Microsoft: برنده شدن در نمایش بی معناست،Xbox One در دراز مدت برنده خواهد بود

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
48723900335517289405.jpg

Yusuf Mehdi معاون بخش بازاریابی و استراتژی Xbox One با Spanish daily می‌گوید:"
Sony شاید در E3 نمایش خوبی داشت، ولی مایکروسافت به همراه Xbox One در دراز مدت برنده خواهند شد."

Mehdi درمورد نمایش E3 شگفت انگیز سونی در E3 برنده شدن در E3 و تایید قیمت PS4 که 100 دلار کمتر از Xbox One‌ است گفت:"
سونی ممکن است مخاطبان را در E3 تحت تاثیر قرار داده باشد، ولی برنده دراز مدت نیست. کسی برنده یا بازنده در E3 نیست بلکه این بازی است که ما به انجامش می‌پردازیم. ما از 20 بازی انحصاری رونمایی کردیم که 17 عدد آنان انحصاری Xbox One بودند. من فکر نمی‌کنم سونی بتواند این چنین کاری را انجام بدهد، چیزی که من درمورد آنان شنیدم این است که جایگاه ما در این نسل مناسب است و قیمت‌گذاری کامل و خوبی انجام داده‌ایم. با این حال سرویس صدای Skype و سنسور حرکتی Kinect در کنسول موجود می‌باشند. من با بردن نمایش کاری ندارم، چرا که مصرف کنندگان تست کننده اصلی هستند."

Mehdi درمورد متصل بدون به اینترنت و چک شدن کنسول در 24 ساعت می‌گوید:
اجباری برای متصل بودن همیشگی به نت نیست فقط برای آنلاین بازی کردن و بازی کردن با سرویس cloud باید به نت وصل شد. این سرویس طوری طراحی شده است که وقتی شما آفلاین هم باشید اطلاعات شما نگهداری و اجرا شود.
درمورد چک شدن در ساعاتی از 24 روز باید گفت این اتصال برای این است که بفهمیم این کاربر چه کسی است و با اکانت خود چکار دارد.
برای متصل شدن و چک شدن نیاز به اینترنت بسیار قوی نیست، بلکه اینترنت یک گوشی تلفن همراه نیز کفایت می‌کند."

او همچنین درمورد سیستم خرید و فروش و معامله بازی‌ها گفت:"
این یک چیز اجتماعی و پیشرفته است. به عنوان مثل یکی از دوستان نزدیک شما باید حداقل 30 روز در لیست دوستانتان باشد. با این وجود شما قادر هستید محتوای اکانت خود را با 10 نفر از دوستان یا بستگان خود به اشتراک بگذارید، برای این کار لازم نیست همه آنان به صورت یک بازدید کننده قادر به بازی کردن باشند یک نفر هم کافی است. این کالکشن در Cloud خواهد بود."

او همچنین درمورد سخت افزار کنسول‌های نسل قبل و چرخه حیات Xbox 360 و دیسک‌های فیزیکی گفت:"
من نمی‌دانم دقیقا چقدر از عمر آنان باقی‌مانده است، اما هنوز هم می‌شود با آنان کاریهایی انجام داد. من نمی‌توانم برای چرخه حیات Xbox 360 زمانی تعیین کنم، Xbox 360 حدود 7 سال به کار خود ادامه داده است و شما زمان‌های زیادتری رو پیش رو خواهید داشت پس کنسول هنوز به چرخه حیات خود ادامه خواهد داد. من درک می‌کنم که شما در برخی موارد قصد دارید یک بازی را به صورت فیزیکی داشته باشید، مثل هدیه کریسمس برای کودکان، شما صبر نمی‌کنید تا بازی را دانلود کنید. هر کشور ارتباط و اتصال متفاوتی با دیگری دارد بخاطر این تصمیم گرفتیم این کار را ادامه ندهیم."

منبع

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
مایکرو یه خبر گذاشته بود و گقته بود ساپورت می کنه بازی ها رو
یه بازی مثل Mark Of The Ninja رو نتونه 4k اجرا کنه یه کنسول نسل هشتم باید زنده بگورش کرد!

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad

عجب مقایسه جالبی ... ! مثل این می مونه که یه پیکان و یه مک لارن P1 رو بذاری کنار هم بگی تاریخ release
1967 و 2013 . خب حالا این یکی فرمون داره اینم فرمون داره این یکی گاز و ترمز داره اینم گاز و ترمز داره این یکی
صندلی داره اینم صندلی داره این یکی چراغ داره اینم چراغ داره پس حالا با توجه با این مقایسه نتیجه میگریم که
پیکان که 46 سال پیش تولید شده تکنولوژیش با مک لارن یکسانه ...!!!!
از طرف ایران خودرو :
Good P1 McLaren

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
عجب مقایسه جالبی ... ! مثل این می مونه که یه پیکان و یه مک لارن P1 رو بذاری کنار هم بگی تاریخ release
1967 و 2013 . خب حالا این یکی فرمون داره اینم فرمون داره این یکی گاز و ترمز داره اینم گاز و ترمز داره این یکی
صندلی داره اینم صندلی داره این یکی چراغ داره اینم چراغ داره پس حالا با توجه با این مقایسه نتیجه میگریم که
پیکان که 46 سال پیش تولید شده تکنولوژیش با مک لارن یکسانه ...!!!!
از طرف ایران خودرو :
Good P1 McLaren
بحث ه First of its kind ه اینجا. نه اینکه کدوم بهتره:D

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
بعضی ها چقدر باید گولاخ باشن که فکر میکنن نسل بعد میتونه بازیهای 3d رو با 4k اجرا کنه!!!!
ea برای اجرای bf4 روی 3k نه 4k از دوتا 7990 استفاده کرد بعد کنسولهای نسل بعد با کارت گرافیکها زپرتی چی کار میخوان بکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
0% :d
کینکت الان عضو جدایی ناپذیر کنسول شده. رابط کاربری کنسول و خیلی چیزهای دیگه اش بر اساس کینکت ساخته شده، اصلا نمیشه جداشون کرد. دیگه به کینکت نباید مثل یه دستگاه جانبی نگاه کرد، کنسول و کینکت با همدیگه میشن Xbox One.
Built in هست در واقع :D.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
ای کاش ماکرو سیاست کثیف سونی رو پیش میگرفت و کینکت رو همراه با لوازم جانبی کنسولش جدا ارزه میکرد ...

شما که ماشاالله پسر عموت انوره از دور دستی بر آتش داری، به ایشون بفرمایید ایندفعه که از جلوی مایکرو رد میشه به دان متریک و یوسف مهدی بگه سیاست های کثیف سونی رو در پیش بگیرت چون گویا از سیاست های تمیز مایکرو بهتر جواب میده!:D

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
چجالبه یک سری ها هنوز هم بر برتری کنفرانس مایکرو بر سونی پافشاری میکنند!
توی بخش امتیاز دهی به کنفرانسها هم که ترول مشخص هست!:|:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
همین جوری که دارید به مایکروسافت فحش میدید 1% فکر کنید این شایعه درست باشه!
PS4 Online Blocked for Countries Without a Store | Gaming News & Game Reviews
Unfortunately at this time gamers in countries which do not have a Store cannot access online multi-player features. However, we are considering every measure to offer PlayStation Store services to these territories as soon as possible. To clarify, the affected territories are: Bahrain, Lebanon, Romania, Oman, Slovakia, Malta, Cyprus and Iceland
هر چند فکر کنم این رو میشه با ساخت یه اکانت راحت حل کرد :D

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922

حرف طرف این بوده که چون store نداره کشورشون، نمیتونن PS+ بخرن و در نتیجه نمی تونن از مولتی پلیر استفاده کنن. که خب خیلی راحت میشه اکانت US یا UK ساخت و PS Plus اون منطقه رو خرید. این دیگه چیز شاخ و دم داری نیست.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان

چرت و پرته. یه بابایی میل زده که من نمیتونم از فلان جا فلان بازی رو انجام بدم! سونی وقتی میاد این همه تبلیغ میکنه که کنسولش محدودیت نداره و ... عمرا همچین خریتی نمیکنه. البته به خودشون باشه خر تر از این حرفان اما اینبار کنترلشون دست سرنی هست!:D

عاقا اینارو ول کنید Muramasa Rebirth برای Vita معرفی شد!:D

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان

هر چند فکر کنم این رو میشه با ساخت یه اکانت راحت حل کرد :D
خب مثلا خیلی ایرانو ساپورت میکرد !!!! خب اکانت UK US میشه راحت بازی کرد دیگه چرا ایراد الکی میگیرید!!!!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
حرف طرف این بوده که چون store نداره کشورشون، نمیتونن PS+ بخرن و در نتیجه نمی تونن از مولتی پلیر استفاده کنن. که خب خیلی راحت میشه اکانت US یا UK ساخت و PS Plus اون منطقه رو خرید. این دیگه چیز شاخ و دم داری نیست.
خودم که تو کامنت نوشتم با یه اکانت میشه ردیفش کرد :D ولی به نظر میاد شبیه اون قضیه هست که گفته بودن XOne فقط تو یه سری کشور خاص قابل بازی کردن هست. یعنی اینکه امیدوارم اون یکی مثل این باشه :D

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
من واقعا تو این موندم این جوی که ایجاد شده مخصوصا فنهای سونی در مورد چیه ؟ یعنی خدایی اگه سونی یه قیمت کمتر سر قیمت گذاری کنسولش تو نمایشگاه را نداشت شما میخواستین چیکار کنید ؟ یعنی یه قیمت شما را اینهمه خوشحال کرده و مایکروسافت له شده ؟
کل نمایش ps4 ختم شده بود به 2 و 3 تا انحصاری ما بقی کلا مولتی پلتفورم همون بازیه kz جدید هم نمایش دادند نصفش تکراری بود و قبلا نمایشش را دیده بودیم

- قیمت کمتر در عین داشتن سخت افزار نسبتاً قوی تر و تکیه نکردن روی Cloud Gaming و این مزخرفات !
-به زور قالب نکردن Ps eye تو پک های کنسول !
- داشتن مالکیت واقعی بازی که میخری !
- نیاز نداشتن به اتصال اجباری به اینترنت !
- ساپورت بازیهای دست دوم !

آره فقط همون قیمته !

بعدم مگه نمی بینی مایکروسافت چی میگه ؟ برنده شدن تو نمایش مهم نیست ، دراز مدت مهمه !!:d
با این حجم استدیو های First-Party سونی و در نظر گرفتن اینکه یه سریشون تا الان حتی بازی نسل بعدیشون رو معرفی نکردن و حرف خود سونی فکر وجود برتری تو این زمینه رو هم از ذهنتون خارج کنید ، هر چند کلاً هر آدمی کیفیت رو یه کمیّت و اینکه یه گونی بازی صرفاً انحصاری بهش بدن ترجیح میده ! ( البته منظورم این نیست مایکروسافت این شرایط رو داره ، کلی گفتم ! )

آهان راستی بنظر من سونی هم سر قیمت گذاری PS3 اشتباه بدی کرد ، فرقی نداره !
این هم که چون قضیه هک کنسول ها وجود داره در نتیجه این مسائل Xbox one مهم نیست هم از اون حرفایی که فقط اینجا میشه نمونش رو دید ! :d

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
این دقیقا مثل همون 21 کشوریه که مایکروسافت لیست کرده بود. منتها اونجا کسی به فکرش نرسیده بود با یه اکانت US حل میشه و تاپیکش 5 صفحه میره جلو و همه داد و بیداد میکنن و فاتحه میخونن:D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
این دقیقا مثل همون 21 کشوریه که مایکروسافت لیست کرده بود. منتها اونجا کسی به فکرش نرسیده بود با یه اکانت US حل میشه و تاپیکش 5 صفحه میره جلو و همه داد و بیداد میکنن و فاتحه میخونن:D
باو کار مایکرو یه جور خودخواهی هست.
مردک اومده اتصال به اینترنت رو هم چپونده به کنسولش تازه 100 دلار هم از PS4 گرونتره. از طرفی قیافه اش عین VHS هست. :D
فاااااااتِحَ. :bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر