MicroSoft point رایگان 100% واقعی . دریافت از مایکروسافت

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
بهتره که داشته باشی
اگه قبل از خوندن پیغامت آی پی رو چک کنن که اصلا اکانتت رو میبندن

مرسی
مشکل من اینه که اصلا نمی تونم بهشون پیغام مبدم! واسه پیغام شما فقط همون گزینه contact us رو می زنید و ... دیگه؟!

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
اینا مثل این که به خودشون اومدن
اکانت منو هم بستن 790 تا کردیت داشتم !
از اونجا شروع شد که وقتی میخواستم ردیم کنم ردیم نمیشد و از کردیتم کم نمیشد 10 بار امتحان کردم نشد
بعد بهشون پیام دادم گفتن که بررسی میکنیم
بعد چند روز رفتم ببینم درست شده یا نه که دیدم میگه همچین اکانتی تا حالا ثبت نام نشده !
بعد باز همون میلش رو ریپلی کردم که چرا این کارو کردید و کردیتمو بهم پس بدید
که اون هم جواب داد چون اکانت شما برای خارج از امریکا بوده توقیفش کردیم ار این بابت هم از شما معذرت میخوایم :-o
خلاصه دیگه تموم شد ...
دیگه ارزش نداره کردیت جمع کنی ، یه وقت اگه ندن بهت خیلی وقتت حروم میشه مگر این که بدون وی چیز ان وارد نشی هیچ وقت ...

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
اینا مثل این که به خودشون اومدن
اکانت منو هم بستن 790 تا کردیت داشتم !
از اونجا شروع شد که وقتی میخواستم ردیم کنم ردیم نمیشد و از کردیتم کم نمیشد 10 بار امتحان کردم نشد
بعد بهشون پیام دادم گفتن که بررسی میکنیم
بعد چند روز رفتم ببینم درست شده یا نه که دیدم میگه همچین اکانتی تا حالا ثبت نام نشده !
بعد باز همون میلش رو ریپلی کردم که چرا این کارو کردید و کردیتمو بهم پس بدید
که اون هم جواب داد چون اکانت شما برای خارج از امریکا بوده توقیفش کردیم ار این بابت هم از شما معذرت میخوایم :-o
خلاصه دیگه تموم شد ...
دیگه ارزش نداره کردیت جمع کنی ، یه وقت اگه ندن بهت خیلی وقتت حروم میشه مگر این که بدون وی چیز ان وارد نشی هیچ وقت ...

خب شما بایست خرد خرد میگرفتی یعنی تا به 125 رسید 100 تاشو میگرفتی!

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
سلام دوستان من از اکانت قبلیم 600 پوینت گرفته بودم که بستنش. چند روز پیش با یه اسم fake و ایمیل و live id یه اکانت جدید ساختم حالا 100 تا پوینت کدش رو گرفتم. می خواستم ببینم اگه اینو توی اکانت قبلیم redeem کنم باعث بن شدنم نمیشه؟؟؟؟
( اکانت بینگ زیاد مهم نیست فقط بن نشم!!!!!!!!!!!! )
لطفا جواب بدین

xiknowsecretx

کاربر سایت
Aug 11, 2010
105
نام
فرزين
امروز Refer a Friend ا 500تا پوینت میده !! سریع برید استفاده کنید !

---------- نوشته در 05:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:05 PM ارسال شده بود ----------

هر کی با لینکه من ثبت نام کرد و من تایید کردم که ثبت نام کرده بهش میگم ترفند گرفتن حدود 80 الی 100تا پوینت در روز رو

---------- نوشته در 05:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:11 PM ارسال شده بود ----------

http://go.microsoft.com/?linkid=9778718&rrid=6A8090A3-756A-4D0E-8A3C-F8DBC389EB73

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
امروز Refer a Friend ا 500تا پوینت میده !! سریع برید استفاده کنید !

---------- نوشته در 05:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:05 PM ارسال شده بود ----------

هر کی با لینکه من ثبت نام کرد و من تایید کردم که ثبت نام کرده بهش میگم ترفند گرفتن حدود 80 الی 100تا پوینت در روز رو

---------- نوشته در 05:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:11 PM ارسال شده بود ----------

http://go.microsoft.com/?linkid=9778718&rrid=6A8090A3-756A-4D0E-8A3C-F8DBC389EB73

خیلی کلاه برداری عامو

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
سلام دوستان من از اکانت قبلیم 600 پوینت گرفته بودم که بستنش. چند روز پیش با یه اسم fake و ایمیل و live id یه اکانت جدید ساختم حالا 100 تا پوینت کدش رو گرفتم. می خواستم ببینم اگه اینو توی اکانت قبلیم redeem کنم باعث بن شدنم نمیشه؟؟؟؟
( اکانت بینگ زیاد مهم نیست فقط بن نشم!!!!!!!!!!!! )
بابا یکی جواب بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر