Microsoft E3 2015 Press Conference

به نظر شما کنفرانس چگونه خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    368

Prince78

ناظم انجمن
Jul 18, 2011
3,219
2,976
نام
عارف
دو تا از بازی های مستقل کنفرانس یعنی Cuphead و Ashen، روی کنسول به صورت دائمی انحصاری Xbox One هستن.
Microsoft: Ashen and Cuphead are "lifetime" console exclusives - NeoGAF
بین indie ها فقط این cup head بشدت منو گرفت... عالی بود...

این ashen ولی نه... موقتی که هیولا عا اومدن کلا سطح نمایش اومد زیر خط فقر بنظرم..‌ تا حدی که زدم جلو بقیشو. قبل اون عالی بود

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
2,859
2,305
نام
مراد حلیمی
واقعا این مایکروسافت تو زمینه کنفرانس و نمایش بازی خیلی داغون...خیلی ها:d

آومد نمایش به اون قشنگی توم ریدر از مخفی کاری و آتیش زدن دشمن و کشتن خرس رو بی خیال شد(گذاشته تا مردم بازی کنن تو غرفه)عوضش توی کنفرانس فقط کوهنوردی لارا رو نشون داد:dاون نمایش گیرز 4 هم که هیشکی نفهمید چی به چیه هم بماند:d

.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,807
958
نام
فرخ
واقعا این مایکروسافت تو زمینه کنفرانس و نمایش بازی خیلی داغون...خیلی ها:d

آومد نمایش به اون قشنگی توم ریدر از مخفی کاری و آتیش زدن دشمن و کشتن خرس رو بی خیال شد(گذاشته تا مردم بازی کنن تو غرفه)عوضش توی کنفرانس فقط کوهنوردی لارا رو نشون داد:dاون نمایش گیرز 4 هم که هیشکی نفهمید چی به چیه هم بماند:d

.
این را کاملا موافقم . مایکرو سافت شدیدا از لحاظ کارگردانی نمایش بازیهاش فوق العاده ضعف داره حتی خود هیلو 5 هم انتخاب مرحلش به نظر من زیاد جذابیتی نداشت بیشتر هم دقت کردم محیطهای بسته نشون میده میتونست تو خود هیلو از یه محیط باز یا همون محیط صحراییش چیزی نشون بده که خیلی جذبه را ببره بالا .
همین توم رایدر هم مشکل داشت . گیرز 4 که بماند کلا گیم پلی نباید ازش نشون میدادند یه تریلر ساده واسه معرفی بازی کافی بود و برعکس هایپ را هم میچسبوند به سقف ! حتی انتخاب محیط هم به شدت مشکل داشت درسته گرافیک بازی خیلی عالیه ولی یه شخص ساده تو این زمینه نمیتونه تو چنیین محیطی حتی گرافیک را تشخیص بده یه محیط روشنتر انتخاب میکردند خیلی بهتر بود .
بماند که چند بازیه خفنش را انداخت واسه GC :|

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
3,641
4,451
نام
سهيل
من معتقدم فیل اسپنسر گرچه برای گیمر جماعت آدم بسیار فوق العاده ای هستش ولی به لحاظ بیزینس یکم ضعف داره.الان ماکروسافت دقیقا اکثر ip های Third Party بزرگ رو تقدیم کرده به سونی که به لحاظ بیزینس زیاد جالب نیست.انتخاب و همکاری بازی های Third Party نمایشگاه و حتی نحوه ی همکاری و محتوای انحصاریشون فاجعه بود امسال.خود کنفرانس هم اصلا خوب کارگردانی نشده بود.دستشون خیلی پره ولی نمیتونن چجوری نشونش بدن.

Terova

کاربر سایت
Dec 1, 2007
12,845
1,843
نام
محمد امین
این ها تو کنفرانس چرا اینقدر بد لباس و شلخته بودن! حداقل دن ماتریک و فیل هریسون یک کتی میپوشیدن اینا که دیگه کم مونده بود با شلوار کُردی بیان رو استیج

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,038
104
نام
مجید
در آخر هم اشاره باید بکنیم به آخرین دیالوگ اسپنسر که گفت: ما در گیمزکام در این آگوست برمیگردیم با بازیهای QB و SC و CD و نیو فرست پارتی گیم.
معلوم نیست چه بازی و از چه استدیویی هست این قسمت بولد شده ولی هیجان کنفرانس رو بالا میبره قطعا.
در کل کنفرانس امسال هم خوب بود و تا حدودی به بررسی دقیق لاین آپ 2015 پرداخت که واقعا سنگینه و دیگه دلیلی نگذاشت برای نخریدن X1.

پ.ن:اگه 2015 رو بزاریم کنار...2016 هم سال شلوغیه برای مایکرو از نظر انحصاری ... QB و SC و CD و FH3 خیلی مهره های بزرگی هستن.
اینو گفت: New First-party game reveals
بیشتر از یه بازیه:d

Frobary

Return of the King
ناظم انجمن
Jun 6, 2007
27,394
46,358
نام
محمد
من معتقدم فیل اسپنسر گرچه برای گیمر جماعت آدم بسیار فوق العاده ای هستش ولی به لحاظ بیزینس یکم ضعف داره.الان ماکروسافت دقیقا اکثر ip های Third Party بزرگ رو تقدیم کرده به سونی که به لحاظ بیزینس زیاد جالب نیست.انتخاب و همکاری بازی های Third Party نمایشگاه و حتی نحوه ی همکاری و محتوای انحصاریشون فاجعه بود امسال.خود کنفرانس هم اصلا خوب کارگردانی نشده بود.دستشون خیلی پره ولی نمیتونن چجوری نشونش بدن.
البته اینو هم در نظر بگیر که اسپنسر تمرکز خیلی زیادی روی ساخت انحصاری ها توسط شرکت های Third Party انجام داده اونم با در اختیار داشتن IP بازی واسه خود مایکروسافت. به هر حال بودجه اینا هم محدوده و نمی تونن همه چی رو با هم داشته باشن :D سم لیک و Quantum Break، کامیا و Scalebound، اینافونه و ReCore و ... به نظرم اسپنسر تو مسیر درستی داره حرکت میکنه (البته یه سری اشتباهات هم داره قاعدتا)، به نحوی که مثلا تو E3 سال دیگه من انتظار دارم بگن کوجیما هم داره واسه X1 بازی انحصاری میسازه! :D تو بخش مارکتینگ هم خیلی دستش بسته نیست، مطمئن باش Fallout 4 از نظر فروش یکی از پرفروش ترین بازی های امسال میشه. یا همون The Division بتای انحصاری داره امسال، یا اینکه Fifa 16 محتوای انحصاری داره.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,233
781
نام
عارف
بابا بهتره که اینجوری, اونور COD و Destiny نشون دادن اینور Fallout و Dark Souls :d اتفاقا این کارشون خیلی خوب بود که اومدن بازیای 3rd party درست و حسابی رو نشون دادن مخصوصا اینکه Todd Howard هم اومد رو استیج که خودش یه عظمتی داره :d همون بهتر که وقت کنفرانسو نگرفتن واسه نشون دادن COD و امثالش واقعا بدترین بازی نمایشگاه همین COD بود.
تنها مشکل کنفرانس نمایش یه سری بازیا بود یعنی اگه TR یا Gears رو یه چیز بهتر ازشون نشون میدادن بهترین کنفرانس تاریخ E3 میشد :d

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
3,641
4,451
نام
سهيل
البته اینو هم در نظر بگیر که اسپنسر تمرکز خیلی زیادی روی ساخت انحصاری ها توسط شرکت های Third Party انجام داده اونم با در اختیار داشتن IP بازی واسه خود مایکروسافت. به هر حال بودجه اینا هم محدوده و نمی تونن همه چی رو با هم داشته باشن :D سم لیک و Quantum Break، کامیا و Scalebound، اینافونه و ReCore و ... به نظرم اسپنسر تو مسیر درستی داره حرکت میکنه (البته یه سری اشتباهات هم داره قاعدتا)، به نحوی که مثلا تو E3 سال دیگه من انتظار دارم بگن کوجیما هم داره واسه X1 بازی انحصاری میسازه! :D تو بخش مارکتینگ هم خیلی دستش بسته نیست، مطمئن باش Fallout 4 از نظر فروش یکی از پرفروش ترین بازی های امسال میشه. یا همون The Division بتای انحصاری داره امسال، یا اینکه Fifa 16 محتوای انحصاری داره.
بابا بهتره که اینجوری, اونور COD و Destiny نشون دادن اینور Fallout و Dark Souls :d اتفاقا این کارشون خیلی خوب بود که اومدن بازیای 3rd party درست و حسابی رو نشون دادن مخصوصا اینکه Todd Howard هم اومد رو استیج که خودش یه عظمتی داره :d همون بهتر که وقت کنفرانسو نگرفتن واسه نشون دادن COD و امثالش واقعا بدترین بازی نمایشگاه همین COD بود.
تنها مشکل کنفرانس نمایش یه سری بازیا بود یعنی اگه TR یا Gears رو یه چیز بهتر ازشون نشون میدادن بهترین کنفرانس تاریخ E3 میشد :d

خب مساله اینه که این بازی هایی که اینور آورده در مقابل Destiny,COD,Star Wars زیاد بزرگ نیستن.حتی Fallout هم به اون صورت محتوای انحصاری درست حسابی نداره و عملا نمیتونه زیاد تاثیر گذار باشه.

گفتم سیاست هاش در قبال تولید بازی های انحصاری خوب عالیه.ولی تو زمینه کشوندن ip های بزرگ Third Party و یکم هم نحوه ی تبلیغات ضعف داره

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,773
1,865
کلا موافقم که تو کنفرانس مایکروسافت همه چیز یکم عجله ای بود و قشنگ معلوم بود دارن فشرده کار میکنن درباره TRoTR اون تیکه که انتخاب کرده بودن به نظر من انتخاب به جایی بود نظرمو دربارش اینجا نوشتم:
http://forum.bazicenter.com/thread89392/page17/#post3779628

نمایش Gears 4 ولی خیلی ضعف داشت ویدئو که واقعا تاریک بود و مشکل تکنیکی داشت به جز اون مرحله بدی برای نمایش انتخاب شده بود ضمن اینکه گیم پلی بازی هم تقریبا یه کپی پیست از همون نسخه های قبلی بود کلا از گرافیکش که فاکتور بگیریم نمایش خیلی ضعیفی داشت 4 Gears.

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,556
128
نام
فرشاد
خب مساله اینه که این بازی هایی که اینور آورده در مقابل Destiny,COD,Star Wars زیاد بزرگ نیستن.حتی Fallout هم به اون صورت محتوای انحصاری درست حسابی نداره و عملا نمیتونه زیاد تاثیر گذار باشه.

گفتم سیاست هاش در قبال تولید بازی های انحصاری خوب عالیه.ولی تو زمینه کشوندن ip های بزرگ Third Party و یکم هم نحوه ی تبلیغات ضعف داره
پشتیبانی از مادها برای یه بازی RPG روی کنسول بهتر است یا محتوای انحصاری ؟
محتوای انحصاری بهتر است یا با خرید F4 , به رایگان F3 رو هم دریافت کنی ؟؟؟ :-/

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,734
1,425
مایکروسافت باید کوانتوم بریک رو میاورد ، حیف شد ، ارزش نداره به خاطر گیمزکام این کارارو میکرد : d

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,744
9,078
نام
حمیدرضا
آقا 5 دقیقه گیم پلی آف اسکرین ROTTR رو دیدید؟؟؟؟
چقدر برف رو فوق العاده در آوردن، در مورد گرافیک بازی به اون صورت نمیشه نظر داد ولی آخرای تریلر که نمای شهر رو نشون داد واقعا فوق العاده بود ... همینطور آتیش و ....
کلا عالی بود، مشخصه تو این قسمت بیشتر به مخفی کاری پرداخته شده، مثل بالا رفتن از درخت و ....

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,658
579
نام
کامیار
دوستان فراموش نکنید 4-5 هفته دیگه GC هست و سونی هم تایید کرده کنفرانس نداره... چیزی که واضحه مایکروسافت اونجا هم میخواد قدرت نمایی کنه و از این خلا استفاده کنه پس نیاز داره یه چندتا سورپرایز بیاره (که مطمئنن چندتاش کینکتی هست) از طرفی هم QB و Scalebound اونجا بهتر میتونن خودنمایی کنند

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟