Microsoft: نگران عرضه Titanfall برای PS4 و انحصاری زمانی بودن آن نیستیم

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی

titanfall-1.jpg

هر چند وقت یک بار، سوالی که همیشه در ذهن همه وجود دارد دوباره پرسیده می شود و هر دفعه جوابی مشابه داده می شود. آیا Titanfall عنوانی انحصاری زمانی برای X360 و Xone خواهد بود ؟ با در نظر گرفتن این که PS4 طرفدار بیشتری پیدا کرده، جواب Respawn همیشه یکی است. احتمال آن وجود دارد. اگر سال بعد که عرضه جهانی آن است نشد، سال بعد. هرگز نگویید هرگز.

یکی از سرمایه گزاران در ساخت این بازی، Major Nelson، کارگردان برنامه ریزی XBL است. وقتی در Reddit از او در مورد انحصاری بودن Titanfall سوال شد، و آیا انحصاری زمانی است و یا بالاخره برای PS4 هم عرضه می شود، او پاسخ داد :

انحصاری بودن یا نبودن آن به خود Titanfall بستگی دارد. من نگران نیستم.

مشخص است که مایکروسافت هزینه هنگفت و فشار زیادی بر Respawn وارد کرده تا این بازی بر کنسول های Xbox انحصاری بماند. شاید Respawn موفقیت بازی های FPS برروی Xbox 360 به نسبت با PS3 مقایسه کرده و به این نتیجه رسیده که عرضه آن برای Xbox One منطقی تر است؟ هیچ کس نمی داند چرا، ولی اگه Major Nelson بگوید که نگران هیچ چیزی نیست، این بازی شاید برای همیشه انحصاری بماند.

Titanfall در 11 مارس سال ، 2014 ، یعنی 5 ماه دیگر برای Xbox One, Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد.

[SUP]Source[/SUP]

نمایی از نسخه Collector's Edition که امروز از آن رونمایی شد :

84879645828639629951.jpg

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,592
نام
حسین
میخوام نیاد دو سال بعد عرضه بخوان بدن گرافیکش دیگه از رده خارج شده و توهین به مخاطبه دیگه بجاش میشینیم نسخه COD,BF5جدید رو میزنیم به100 تایتان فال می ارزه

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
من اونورم گفتم اینا میخوان ببینن Titanfall چند مرده حلاجه...اگر واقعا عالی عمل کنه در فروش(که به احتمال زیاد همین میشه)ممکنه که مایکروسافت شروع به حمایت گسترده تری بکنه و یا حتی بخره اونارو!(که یکم بعیده این مورد:d)

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
میجر نمیدونم چی چی هر چی میخاد بگه :D چند ماه پیش respawn گفته بود هوای طرفداران PS4 رو هم داریم اصلا نگران نباشن . پس من بیشتر از این میجر خیالم راحته :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,526
نام
محمد
من اونورم گفتم اینا میخوان ببینن Titanfall چند مرده حلاجه...اگر واقعا عالی عمل کنه در فروش(که به احتمال زیاد همین میشه)ممکنه که مایکروسافت شروع به حمایت گسترده تری بکنه و یا حتی بخره اونارو!(که یکم بعیده این مورد:d)
از اون طرف هم باید در نظر بگیری :D اگه فروش بازی عالی بشه، اون وقت Respawn و EA دیگه حاضر نمیشن بازی رو به صورت انحصاری نگه دارن. به هر حال من خودم فکر می کنم نهایتا 1 سال انحصاری بمونه.

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
Titanfall فعلا بزرگترین و مهم ترین بازی نسل بعده احتمالش خیلی زیاده که ماکروسافت با دیدن موفقیتای بازی بخواد واسه همیشه انحصاریش کنه البته بازم همه چی به EA بستگی داره که اتفاقا تو این چند وقت اخیر روابطش با ماکرو خیلی خوب شده(نمایش بتل4 تو کنفرانس ماکرو)

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
بعنوان یکی از طرفداران گند لات Respawn ، فوق العاده منتظر این بازی برای PS4 و PS3 هستم . TF یکی از بهترین های نسل بعد خواهد بود .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,526
نام
محمد
Titanfall فعلا بزرگترین و مهم ترین بازی نسل بعده احتمالش خیلی زیاده که ماکروسافت با دیدن موفقیتای بازی بخواد واسه همیشه انحصاریش کنه البته بازم همه چی به EA بستگی داره که اتفاقا روابطش با ماکرو خیلی خوب شده(نمایش بتل4 تو کنفرانس ماکرو)
البته بیشتر به Respawn بستگی داره چون IP متعلق به خود Respawn هست و EA صرفا نقش ناشر رو به عهده داره :D

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
از اون طرف هم باید در نظر بگیری :D اگه فروش بازی عالی بشه، اون وقت Respawn و EA دیگه حاضر نمیشن بازی رو به صورت انحصاری نگه دارن. به هر حال من خودم فکر می کنم نهایتا 1 سال انحصاری بمونه.
اتفاقا من یه جایی خوندم(یادم نیست کجا!:d)که EA سهم کمی داره و خیلی نمیتونه دخالت کنه اگر اون داستان درست باشه خیلی خوب میشه...(دست کثیف EA کوتاه باشه بهتره:d)

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
مطئنا این بازی انحصاری مارکرو میشه چون واقعا بازی عالی و فروش خوبی هم میکنه من توی چند تافروم خارجی فقط تعریف شنیدم

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,526
نام
محمد
حالا خارج از این بحث ها که انحصاری می مونه یا نه، آخرین آماری که من از بازی دیدم 77 تا جایزه برده بود که واقعا شگفت انگیزه :D

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
البته بیشتر به Respawn بستگی داره چون IP متعلق به خود Respawn هست و EA صرفا نقش ناشر رو به عهده داره :D
خوب خیالم یکم راحت شد بابت انحصاری موندنش چون راضی کردن Respawn از راضی کردن EA کلاش راحتتره:d
حالا خارج از این بحث ها که انحصاری می مونه یا نه، آخرین آماری که من از بازی دیدم 77 تا جایزه برده بود که واقعا شگفت انگیزه
biggrin1.gif
واقعا کم پیش میاد منتقدا با یه چیزی انقدر حال کنن فکر کنم به همون اندازه ای که با MW تو این نسل رو شوترا تاثیر گذاشتن تو نسل بعد تاثیر گذار باشه این تایتان

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
Titanfall فعلا بزرگترین و مهم ترین بازی نسل بعده احتمالش خیلی زیاده که ماکروسافت با دیدن موفقیتای بازی بخواد واسه همیشه انحصاریش کنه البته بازم همه چی به EA بستگی داره که اتفاقا تو این چند وقت اخیر روابطش با ماکرو خیلی خوب شده(نمایش بتل4 تو کنفرانس ماکرو)

Mass Effect هم زمینه ی خوبی داشت برا بزرگ شدن,تازه اونجا ناشر خود مایکروسافت بود این شد,این دیگه از همین الان معلومه :D

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
فردا مثل اینکه خبراییه:d
[h=5]Be the First to Fall into Titanfall! Check back tomorrow for a special announcement.[/h]مال FaceB**K بازی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر