MicroSoft point رایگان 100% واقعی . دریافت از مایکروسافت

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
دوستان مال من این اروور رو میده چکار کنم؟؟؟؟؟// 100 پوینتم ارور داد بعد ایمیل زدم حالا یکی اومده داره لزم سوال میکنه
- Are you having problems redeeming your 100 Microsoft Points?
- Haven't you received the claim code for your 100 Microsoft Points reward?
- Please provide the error code/message you are receiving (if any).
- Please provide us a screenshot of the error that you have encountered (if any). You can capture a screenshot by following the steps below.

1. The first step is to create the windows that you want to capture and leave them up on the screen.
  2. Press the Print Screen button (PrtScrn or Prt Sc) located above the delete key, depending on your keyboard.
  3. Click Start, Programs or All Programs, Accessories, and then click Paint.
  4. On the Edit menu, click Paste.
  5. On the File menu, click Save and save this file as Error.JPG

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
دوستان باید به طور رسمی اعلام کنم :

دیگه پوینت های اهدایی بینگ کار نمیکنه

منبع مشکل معلوم نیست

احتمال وحشتناک بالا فقط تو ایران این مشکل هست

megatron20

کاربر سایت
Jun 11, 2009
206
سلام.من 125 تا کریدیت جمع کردم اما وقتی پوینت رو سفارش میدم مقدار کریدیت هام 0 میشه ولی 5 ثانیه بعد دوباره 125 تا میشه و پوینت رو نمیده.من تا حالا 3000 پوینت گرفتم ولی اینجوری نشده....
ویرایش=مشکل حل شد ولی پوینت کار نکرد.
ویرایش2=با
agent ماکروسافت چت کردم و مشکل رو بهش گفتم اونهم 200 پوینت ریخت به اکانتم! اینم متن چتمون.

آخرین ویرایش:

xiknowsecretx

کاربر سایت
Aug 11, 2010
105
نام
فرزين
سلام.من 125 تا کریدیت جمع کردم اما وقتی پوینت رو سفارش میدم مقدار کریدیت هام 0 میشه ولی 5 ثانیه بعد دوباره 125 تا میشه و پوینت رو نمیده.من تا حالا 3000 پوینت گرفتم ولی اینجوری نشده....
ویرایش2=با
agent ماکروسافت چت کردم و مشکل رو بهش گفتم اونهم 200 پوینت ریخت به اکانتم! اینم متن چتمون.

چطوری باهاش ارتباط برقرار کردی !؟
من 1سوال دارم ! میخوام ازش بپرسم که دیگه جرا وقتی اکانت میسازم نمیتونم Reward رو فعال کنم و ارور میده Error 8221

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
میگن حداکثر مقدار پوینتی که بتونی از طریق بینگ بزنی به یه گیمر تگ شده 3000 تا . درسته ؟ کسی تا حالا بیشتر زده ؟

آخرین ویرایش:

mmmm

کاربر سایت
Jul 10, 2006
580
نام
M
کد من مشکل داشت. با ساپورترش تماس گرفتم و اونها کد رو دوباره فعال کردند و از کد استفاده کردم. مشکل اینکه سیستم برخی از کد های استفاده شده رو دوباره ارسال میکنه. به همین دلیل وقتی شما کد رو میزنید میگه که کد معتبر نیست. کد رو به پشتبانی ارسال کنید و بگید که کار نکرده، براتون کد رو دوباره فعال می کنند. یک روز هم این کار طول میکشه. فقط ماهاکه درایران هستیم این مشکل رو نداشتیم. یک سرچ کردم دیدم افراد زیادی بودند که این مشکل رو داشتند و پشتیبانی براشون درست کرده.

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
سلام دوستان
من یه مشکلی دارم...الان 320 تا امتیاز دارم و میخوام 2تا 100 پوینتی بخرم ... اما روقتی که میخرم بعد از چند لحظه امتیازم دوباره برمیگرده به 320 و هیچ ایمیلی برام نمیاد!!!
کسی همچین مشکلی داره؟؟؟

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
ویرایش2=با

آره این دوستمون هم همین مشکل داره.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر