نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2016 Press Conference

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
وااای پسر چقدر دلم برای این تایپیک تنگ شده بود
سال پیش که عالی بود
امسال ببینیم چه کار می کنه(میترکونه)
اینم از اقای خوشتیب(هایپ از الان ببریم بالا)
Phil-Spencer.jpeg
به شدت منتظر recore هستم

• Like
Reactions: Frobary

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
A future Xbox One Slim and a new Xbox may have been revealed in FCC filings

Xbox ONE اسلیم و کنسول بعدی Xbox. دو تا فایل تو سایت FCC ID ثبت شده توسط مایکروسافت که مربوط به Xbox. یکی از اون ها احمالا مربوط به نسخه اسلیم و یکی هم شایع شده که مربوط به Xbox جدید.

پ.ن: به نظر خودم مدل اسلیم قطعا معرفی می کنن. :d

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
e3 2015 تا چندسال ديگه تكرار نميشه واقعا يادش بخير دوتا كنفرانس عالي بود اما به هر حال بهترين روز واسه گيمرها همين زمان برگذاري e3 هست \m/ منتظر كنفرانس نينتندو هم هستم چون ظاهرا دست پر و با يه كنسول نسل بعدي داره مياد

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
A future Xbox One Slim and a new Xbox may have been revealed in FCC filings

Xbox ONE اسلیم و کنسول بعدی Xbox. دو تا فایل تو سایت FCC ID ثبت شده توسط مایکروسافت که مربوط به Xbox. یکی از اون ها احمالا مربوط به نسخه اسلیم و یکی هم شایع شده که مربوط به Xbox جدید.

پ.ن: به نظر خودم مدل اسلیم قطعا معرفی می کنن. :d

ادامه این خبره،
Tom Warren هم تو گف یه پست زده که یه چیزی معرفی میکنن. :D مشخص نکرد ولی Slim یا چیزه دیگه ای

پ.ن: این Tom Warren نویسنده سابق Neowin بود که بعد سایت Winrumor رو زد و الآن هم تو Verge هست. یکی معتبرین افراد و insider های ــه که خبرهای مایکروسافت به دستش میرسه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
فعلا که برای هایپ شدن و هایپ کردن (:D) زوده، ولی میریم که داشته باشیم یه کنفرانس خفن دیگه از مایکروسافت :D از وقتی اسپنسر شده رئیس بخش Xbox، انصافا هر کنفرانسی برگزار کرده عالی بوده. امسال هم که کلی بازی معرفی شده هست که باید گیم پلی نشون بدن، کلی هم بازی جدید قراره معرفی بشه :-" :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
بچه ها از الان دارن خودشون رو آماده میکنن واسه کنفرانس! :D

rgr6ly05903b0d8mre75.jpg

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
تو این بی خبری :D طبق این تصویر میگند Xbox One ll تو راهه :D

البته ظاهرا Xbox One Slim هست در اصل و تولیدش با نرخ ماهیانه 400 هزار دستگاه از فوریه شروع شده و قراره ظاهرا بعد از E3 که معرفی شد عرضه بشه (زمان عرضه ظاهرا قراره 1.2 میلیون دستگاه به بازار فرستاده بشه) از نظر وزنی هم بین 600 تا 800 گرم سبک تره

Rumor: An "Xbox One II" mass production started in Feb 2016.

Xbox One Slim production leak hints at E3 2016 launch

ظاهرا کنترلر استاندارد جدیدم قراره معرفی بشه :D البته تغییرات خاصی نداره ظاهرا

RUMOR: Microsoft may reveal new standard Xbox One controller soon

آخرین ویرایش:

m_x20008

کاربر سایت
Jul 5, 2008
85
شک نکنید توی کنفرانس امسال لوگوی Windows 10 هم کنار لوگو x1 قرار میگیره .
درواقع منبعد کنفرانسهای e3 برای هردو پلتفرم مایکروسافته B-):>

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
حدود 44 روز تا شروع کنفراسن مونده.یعنی تقریبا یک ماه ونیم.به نظرم باید تدریجا استارت هایپ رو زد.یک سری پیش بینی هایی خودم دارم که به تدریج شاید آپدیت کنم.:D

چیزهایی که قطعا اتفاق خواهد افتاد :D:
معرفی Xbox Slim با قیمت جهانی 299 دلار (بدون آپگرید سخت افزاری)
نمایش خفن 1080p از Gears Of War 4 از بخش سینگل.
نمایش گیم پلی از Scalebound
گیم پلی از Halo Wars 2
گیم پلی از Sea Of Thives
گیم پلی از Recore
معرفی Horizon 3
نمایش مفصل از قابلیت های Win 10 روی وان و پی سی

چیزهایی که احتمال داره اتفاق بیفته (فاز تخیل):D:
معرفی XBOX Original Backward Compatibility
دو یا حداکثر سه بازی AAA جدید معرفی میشن.با توجه به اینکه دست ماکرو از بازی ساز خالیه میتونم متصور بشم که یک یا دوتا از اینها توسط Third Party ها ساخته بشن.حالا احتمالات به نظرم میتونه اینها باشه :
تقریبا از عرضه Sunset Overdrive d یکسال و نیم گذشته و امکان داره که ماکرو با همکاری Insomniac نسخه دوم یا یک ip دیگه رو بسازن.
احتمال معرفی Battletoad هم توسط Rare یا یک استدیو خارجی باز زیاده.
نمیدونم چرا حس میکنم که Ninja Theory هم میتونه گزینه ماکرو برای ساخت انحصاری باشه.اولا که تیم اصلی اینها بازیشون معرفی نشده.از طرفی هم ماکرو میتونه یک بازی H&S در مقابل GOW رو بکنه.اسپنسر هم نشون داده هدفش پرکردن گپ های سبکی هستش.
با توجه به سابقه همکاری یک مورد هم میتونه Crytek باشه که با RYSE 2 یا یک IP جدید همکاری کنن.:-?

• Like
Reactions: m.a.t and sajjad++

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
Ryse 2 می تونه یه RPG خفن باشه چیزی که Library مایکرو یه مقدار کم داره. مبارزات Ryse رو با تغییرات کمی می شد خیلی بهتر کرد. ولی متاسفانه Crytek بی عرضس.

مثلا می شه یه برهه دیگه تاریخ رو در قالب یه non-fantasy RPG روایت کرد. به نظرم خیلی جذاب می شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر