Microsoft به NSA اجازه دسترسی اکانت Skype مردم داده است.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی

new-microsoft-logo-600x170.jpg

گفته شده است که مایکروسافت اطلاعات تماس ها، رایانامه ها و محتوای SkyDrive که در طی سه سال توسط کاربران Skypeانجام شده را به NSA آمریکا تحویل داده است. گزارش جدید مبنی بر اطلاعات درز شده نشان می دهد که این کمپانی این اطلاعات را به عنوان یک قسمت از یک گروه جدید نظارت بر مردم که Prism شناخته می شوند به دولت آمریکا داده است.

گزارش The Guardian که از مدارک بسیار مخفی به دست آمده که نشان می دهد اطلاعات شخصی مردم بین Microsoft و شرکت های US intelligence (مثل CIA و NSA) و شرکت هایی در دره سیلیکون (محل چند کمپانی بزرگ مثل Google و ...) رد و بدل شده است.

این مدارک نشان می دهند که مایکروسافت در هک کردن به آنها کمک کرده و به آنها اجازه داده که وب چت های Outlook.com را نظارت کنند و اینکه این شرکت های نظارت کننده اجازه دسترسی به Outlook و Hotmail و پیام های رد وبدل شده مردم دارند.

در یکی ازین اسناد، روال عادی تبادل مدرک بین NSA, CIA, FBI و مقامات دیگر “Team Sport” نام گذاری شده است.
در ادامه گفته شده است که مایکروسافت با NSA و FBI کار کرده و به آنها اجازه داده که به SkyDrive دسترسی پیدا کنند.

این مدارک زمانی فاش شد که کمپانی های دره سیلیکون با اوباما توافق نداشتند و در حال تلاش اند تا این همکاری با NSA را تمام کنند، و تمام این نگرانی ها در مورد امنیت مردم از بین ببرند.

مایکروسافت در بیانه‌ای گفت:"

وقتی که ما برای محصولاتمان Update عرضه می کنیم، خود را از انجام وظیفه های قانونی مان تبرئه نمی کنیم.ما تاکید می کنیم که اطلاعات به NSA میدهیم، ولی فقط در جواب آنها و در خواست های آنها برای اکانت های مشخص، نه همگی ."

منبع
با تشککر از فریدون.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
اینم نشان بزرگ احترام و حفظ امنیت و اطلاعات مایکروسافت نسبت به کاربراش ...

فقط اسکایپ هم نبوده

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
خب ربطی نداره، خیلی ها از Skype استفاده میکنند، فکر کنم PS Vita هم برنامه ـش رو داشته باشه :D

مایکروسافت خیلی کارها انجام میده همش مربوط به بخش گیم میشه؟ مثلا فردا بخش Office کلا تعطیل شد تو بخش اخبار بازی ها خبرش میاد؟ به هر حال من نظرم رو گفتم، اگه مشکل داشته باشه که تاپیک قفل میشه نداشته باشه هم قفل نمیشه :D
فکر کنم معلوم شد مشکل چیه :D
شما اگه بری یه رستوران پیتزاهاش فاسد باشه ، ساندویچشو سفارش میدی؟

اینم نشان بزرگ احترام و حفظ امنیت و اطلاعات مایکروسافت نسبت به کاربراش ...

فقط اسکایپ هم نبوده
فقط مایکروسافت نیست همشون همینطورین.سونی، اپل،گوگل و...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
شرمنده ولی ساده تر از این نمیتونستم مثال بزنم...
الان اگه ربطش به کامنت من رو بگی یه جایزه خیلی خوب بهت میدم :D من دارم میگم ربط Skype و اخبار بازی چیه، دوستان گفتن اینه که XLive هم از Skype استفاده میکنه، منم گفتم مثلا PS Vita هم از Skype استفاده میکنه. حالا این مثال شما چه ربطی به حرف من داره والا متوجه نمیشم :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار

فقط مایکروسافت نیست همشون همینطورین.سونی، اپل،گوگل و...

یه منبع بیار که سونی همچین کاری کرده باشه ... ؟؟؟ اصلا سونی چه ارتباطی با فن اوری های ارتباطی داره ... یعنی چون سونی و اپل گوشی میزنن این کار رو میکنن ... مگه اپراتور گوشی هاشون هم خودشون هستن ... ؟؟؟؟

بعدشم سونی یه شرکت ژاپنی که به هیچ وجه ملزم به رعایت قوانین امریکا نیست ....

تمام نهاد ها و اطلاعاتی هم که در خارج از امریکا اطلاعاتشون سرقت شده بود با حملات سایبری صورت گرفته بود ...

مایکرو که این همه سر دیسک دسته دوم دم از حقوق تولید کننده میزد ... هههههههه

نمیدونم کی میخواد در مورد حقوق کاربر و مصرف کننده دم بزنه و حمایت کنه ....

ea فکر کنم امسال نایب قهرمان بشه ... چون یه شرکت دیگه گوی سبقت رو ازش ربوده

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
متوجه پستی که میدی هستی؟! MS رو ول کن، شما فکر کن همین الان بهت خبر بدن سایت Bazicenter تمام اطلاعات شما رو به انضمام پیام خصوصی و پست‌هایی که دادی رو فرستاده به وزارت اطلاعات... شما بازم میایی بگی این امر طبیعی هست؟ اینور دنیا نشتن و پارو انداختن رو پا و نظر دادن راحت هست شما برو تو فرم ها ببین اعتراض مردم رو...
اگر منظورت کابرای ایرانی لایو ـه که تماما آدرس ها غلت هستن
همه دولت های از ملتون جاسوسی میکنن ... این یه چیزی ـه که برای شما عجیبه ولی همه کنترل میشن حالا چه آمریکا چه ایران
مطمئنا هیچ کاربری تو آمریکا از این جاسوسی ها در امان نیست چه PSN چه اپل چه مایکرو و ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر