نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2016 Press Conference

شما از 10 به کنفرانس چه نمره‌ای می‌دهید؟

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Results are only viewable after voting.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
cmj38nbvguatvhqrbh3s.gif

xfoimedudur6pa6os2jd.png

6srtbe1871x75hr72opc.png

Thank You

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به قول دوستان با تمام لیک هایی که شده به نظرم اگر روند اجرایی کنفرانس و نمایش ها قدرتمند باش بازم میونه نمره خوبی بگیر چون لاین اپ پر هست. صبحی بستدا با یک گونی دی ال سی مردم رو به Wow گفتند وادار کرد حالا مایکروسافت با این همه بازی نتونه واقعا راه نداره

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
الان جدی گفتی یا ترول کردی؟:-?

والا توی این فروم سونی فن به من می گن تو هیتر سونی ای فن مایکروسافت
مایکروسافت فن می گن تو هیتر مایکروسافت ای فن سونی

یکی می خواد تعطیلی Lionhead رو توجیه کنه اون یکی می خواد تعویض صفحه OLED رو با یک صفحه افتضاح LCD، حذف اضافات و امکاناتی که به درد نمی خوره توصیف کنه

تا وقتی دیدگاه ها انقدر افراطیه و ملت فکر می کنن فلان کمپانی مقدسه و یا طرف باید یا طرفدارش باشه یا هیتر اش، بدیهیه که از این پست هم برداشت ترول بشه ;)

در کل نظر من همونیه که گفتم، Lineup قوی ای هست
ترکیب مولتی و انحصاری
شروع با نسخه اسلیم و پایان با Xbox جدید
از اونجایی که کنسول های میان نسلی اجنتاب ناپذیرند و باید قبولشون کرد، خیلی خوب می شه که مایکروسافت با توجه به عقب موندنش در بازار، گام اول رو توی کنسول های میان نسلی برداره و این لاین آپ نشون می ده که مایکروسافت می خواد همین کار رو بکنه

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
26 میلیاد دلار !!! برای خرید لینکداین داده ! خرید گنده ای هست نصف این را تو دنیای بازی خرج میکرد تمام استودیو ها تا اخر نسل واسه مایکرو انحصاری میساختن :D دیگه نیاز به این کنفرانس و .... نبود :D

• Like
Reactions: .SamueL.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
والا توی این فروم سونی فن به من می گن تو هیتر سونی ای فن مایکروسافت
مایکروسافت فن می گن تو هیتر مایکروسافت ای فن سونی

یکی می خواد تعطیلی Lionhead رو توجیه کنه اون یکی می خواد تعویض صفحه OLED رو با یک صفحه افتضاح LCD، حذف اضافات و امکاناتی که به درد نمی خوره توصیف کنه

تا وقتی دیدگاه ها انقدر افراطیه و ملت فکر می کنن فلان کمپانی مقدسه و یا طرف باید یا طرفدارش باشه یا هیتر اش، بدیهیه که از این پست هم برداشت ترول بشه ;)

در کل نظر من همونیه که گفتم، Lineup قوی ای هست
ترکیب مولتی و انحصاری
شروع با نسخه اسلیم و پایان با Xbox جدید
از اونجایی که کنسول های میان نسلی اجنتاب ناپذیرند و باید قبولشون کرد، خیلی خوب می شه که مایکروسافت با توجه به عقب موندنش در بازار، گام اول رو توی کنسول های میان نسلی برداره و این لاین آپ نشون می ده که مایکروسافت می خواد همین کار رو بکنه
مشکل اینه شما پست هات تنده، میزنی یه شرکت رو با خاک یکسان میکنی، وگرنه کسی با انتقاد مشکل نداره. این همه انتقاد به سیاست های مایکرو و کنسول میان نسلی شد، کسی گفت اینا هیترن؟ نه

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
مشکل اینه شما پست هات تنده، میزنی یه شرکت رو با خاک یکسان میکنی، وگرنه کسی با انتقاد مشکل نداره. این همه انتقاد به سیاست های مایکرو و کنسول میان نسلی شد، کسی گفت اینا هیترن؟ نه

به هر حال برخورد هرکسی یک جوره دیگه
مال منم این مدلیه :)

ولی من فن هیچ کدوم از شرکت های کنسول ساز نیستم، هیترشون نیستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر