نمایشگاه/رویداد Microsoft Gamescom 2014 Press Conference

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,765
نام
محمد

3ia9dqnj5w7ggiykubf9.jpg

خب مایکروسافت تاریخ کنفرانس GC رو اعلام کرد، 12 August ساعت 16:30 به وقت ایران :D
نمایش تریلرهای اختصاصی، اخبار و Announcement های جدید تایید شدن. بعد از چند سال اولین سال هست که کنفرانس مایکروسافت به صورت مستقیم بر روی Xbox و Xbox Live پخش میشه.

آخرین ویرایش:

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,176
نام
Ehsan

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
سلام به همه
بابا فقط 5 روز دیگه مونده چرا اینقدر درجه هایپتون پایینه یه حرکتی چیزی نیازمند هایپیم ... شدید
:groupwave::groupwave:

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
destiny ـه :d QB واسه روز 9 گزاشته بودن:d
خوب ایشون از اینکه پنج روز به کوانتوم بریک مونده به جنب و جوش افتاده :D
سلام به همه
بابا فقط 5 روز دیگه مونده چرا اینقدر درجه هایپتون پایینه یه حرکتی چیزی نیازمند هایپیم ... شدید
:groupwave::groupwave:
هوا گرمه حس و حال جنب و جوش نداریم #:-s:D

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
می گم حالا چطوره ایشون رو هم بیارن تا یه استدیو نقش آفرینی ساز بسازن :-/ پاتریس هم ادونچر :-/ :D

سر راه دیگه :-/ اینم تو راه میبینیمش :D حق آب و گل هم دارند :-" :D
ولی الان کلا نگران مس افکت جدید شدم :|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,765
نام
محمد
خب تا اینجا Halo و The Division و Quantum Break که قطعی شدن، Assassin's Creed هم که احتمال زیاد هست به همراه Fable Legends و Forza Horizon 2 و Sunset Overdrive :D به نظرم خیلی نباید انتظار سورپرایز از کنفرانس داشت، حالا یه بازی جدید معرفی بشه که خیلی عالیه ولی من حدس میزنم چند تا بازی مستقل و دانلودی و اینا معرفی کنن. ولی خب امیدوارم حالا که مراسم زنده پخش میشه به جز بازی های مستقل، حداقل یه بازی جدید هم معرفی کنن :D

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
خب تا اینجا Halo و The Division و Quantum Break که قطعی شدن، Assassin's Creed هم که احتمال زیاد هست به همراه Fable Legends و Forza Horizon 2 و Sunset Overdrive :D به نظرم خیلی نباید انتظار سورپرایز از کنفرانس داشت، حالا یه بازی جدید معرفی بشه که خیلی عالیه ولی من حدس میزنم چند تا بازی مستقل و دانلودی و اینا معرفی کنن. ولی خب امیدوارم حالا که مراسم زنده پخش میشه به جز بازی های مستقل، حداقل یه بازی جدید هم معرفی کنن :D
قرار بود مایکرو یه سورپرایز داشته باشه تو GC پس اون چی؟

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
وب سایت sierra اومده دوباره بالا به همراه یک ویدئو چند ثانیه ای ویک پیچ که توش نوشته gamescom 2014
sierra که در ساخت عناوینی مثل Crash Bandicoot,Spyro The Dragon,SWAT,Half Life,Counter Strike,... نقش داشته توسط ActivisonBlizzard تصاحب شد و در سال 2008 تعطیل شد.
اخیرا Blizzard تریدمارک عنوان Metal Arms یکی از عناوین Sierra را مجددا به روز رسانی کرد

Sierra

آخرین ویرایش:

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
خب تا اینجا Halo و The Division و Quantum Break که قطعی شدن، Assassin's Creed هم که احتمال زیاد هست به همراه Fable Legends و Forza Horizon 2 و Sunset Overdrive :biggrin1: به نظرم خیلی نباید انتظار سورپرایز از کنفرانس داشت، حالا یه بازی جدید معرفی بشه که خیلی عالیه ولی من حدس میزنم چند تا بازی مستقل و دانلودی و اینا معرفی کنن. ولی خب امیدوارم حالا که مراسم زنده پخش میشه به جز بازی های مستقل، حداقل یه بازی جدید هم معرفی کنن :biggrin1:
خودشون دیگه تایید کردن یه سوپرایز دارن! :d پارسال هم گفتن یه بازی یونیک داریم که Fabel: Legends معرفی شد.

نمیدونستم کجا بگم :-/
Casey Hudson از Bioware جدا شد
Casey Hudson leaves BioWare - NeoGAF

شوک آور ترین خبر امسال... :|
خیلی دوست دارم هر چی زود تر مقصدش رو مشخص کنه... امیدوارم بره یه استدیو غول. :|:d

می گم حالا چطوره ایشون رو هم بیارن تا یه استدیو نقش آفرینی ساز بسازن
اون رو که داریم...
LXP :>:| تازه داره یه شبهِ ME می سازه... :|:d

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173

بچه ها من حس میکنم این عکس بازیهایی رو که رو روز شمارشون کذاشتن تا GC تو نمایشگاه حضور داشته باشن نظر شما چیه؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر