Microsoft: برنده شدن در نمایش بی معناست،Xbox One در دراز مدت برنده خواهد بود

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
48723900335517289405.jpg

Yusuf Mehdi معاون بخش بازاریابی و استراتژی Xbox One با Spanish daily می‌گوید:"
Sony شاید در E3 نمایش خوبی داشت، ولی مایکروسافت به همراه Xbox One در دراز مدت برنده خواهند شد."

Mehdi درمورد نمایش E3 شگفت انگیز سونی در E3 برنده شدن در E3 و تایید قیمت PS4 که 100 دلار کمتر از Xbox One‌ است گفت:"
سونی ممکن است مخاطبان را در E3 تحت تاثیر قرار داده باشد، ولی برنده دراز مدت نیست. کسی برنده یا بازنده در E3 نیست بلکه این بازی است که ما به انجامش می‌پردازیم. ما از 20 بازی انحصاری رونمایی کردیم که 17 عدد آنان انحصاری Xbox One بودند. من فکر نمی‌کنم سونی بتواند این چنین کاری را انجام بدهد، چیزی که من درمورد آنان شنیدم این است که جایگاه ما در این نسل مناسب است و قیمت‌گذاری کامل و خوبی انجام داده‌ایم. با این حال سرویس صدای Skype و سنسور حرکتی Kinect در کنسول موجود می‌باشند. من با بردن نمایش کاری ندارم، چرا که مصرف کنندگان تست کننده اصلی هستند."

Mehdi درمورد متصل بدون به اینترنت و چک شدن کنسول در 24 ساعت می‌گوید:
اجباری برای متصل بودن همیشگی به نت نیست فقط برای آنلاین بازی کردن و بازی کردن با سرویس cloud باید به نت وصل شد. این سرویس طوری طراحی شده است که وقتی شما آفلاین هم باشید اطلاعات شما نگهداری و اجرا شود.
درمورد چک شدن در ساعاتی از 24 روز باید گفت این اتصال برای این است که بفهمیم این کاربر چه کسی است و با اکانت خود چکار دارد.
برای متصل شدن و چک شدن نیاز به اینترنت بسیار قوی نیست، بلکه اینترنت یک گوشی تلفن همراه نیز کفایت می‌کند."

او همچنین درمورد سیستم خرید و فروش و معامله بازی‌ها گفت:"
این یک چیز اجتماعی و پیشرفته است. به عنوان مثل یکی از دوستان نزدیک شما باید حداقل 30 روز در لیست دوستانتان باشد. با این وجود شما قادر هستید محتوای اکانت خود را با 10 نفر از دوستان یا بستگان خود به اشتراک بگذارید، برای این کار لازم نیست همه آنان به صورت یک بازدید کننده قادر به بازی کردن باشند یک نفر هم کافی است. این کالکشن در Cloud خواهد بود."

او همچنین درمورد سخت افزار کنسول‌های نسل قبل و چرخه حیات Xbox 360 و دیسک‌های فیزیکی گفت:"
من نمی‌دانم دقیقا چقدر از عمر آنان باقی‌مانده است، اما هنوز هم می‌شود با آنان کاریهایی انجام داد. من نمی‌توانم برای چرخه حیات Xbox 360 زمانی تعیین کنم، Xbox 360 حدود 7 سال به کار خود ادامه داده است و شما زمان‌های زیادتری رو پیش رو خواهید داشت پس کنسول هنوز به چرخه حیات خود ادامه خواهد داد. من درک می‌کنم که شما در برخی موارد قصد دارید یک بازی را به صورت فیزیکی داشته باشید، مثل هدیه کریسمس برای کودکان، شما صبر نمی‌کنید تا بازی را دانلود کنید. هر کشور ارتباط و اتصال متفاوتی با دیگری دارد بخاطر این تصمیم گرفتیم این کار را ادامه ندهیم."

منبع

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,680
عزیزم، اینکه مایکروسافت (از نظر شما) به عقب قدم برداشته، دلیل نمیشه سونی به جلو برداشته باشه!
این هایی که نوشتین کدومش با نسل قبل تفاوتی داره؟ البته غیر از عرضه PSN + !
مگه حتما باید دل روده همه چیز رو بکشن بیرون
اصلا میدونی داری درباره چی حرف میزنی
یعنی شما فقط میخوای X1 بخری چون کنترل صوتی داره !!؟؟؟؟
پس باید الان شاکی باشیم که چرا دستش با سیم بود !!!
اتفاقا تمام اون مواردی که نوشتم بدرد گیمرهای ایرانی از جمله خودم میخوره و بقیه گیمرها

من میگم ماکرو یه هارتو پورتی کرد حالا 180 درجه حرفش رو عوض کرده
چون میدونه تحت فشاره
مگه نمیخواست سونی رو بکشه ؟؟؟ لینک تایپیکش رو بدم ؟؟
اگه کشتی که هیچی !!! ( اعداد ارقام و آمار چیز دیگه ای رو نشون میده )
اگه نکشتی دیگه اسکی نرو
عزیزم

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
یکی از بی‌پایه و اساس‌ترین اظهار نظراتی بود که شنیدم ... PS4 از نظر سخت‌افزاری اختلاف فاحشی نسبت به X1 داره و این یعنی آینده مال سونی هست. مایکروسافت باید ار اوایل کار کنسولش، خودش رو نشون بده و هر چی در آستین داره رو رو کنه. ، والا در دراز مدت همه چی بر علیه مایکرو هست. از طرفی سونی هم کمپانی‌ای نیست که از نظر بازی‌های انحصاری کم بیاره، PS3 با اون همه انتقاداتی که داشت باز حرف اول رو در زمینه بازی‌های انحصاری میزد. نسل‌های قبل هم که اصلا جای بحثی نیست.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
این که مایکرو سافت فن میاد اینجا ادعای بازی انحصاری میکنه والا جوک ساله با چه رویی اینکارو میکنه من که حیرانم:-/

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,202
نام
محمد امین
یک سال بعد مشخصه میشه کدوم کنسول موفق تر خواهد بود الان ما هر چی بگیم دوستان یک چیزی از توش در میارن..

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,996
نام
ehsan
یک سال بعد مشخصه میشه کدوم کنسول موفق تر خواهد بود الان ما هر چی بگیم دوستان یک چیزی از توش در میارن..
یه سال دیییییییییییییییییییییییییییییییییییگه ؟؟؟؟!!!!!!؟؟؟!!!!!!!
یعنی از همین الان معلو نیست؟

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
اگر خیال میکنید 100 دلار قیمت کمتر PS4 برتری برای این کنسول به بار میاره سخت در اشتباه هستین..
ماکروسافت با نمایش گیم سونی رو کشت نه با 100 دلار قیمت.
سونی وقتی میبینه نه از لحاظ گیم نه از لحاظ لایو نه از لحاظ امکانات نه از لحاظ کنترل حرکتی نمیتونه به ماکروسافت برسه مجبوره کنسول خودش رو با ضرر روانه بازی کنه که بلکم اون نواقص جبران بشه..
الان اینا سونی رو کشتن با گیم ؟؟؟؟ پس واسه چی زرت و زرت بیانیه میدن گند کاریشون رو توجیح کنن؟
کلا بعضی از دوستان از قافله عقبا شدیدا!!!!!! یه چرخی تو سایتهای معتبر خارجی بزنید و باز خوردهارو ببینید بد نیست

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
دوستان خدمتتون عارضم که! همه میدونیم مایکرو داره گند میزنه .. کلا گند زدن تو کار مایکروسافت هست و خیلیم راحت به رو خودش نمیاره .. حتی اونایی که تو تاپیک از مایکرو دفاع میکنن حتی اونام میدونن.. و فقط برای خوشحالی و سرگرمی دارن با اعصاب منتظران نسل آینده! بازی میکنن .. مثلا کینکت که یه وسیله عنتری منتری بازیه رو به رخ میکشن .. آخه اینجا سایت گیم عزیز من کینکت واس اوناییه که از بازی چیزی نمیدونن ولی ماشالا پولدارن و با دیدنش ذوق مرگ میشن .. والا همین موو هم اضافیه .. فقط یه سری تو سایتن که تعدادشون به اندازه انگشتای دستم هم نیست خیلی بچه باحالن .. یه تاپیک رو با حرفای بیربطشون به صد صفحه میکشونن .. دقیقا همون چیزی که میخوان .. شما بیخیال شین .. بزارین هرکسی نظر خودش رو حالا به هر قصدی بده .. مهمترین پست همون پست اول ..

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
چه دراز مدت چه کوتاه مدت چه میان مدت
من یکی چشمم آب نمیخوره با این وضعیت
برنده شدنی در کار باشه :d
به جای این همه خط و نشون کشیدن پالیسیت رو عوض کن :d

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
حالا هی بیان بیانیه بدن
تا وقتی که هک نشه به هیچ دردی نمیخوره و از قافله عقبه!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر