Xbox Microsoft Flight Simulator

2020 Microsoft Flight Simulator

147215

Initial release date: 2020
Series: Microsoft Flight Simulator
Developer: Asobo Studio
Publisher: Xbox Game Studios
Platforms: Microsoft Windows, Xbox One
Genres: Simulation Video Game, Amateur flight simulation

===============================================================================

بررسی بازی سنتر

بررسی بازی 2020 Microsoft Flight Simulator - بازی سنتر

===========================================================================

Microsoft Flight Simulator minimum requirements

• CPU: Ryzen 3 1200/Intel i5-4460​
  • GPU: Radeon RX 570/NVIDIA GTX 770​
  • VRAM: 2GB​
  • RAM: 8GB​
  • HDD: 150 GB​
  • Bandwidth: 5 Mbps​

Microsoft Flight Simulator recommended requirements

• CPU: Ryzen 5 1500K/Intel i5-8400​
  • GPU: Radeon RX 590/NVIDIA GTX 970​
  • VRAM: 4GB​
  • RAM: 16GB​
  • HDD: 150GB​
  • Bandwidth: 20 Mbps​
Microsoft Flight Simulator ideal requirements

• CPU: Ryzen 7 Pro 2700X/Intel i7-5800X​
  • GPU: Radeon VII/NVIDIA RTX 2080​
  • VRAM: 8GB​
  • RAM: 32GB​
  • HDD: 150 GB SSD​
  • Bandwidth: 50 Mbps​

آخرین ویرایش:

Right wing

کاربر سایت
Oct 16, 2020
78
اون خط افقی که بالا صفحه هست رو چجوری مخفی میکنین برای اسکرینشات؟ همونی که مربوط به منو های بازی هست

اپدیت جدید وقتی زبانه (منو) را ببندید چند ثانیه بعد محو میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Right wing

کاربر سایت
Oct 16, 2020
78
پس چرا برای من اینجوری اومده :-??

بنظر من شما بخاطر اون مشکلاتی که گفتین دارید یکبار کامل پاک کنید و دوباره نصب کنید
اینترنت شبانه همراه اول برای دانلود حجم زیاد باصرفه هست

• Like
Reactions: emaad.mir

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
620
بنظر من شما بخاطر اون مشکلاتی که گفتین دارید یکبار کامل پاک کنید و دوباره نصب کنید
اینترنت شبانه همراه اول برای دانلود حجم زیاد باصرفه هست

آره فکر کنم اینجوری بهتره ... ولی واقعا دانلود کردنش خیلی دردسر داره ... با این وضع اینترنت ما و تحریم اونا

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
دوستان برای اینکه موقع بازی از دیتا استفاده نشه (ساعتی حدودا 1 گیگ) و از اونطرفم با بهترین گرافیک اجرا بشه(لود شدن تمام تکسچرها و...) چه دستکاریهایی باید تو تنظیمات انجام داد؟

Right wing

کاربر سایت
Oct 16, 2020
78
دوستان برای اینکه موقع بازی از دیتا استفاده نشه (ساعتی حدودا 1 گیگ) و از اونطرفم با بهترین گرافیک اجرا بشه(لود شدن تمام تکسچرها و...) چه دستکاریهایی باید تو تنظیمات انجام داد؟

برای اجرا شدن با بهترین کیفیت نیاز دارد که از دیتا استفاده کند دیگه!
اگر از پی سی استفاده میکنید میتوانید قسمتی از نقشه که مدنظرتون هست، دیتاش دانلود کنید ولی در ورژن اکس باکس چنین قابلیتی وجود ندارد
general option - data- manual cach

• Like
Reactions: aha2012

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
این بازی آدم رو جذب میکنه و ساعت ها درگیرش میشی
ولی جنس جذاب بودنش با بقیه بازی ها فرق داره

اونطوری نیست که مثل باقی بازی ها بیای یک ساعت بشینی پاش و مثلا ۴ نفر رو بکشی و بازی رو سیو کنی بیای بیرون

این بازی یک جورایی حس سفرکردن و تجربه یک مکان جدید رو بهت میده
شخصا خودم خیلی دوست داشتم تخت سلیمان رو برم از نزدیک ببینم و هنوز نتونستم ولی وقتی رو نقشه پیداش کردم و رفتم خودش و اطرافش رو گشتم یک حسی پیدا کردم مثل کسی که یکبار به اونجا سفر کرده و اگر یک روزی برم اونجا صد در صد حس آشنایی برام داره

این میزان توجه به جزئیات حتی واسه کشوری مثل ایران که مطمئنا خیلی کم براش وقت گذاشتن نسبت به کشورهای اروپایی یا آمریکایی آدم رو دیوونه میکنه

فقط کافیه تو ذهنت تصور کنی الان دوست داری کدوم نقطه از دنیا باشی
صحرای آفریقا
جنگ های آمازون
چرنوبیل
قطب شمال یا جنوب
هر نقطه ای که به ذهنت برسه رو میتونی با این شبیه ساز بری و تجربش کنی و نهایت لذت سفر و جهانگردی رو بهت میده

حتی من با هزار مشقت و بدبختی روستای محل تولد پدر و مادرم رو هم پیدا کردم و زمانی که به مادرم نشون دادم جوری از جزئیات راه و روستاهای اطراف صحبت می‌کرد که واقعا انگار دو نفری نشستیم‌ تو یک هواپیما و داشتیم اون اطراف رو میگشتیم و مادرم داشت منطقه رو بهم معرفی میکرد

در کل به این عنوان به چشم بازی نگاه نکنید و قبل شروعش یک لحظه فکر کنید دوست دارید الان تو کدوم نقطه از کره خاکی باشید
بازی رو شروع کنید محل رو مارک کنید و لذتش رو ببرید
این بازی می تونه تجربه ای به شما بده که فقط با سفر کردن به اون نقطه میتونید به دست بیارید

بیشتر هم سعی کنید از هواپیماهای تک ملخه سرعت پایین استفاده کنید اگر دنبال لذت از مسیر پرواز هستید

فقط یک سوالی برام پیش اومده
وقت از منوی دیسکاوری میری و پروازهایی که خودش داره رو انجام میدی کیفیت آب دریا و آسمون به شدت بالاست و خیلی لذت بخشه

منتها وقتی خودت از روی نقشه محل پرواز رو انتخاب میکنی کیفیت آب دریا و ابرهای آسمون خیلی فرق میکنه با منوی دیسکاوری
چون من تو یوتیوب میدیدم ملت جاهایی پرواز میکنن که فوق العاده ابرهای چشم نوازی داره ولی من همچین چیزی ندیدم تو بازی

نمیشه اینو درستش کرد؟!

آخرین ویرایش:

Right wing

کاربر سایت
Oct 16, 2020
78
این بازی آدم رو جذب میکنه و ساعت ها درگیرش میشی
ولی جنس جذاب بودنش با بقیه بازی ها فرق داره

اونطوری نیست که مثل باقی بازی ها مثلا بیای یک ساعت بشینی پاش و مثلا ۴ نفر رو بکشی و بازی رو سیو کنی بیای بیرون

این بازی یک جورایی حس سفرکردن و تجربه یک مکان جدید رو بهت میده
شخصا خودم خیلی دوست داشتم تخت سلیمان رو برم از نزدیک ببینم و هنوز نتونستم ولی وقتی رو نقشه پیداش کردم و رفتم خودش و اطرافش رو گشتم یک حسی پیدا کردم مثل کسی که یکبار به اونجا سفر کرده و اگر یک روزی برم اونجا صد در صد حس آشنایی برام داره

این میزان توجه به جزئیات حتی واسه کشوری مثل ایران که مطمئنا خیلی کم براش وقت گذاشتن نسبت به کشورهای اروپایی یا آمریکایی آدم رو دیوونه میکنه

فقط کافیه تو ذهنت تصور کنی الان دوست داری کدوم نقطه از دنیا باشی
صحرای آفریقا
جنگ های آمازون
چرنوبیل
قطب شمال یا جنوب
هر نقطه ای که به ذهنت برسه رو میتونی با این شبیه ساز بری و تجربش کنی و نهایت لذت سفر و جهانگردی رو بهت میده

حتی من با هزار مشقت و بدبختی روستای محل تولد پدر و مادرم رو هم پیدا کردم و زمانی که به مادرم نشون دادم جوری از جزئیات راه و روستاهای اطراف صحبت می‌کرد که واقعا انگار دو نفری نشستیم‌ تو یک هواپیما و داشتیم اون اطراف رو میگشتیم و مادرم داشت منطقه رو بهم معرفی میکرد

در کل به این عنوان به چشم بازی نگاه نکنید و قبل شروعش یک لحظه فکر کنید دوست دارید الان تو کدوم نقطه از کره خاکی باشید
بازی رو شروع کنید محل رو مارک کنید و لذتش رو ببرید
این بازی می تونه تجربه ای به شما بده که فقط با سفر کردن به اون نقطه میتونید به دست بیارید

بیشتر هم سعی کنید از هواپیماهای تک ملخه سرعت پایین استفاده کنید اگر دنبال لذت از مسیر پرواز هستید

فقط یک سوالی برام پیش اومده
وقت از منوی دیسکاوری میری و پروازهایی که خودش داره رو انجام میدی کیفیت آب دریا و آسمون به شدت بالاست و خیلی لذت بخشه

منتها وقتی خودت از روی نقشه محل پرواز رو انتخاب میکنی کیفیت آب دریا و ابرهای آسمون خیلی فرق میکنه با منوی دیسکاوری
چون من تو یوتیوب میدیدم ملت جاهایی پرواز میکنن که فوق العاده ابرهای چشم نوازی داره ولی من همچین چیزی ندیدم تو بازی

نمیشه اینو درستش کرد؟!

متن زیبایی نوشتین و منم با شما هم نظرم
در خصوص دیسکاور فلایت ها هیچ فرقی با انتخاب مستقیم از نقشه ندارد
دلیل اینکه بهتر بنظر میرسند، اول اینکه مکان هایی هستند که photogrammetry دارند و جزییات بالا، دوم اینکه حالت اب هوا (ابرها) و زمان جوری تنظیم شده که بسیار عالی بنظر برسد
یعنی شما هم با کاستوم کردن weather و time در همان مکان در نقشه میتوانید به قول معروف قشنگش کنید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر