نمایشگاه/رویداد Microsoft | E3 2021 Press Conference

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
IMG_20210526_223451.jpg

[ویرایش]: مایکروسافت بطور رسمی از نمایش خود با نام Xbox & Bethesda Games Showcase پرده برداشت.

تاریخ مراسم: 23 خرداد ساعت 21:30

تمرکز مراسم: بازیهای Xbox Game Studios و Bethesda و همچنین پارتنرها و بازیسازان دیگر از سراسر جهان

زمان مراسم: 90 دقیقه.

این مراسم بصورت زنده از صفحات Xbox در:

Twitch
Youtube
Twitter
Facebook

پخش خواهد شد.

xbox-bethesda-e3-2021-plans.jpg

بعد از یکسال غیبت، E3 دوباره برگشته و به همین دلیل گیمرها شوق زیادی برای مراسم امسال دارند. هرچند با توجه به همه گیری ویروس کرونا قراره مراسم امسال با فرمتی کاملا آنلاین برگزار بشه و دیگه شاهد جمعیت و هیاهوی زیاد در کنفرانس ها نیستیم، اما این دلیل نمیشه که سیلی از بازیها و نمایش های جدید نبینیم.

IMG_20210516_083127.jpg

چه انتظاراتی باید از کنفرانس مایکروسافت داشته باشیم؟​

اولین چیزی که انتظار میره، یک نمایش از Halo Infinite به همراه تاریخ عرضه است. به همین شکل تریلری از بازی Grounded و اینکه چه زمانی از early access خارج شده و بصورت یک بازی کامل عرضه میشه. همینطور با توجه به اتمام پروسه ساخت Psychonauts 2 انتظار میره که تاریخ عرضه این بازی هم به همراه یک لانچ تریلر اعلام بشه. احتمالا نسخه کنسولی Microsoft Flight Simulator هم نمایش جدیدی همراه با تاریخ عرضه داشته باشه.

اما شاید مورد انتظارترین نمایش مراسم امسال، دستپخت جدید Bethesda Game Studios یعنی Starfield هست. بازی مرموزی که سه سال از معرفی اون میگذره و چندین ساله که بی سر و صدا در دست ساخته. با توجه به خریده شدن کمپانی بتسدا در سال گذشته، احتمالا مایکروسافت حساب زیادی روی این عنوان که اولین IP جدید Bethesda Game Studios در 25 سال اخیر هستش، کرده و همه منتظر یک معرفی کامل از اون هستیم.

عنوان بعدی که دوستداران سبک ریسینگ و ماشین سواری منتظر اون هستند، شماره بعدی سری Forza Horizon هست. با وجود اینکه شماره پنجم این عنوان هنوز معرفی نشده اما شایعات قوی و بسیار زیادی در چند ماه اخیر شکل گرفته و میتوان انتظار رونمایی از اون رو در مراسم امسال داشت.

به گفته اینسایدر و گزارشگر سایت Gamesbeat جف گراب، مایکروسافت اینبار قصد نمایش CG نداشته و احتمالا بیشتر تریلرها از بازیهای نزدیک به عرضه و بصورت گیم پلی هستند. به هرحال باید منتظر موند و دید از بین عناوین متعدد و زیادی که تا بحال از طرف Xbox معرفی شدند کدام بازیها نمایش جدید خواهند داشت.

غیر از عناوین فرست پارتی، انتظار میره مایکروسافت قراردادهای متعددی با استودیوها و ناشرهای third party هم داشته باشه و از اون ها بصورت day one on gamepass یا انحصاری پلتفرم های خودش معرفی کنه. تا بحال شایعات زیادی در این زمینه هم وجود داشته و باید دید تا چه حد این شایعات درست از آب درمیان.

امیدواریم که E3 امسال، شروع برگشت به شکوه گذشته این مراسم پرطرفدار باشه و تمام گیمرهایی که منتظر عناوین مورد علاقه خود هستند رو راضی کنه.

آخرین ویرایش:

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
-اون ۲۵ تا انحصاری که سونی گفت داره این نسل فقط فرست پارتی هاش نیستن. شامل ترد پارتی ها و زمانی ها مثل ریترنال یا دث لوپ هم میشن.
نه جف گراب چنین ادعای نکرده
25 انحصاری فرست پارتی صرفا بازی های که الان با سرمایه گذاری سونی در حال ساخت و با لوگو playstation studio تا حداکثر 2023/24 منتشر می شه
ثرد پارتی های مثل دث لوپ ارتباطی به این 25 تا ندارن
View attachment (1553) E3 2021 Has Already Begun, Will Elden Ring Appear At E3, What About Starfield _ GB Deci...mp4

آخرین ویرایش:

P3RsiAN boY

کاربر سایت
Jun 8, 2013
6,572
نام
محمد
نه جف گراب چنین ادعای نکرده
25 انحصاری فرست پارتی صرفا بازی های که الان با سرمایه گذاری سونی در حال ساخت و با لوگو playstation studio تا حداکثر 2023/24 منتشر می شه
ثرد پارتی های مثل دث لوپ ارتباطی به این 25 تا ندارن
View attachment 206269
البته اینکه playstation studio باشه دلیل نمیشه انحصاری پلی استیشن ۵ باشه :D
در مورد کنفرانس هم حدس میزنم یه SX بدون درایو ۴۰۰ دلاری معرفی شه. یسری بازیای 3rd party روز اول هم اعلام بشه واسه گیم پس:D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,577
نام
Mehrdad
یك عدد Starfield
و یك عدد Forza Horizon یا Motorsport از طرف مایکروسافت،
برای لذت بردن من از زندگی در 2 سال آینده كافیه.
تا سال های بعد برسیم به ار پی جی و ریسینگ های دیگه/جدید.

تكلیف بقیه بازی هام كه تقریبا روشنه.

میدونم احتمالش كمه خیلی هم كمه چون هم BGS و هم Obsidian سرشون به شدت و عجیب غریب شلوغه( Avowd - TES VI)، اما دلم میخواد تو اولین E3 بعد از در اختیار گرفتن بتزدا، یه اشاره ای هم به Next Single player Fallout بكنند.. مین گیم یا اسپین اف فرقی نداره.. همین كه یك نكست جنریشن اوپن ورد ار پی جی خفن باشه برای منفجر شدن هایپ من كافیه.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
یك عدد Starfield

میدونم احتمالش كمه خیلی هم كمه چون هم BGS و هم Obsidian سرشون به شدت و عجیب غریب شلوغه( Avowd - TES VI)، اما دلم میخواد تو اولین E3 بعد از در اختیار گرفتن بتزدا، یه اشاره ای هم به Next Single player Fallout بكنند.. مین گیم یا اسپین اف فرقی نداره.. همین كه یك نكست جنریشن اوپن ورد ار پی جی خفن باشه برای منفجر شدن هایپ من كافیه.

دقیقا همینی که دوستمون گفت :D به هیلو هم خیلی چون امیدی ندارم باسه همین مهم باسم نیست.

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
یك عدد Starfield

طبق شایعاتی که وجود داره، تیم ۷۶ وظیفه ساخت فالوت بعدی رو قراره به عهده بگیرن و به موازات الدر۶ پیش ببرن. تازگی هم یه خونه تکونی کردن برا اون بخش استودیو شون.

امیدوارم راست باشه چون اگه بخوایم به امید تیم اصلی بشینیم بعیده تا ۲۰۲۸ و ۲۰۲۹ خبری بشه از فالوت چون این وسط الدر۶ هم باید ریلیز شه

• Like
Reactions: MrElectricWizard

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,577
نام
Mehrdad
طبق شایعاتی که وجود داره، تیم ۷۶ وظیفه ساخت فالوت بعدی رو قراره به عهده بگیرن و به موازات الدر۶ پیش ببرن. تازگی هم یه خونه تکونی کردن برا اون بخش استودیو شون.

امیدوارم راست باشه چون اگه بخوایم به امید تیم اصلی بشینیم بعیده تا ۲۰۲۸ و ۲۰۲۹ خبری بشه از فالوت چون این وسط الدر۶ هم باید ریلیز شه
حقیقتا مشكل خاصی با بازی آنلاین و مولتی پلیر ندارم، اگه بازی خوب باشه حالم میكنم..
نمیخوام الان اینجا بحثش رو باز كنم، اما با توجه به تجربه 76 و خوب و بدش، عمیقا امیدوارم نسخه های آینده به شكل اصلیشون برگردن و سینگل پلیر باشند.
جدای از همه ی دلایل موجود برای بهتر بودن سینگل پلیر از BGS, یكی از دلایل اصلی كه دوست دارم سینگل باشه اینه كه میخوام بر تمام جوانب بازی به طور مطلق حاكم باشم.
حیفه این حالت برای اوپن ورد ار پی جی های بمبی مثل بازی های بی جی اس، وجود نداشته باشه.

• Like
Reactions: mobin.hb96

Albert Camus

Nothing But Video Games
کاربر سایت
Mar 15, 2008
186
نام
علیرضا
همونطور که بعضی از دوستان اشاره کردن، در درجه اول واسه من هم چندان مهم نیست که کدوم بازیا رو نمایش میدن، همین که یه پرزنتیشن حرفه ای و جذاب از مایکروسافت ببینیم، کافیه. چون وضعیت مایکروسافت تو پرزنت کردن به قدری افتضاحه که حتی اگه اینا big winner سال و goty هم نمایش بدن، نه تنها به چشم نمیاد بلکه کلا ذوق و شوق آدمو از بین می‌بره :D

ولی خب اگه قراره آرزو و خیالبافی کنیم، خواسته من اینه (چه رویی هم دارم!:D):

۱) یه نمایش از این Fable لامصب که دلم برای دنیای فانتزیش بدجوری تنگ شده (حتی به یکی دو دقیقه میکس cg و گیم پلی راضیم!!)

۲) نمایش درست و درمون از Starfield

۳) گیم پلی از Elden Ring (بالاخره اون روز میاد یعنی؟!)

۴) گیم پلی از Avowed (به شدت منتظرم ببینم که ترکیب استعداد و نبوغ Obsidian با بودجه بالای مایکروسافت چی از آب در اومده)

۵) گیم پلی طولانی از Stalker 2

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
حقیقتا مشكل خاصی با بازی آنلاین و مولتی پلیر ندارم، اگه بازی خوب باشه حالم میكنم..
نمیخوام الان اینجا بحثش رو باز كنم، اما با توجه به تجربه 76 و خوب و بدش، عمیقا امیدوارم نسخه های آینده به شكل اصلیشون برگردن و سینگل پلیر باشند.
جدای از همه ی دلایل موجود برای بهتر بودن سینگل پلیر از BGS, یكی از دلایل اصلی كه دوست دارم سینگل باشه اینه كه میخوام بر تمام جوانب بازی به طور مطلق حاكم باشم.
حیفه این حالت برای اوپن ورد ار پی جی های بمبی مثل بازی های بی جی اس، وجود نداشته باشه.
نه. نمیگم قراره آنلاین باشه. فالوت ۵ قطعا افلاینه ولی توسط تیم ۷۶ ساخته میشه.
گرچه خود فالوت ۷۶ هم امیدوارم گیمرا اون شرایط اسفناک لانچ رو فراموش کنن و یه فرصتی بدن بهش الان بعد ۲ سال. بازی جدا فرق کرده با اون چیزی که بود. فالوت فن ها بعیده پشیمون شن الان از بازی کردنش. حتی به صورت تنها.

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
فقط یه فورزا هوریزون نشون بدن کافیه خدایش من که طرفدار سرسختش نیستم دل تو دلم نیست که چه گرافیکی میخوان تحویل بدن یا خداااا وا به حال فن بازی
هنوز یادم نمیره اون شروع بی نظیر هوریزون ۴ اونم رو ones چه گرافیکی داشت حالا رو سری x چه شود خدا داند

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
انقدر xgsتو این مدت کوتاه 2018-2021 بزرگ و قوی شده و پر از استعدادهای قوی و متفاوت که جدا نمیتونم تمرکز رو ژانر خاص یا فرنچایز خاصی داشته باشم
اما همونطور که میدونیم انقدر همه چیز عالی و موفق و رو به جلو پیش رفته که از افزایش فریم ریت بگیر تا کویک ریسام ک هر روز داره قوی تر و بهتر میشه تا چپ و راست استدیوها و تیپ های متفاوت داخلی که شایعه ساخت ip جدید یا ادامه بازی رو میشنوم تا پروژه IOI و سرویس های مختلف که هر روز شایعه حضورشون رو گیم پس پر رنگ تر میشه و بازی های بزرگ و بهتری که دی وان رو گیم پس رلیز میشن8-><:-P
به لیست بازی های تایید شده که در اینده از روز اول رو گیم پس قابل بازین فک میکنم کاملا ارضا میشم حالا فک کن این کرونا مضخرف نبود و چقققققدر هایپ هیولا و نهنگی در انتظار مون بود لعنت به کرونا و چینی های سیم کش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر