemesis " تعبیده کردن که برای هر دشمن یک هویت خاص مشخص می کنه . با توجه به این سیستم اگر شما با دشمنی وارد مبارزه بشید و اون از این نبرد جون سالم به در ببره ؛ به فعالیت خودش توی دنیای بازی ادامه می ده ، رشد و بهبود پیدا می کنه !

Last edited by a moderator:

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
اون جهت پایین یه قابلیت که میشه آزادش کرد و واسه راحت تر کردن کشتنشونه،توی حالت عادی همینجوری بهش باید ضربه زد تا کشته شه.نوع ضربه خاصی هم نمیخواد،باید مثل یه دشمن بزنید تا بمیره
دوست گرامی در مورد این تروفی میتونی توضیح بدی
a mighty doomنمیدونم چیکار کنم لول ورچیف رو هم به 20 میرسونم ولی بهم نمیده

سلام دوستان.

خواهشا يه جوونمردي بياد با همكاري همديگه اين تروفي repaid in blood را بگيريم. آخرين تروفيم هستش.

روششم اينجوريه كه توسط يه كاپيتان كشته بشي و بلافاصله براي من كه همزمان با شما دارم بازي را انجام ميدم يه ماموريت رو نقشه مياد كه بايد اون كاپيتاني كه شما را كشته، من بكشم.

البته اون كاپيتان تو بازي شما نميميره، ولي فقط براي گرفتن تروفي اين ماموريت لازمه
دوست عزیز هستی با هم تروفی که گرفتی بگیریم

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوست گرامی در مورد این تروفی میتونی توضیح بدی
a mighty doomنمیدونم چیکار کنم لول ورچیف رو هم به 20 میرسونم ولی بهم نمیده

دوست عزیز هستی با هم تروفی که گرفتی بگیریم

سلام بر داداش.

نه متاستفانه بازي را ديگه ندارمش. ولي براي گرفتنش اصلا نيازي به هماهنگي با بازيكن ديگه اي نيست.

براي گرفتنشم كافيه آنلاين بشي و برو تو نقشه اولي بازي و يه ده دقيقه يا يه ربعي ول بچرخ:D بعد اين مدت زمان ماموريتش رو نقشه مياد. ( البته گاهي وقت ها ممكنه مدت زمانش بيشتر يا كم تر باشه ) چون من هم براي پروفايل خودم و هم پروفايل خواهرم در عرض بيست دقيقه گرفتمش.

در مورد اون تروفي a mighty doom هم بايد يه Rune لول 25 به دست بياري. همون چيزايي كه بعد كشتن دشمنا به دست مياد و ميتوني به عنوان آپگريد رو سلاح هات بزاري.

اين Rune لول 25 را هم فقط موقعي بهت ميده كه يه وارچيفو از طريق نقطه ضعفش بكشي و فقط هم بايد وارچيف باشه و كاپيتان ها و دشمناي عاديش مهم نيستن.

براي به دست آوردنشم يه وارچيف لول 20 كه آخرين لول دشمناي بازي هستشو پيدا كن و ببين نقطه ضغفش تو مبارزه چيه. مثلا بعضي از وارچيفا از خيانت افرادشون ميترسن، بعضي ديگه از سگا ميترسن و بعضي ها هم از آتيش. ( اگه ديدي وارچيفت لولش 20 نيست، بزار هر بار اينقدر بكشت كه لولش 20 بشه) و سعي كن اون وارچيفي را پيدا كني كه از ْآتيش ميترسه، چون وقتي نزديك بشكه انفجاري يا آتيش باشن كافيه يه تير پرت كني طرف بشكه ها يا آتيش، بعدش وارچيف از ترس پا به فرار ميزاره و تو سريع برو بكشش و قطعا Rune كه بهت ميده لولش 25 هستش.

نقطه ضعف وارچيف ها را هم از طريق مربع زدن روي هر كدوم از وارچيف ها ميشه ديد.

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
اقا این بازی رو گرفتم اولش قشنگ بود ولی بعدش تکراری شده همش باید قلعه فتح کنی و داستان نداره و انگار همش داری ماموریت جانبی رد می کنی و نمیدونم بازی رو ردش کنم بره یا نگهش دارم چون خیلی سخت شده ؟

randyerfan

کاربر سایت
Aug 13, 2014
50
اقا این بازی رو گرفتم اولش قشنگ بود ولی بعدش تکراری شده همش باید قلعه فتح کنی و داستان نداره و انگار همش داری ماموریت جانبی رد می کنی و نمیدونم بازی رو ردش کنم بره یا نگهش دارم چون خیلی سخت شده ؟
بازی جوریه که یک سری ماموریت داستانی میده ، بعد میگه مثلا برو ۴ تا وارچیف رو بیار تو ارتشت ( یادم نیست خیلی وقت پیش تمومش کردم ) که طول میکشه اما لذت بخشه .
اما میارزه پایان و باس فایت حماسی داره ....

• Like
Reactions: ehsan M

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
کاریش نمیشه کرد وقتی یه ارک یکی دیگه میکشه قویتر ومقامش بیشتر میشه همین حالا میتونی یه یکی بکشی با نه دست تو

• Like
Reactions: ehsan M

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
کسی نیست جواب بده ؟
کسی نیست جواب بده ؟
در کل رده های نظامی ارتش دشمن و یا افراد خیانتکارشون که تو میزاری سر جاشون رو نشون میده و در واقع به خاطر پویا و زنده شدن بازی هست که اگه یه نفر تورو بکشه رنکش آپ میشه تو لشکر دشمن و مقام بالاتری میاره و قویتر میشه.....چیز خاصی نیست فقط برا گرفتن تروفیها و چندتا مرحله جزئی نیاز داری روش زوم کنی

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
چقدر این بازی سخت میشه یهو :|
داری میری شانسی میری تو بغل یه وارچیف غیر از بادیگاردهای محترم چشم باز میکنی میبینی دو تا کاپتان و یه الیت کاپتان هم پیششن :))

• Like
Reactions: RedShift

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
دارم بازی رو انجام میدم. بازی کپی خیلی زیادی ار سری بتمنه! از زاویه ی دوربین بگیر تا نوع درگیری ها. این قضیه خیلی داره اذیتم میکنه. فکر نکنم رغبت کنم تا اخر برم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر