Microsoft | E3 2018 Press Conference

بیشتر منتظر کدام نمایش یا رونمایی هستید؟ (رویدادهای با حداقل شانس معرفی)

• مجموع رای دهنده‌ها
    114
  • نظرسنجی بسته شده است .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
15,924
3,508
کسی تونست کنفرانس رو با mixer ببینه؟ برای من تحت وب و اپ ش ویدئو رو پخش نمیکنه ! ولی تویتچ رو باز میکنم اتومات میره روی 720p 60fps :D.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
1,961
685
نام
Masoud.Kh
سلام من کنفرانس رو از طریق میکسر دیدم یه سری Gift داده چجوری فعالشون کنم؟

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
659
600
نام
سینا
دوستانی که با میکسر کنفرانس رو دیدید
مایکروسافت بازی واستون فرستاد؟
مگه قرار نبود بازی بده رایگان بده!!!
به من که اینا رو داد:
Halo 5: Guardians Classic Helmet REQ Pack is now yours!
Gears of War: Microsoft Studios Skin is now yours!
Pre-Order for Outer Wilds is now yours!

payot

کاربر سایت
Mar 10, 2010
141
82
Jez Corden خبرنگار سایت Windowscentral که معمولا خبرهای دسته اول در مورد اکس باکس و.. منتشر می کنه، دیروز تو یک پادکست گفت وسط کنفرانس بعد از اینکه اسپنسر پنج تا استودیو خریداری شده را معرفی کرد یکی از رئیس های اکس باکس بهش پی‌ام داده و گفته:
"Just the beginning."

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
2,362
1,140
نام
سروش
خیلی خوبه که این استودیو جدیدشون رو بردن سانتا مونیکا و از Seattle فاصله گرفتن :D
اگه دستمزد خوبی بده استعداد های زیادی میتونه اونجا جذب کنه head استودیو هم یه نفر کارکشته هست
ولی خب حالا حالا خبری ازشون نمیشه

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,927
5,559
شایعه شده که مایکرو می خواد دوباره بانجی رو بخره
اما من خودم بشخص دلم می خواد obsidian رو بخره :D
بانجی که واسه بازی بعدیش ناشرم پیدا کرده، جدا از بحث ناشری NetEase سرمایه گذاری هم کرده توش و الان مقدار کمی از سهام بانجی رو داره
سر Destiny که خیلی قربون صدفه سونی می رفتن!!!
بعد بانجی رو بخره بده چی بسازه؟ چون 343 رو که توپ تکونش نمی ده، باید IP جدید بسازه، در کل عقلانی به نظر نمیاد که مایکروسافت بانجی رو بخره، 343 هیلو بسازه :D
از اون طرف مایکروسافت هم استادیو هایی که خریده همه کوچیک ان، بزرگشون PG اه، بعید بدونم بیاد یهو استادیو ای به بزرگی و گرونی بانجی رو بخره
Obsidian به هیچ درد مایکروسافت نمی خوره، باید Bethesda بخره اینارو :D

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
2,852
3,790
نام
مهرداد
بانجی که واسه بازی بعدیش ناشرم پیدا کرده، جدا از بحث ناشری NetEase سرمایه گذاری هم کرده توش و الان مقدار کمی از سهام بانجی رو داره
سر Destiny که خیلی قربون صدفه سونی می رفتن!!!
بعد بانجی رو بخره بده چی بسازه؟ چون 343 رو که توپ تکونش نمی ده، باید IP جدید بسازه، در کل عقلانی به نظر نمیاد که مایکروسافت بانجی رو بخره، 343 هیلو بسازه :D
از اون طرف مایکروسافت هم استادیو هایی که خریده همه کوچیک ان، بزرگشون PG اه، بعید بدونم بیاد یهو استادیو ای به بزرگی و گرونی بانجی رو بخره
Obsidian به هیچ درد مایکروسافت نمی خوره، باید Bethesda بخره اینارو :D
بانجی خیلی شرایطش ایده‌آل نیست و به اون چیزی که انتظار داشتن نرسیدن
میونشون با اکتیویژن هم مثل اینکه شکرآب شده بخاطر فروش دستنی. چندتا از اعضای اصلیشون هم که رفتن.
کمپانی خوب زیاد هست که می تونن بخرن و اگر با من باشه، باید یک دونه بزرگش رو بخرن که احتیاج به سرمایه گذاری هم نداشته باشه و خودش بتونه AAA بسازه.این طوری به نفع دو طرف میشه
Larian، کرایتک، Moon Studio، Dontnod اینا کمپانی هایی هستند که همین الان هم قابلیت ساخت بازی های ۹۰+ رو دارن و به نظر میاد که خیلی هم کار سختی نیست برای مایکرو خریدنشون:D
4A Games هم هست:D

• Like
Reactions: Irisviel

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر فعال
Jan 2, 2013
5,154
10,313
نام
peɪmɑːn
بانجی خیلی شرایطش ایده‌آل نیست و به اون چیزی که انتظار داشتن نرسیدن
میونشون با اکتیویژن هم مثل اینکه شکرآب شده بخاطر فروش دستنی. چندتا از اعضای اصلیشون هم که رفتن.
کمپانی خوب زیاد هست که می تونن بخرن و اگر با من باشه، باید یک دونه بزرگش رو بخرن که احتیاج به سرمایه گذاری هم نداشته باشه و خودش بتونه AAA بسازه.این طوری به نفع دو طرف میشه
Larian، کرایتک، Moon Studio، Dontnod اینا کمپانی هایی هستند که همین الان هم قابلیت ساخت بازی های ۹۰+ رو دارن و به نظر میاد که خیلی هم کار سختی نیست برای مایکرو خریدنشون:D
4A Games هم هست:D
تـو ResetEra که توماس ماهلـر همـ عضوه ، کاربرا میگفتن که خودایشون همونجا اشاره کرده که موون استودیو میخواد استقلالش رو حفظ کنه !
باز اینجا گزینـه ها خوب و منطقیه اونجا ملت انتظار دارن CD Projekt بخره :D
گزینه رویائیه خرید واسه من Remedy هست ... یه بازیساز بزرگ همـ پیدا کنن بفرستن اونجا یه تیمـ دومـ خفن تشکیل بدن ! حق و حقوق مکس پین همـ از راکستار بخرن !
یه تیمـ آلن ویک 2 بسازه یه تیمـ مکس پین ... روکارهمدیگه همـ نظارت کنن :D

• Like
Reactions: Irisviel and Cj_sa

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
Gold User
Feb 14, 2018
846
5,185
نام
Baron Samedi
نمیدونم کسی اشاره کرده یا نه به نقل از IGN:
MIcrosoft’s E3 presentation showcased many games, but none were quite as strange to watch as Crackdown 3 and Devil May Cry 5. As their respective trailers played over the course of the show on Sunday, there’s one thing that was evident with these two titles that had nothing else in common otherwise, and that’s they seem to suffer from an identity crisis.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟