شایعه microosoft:كاهش قيمت داريم!؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
مور در اين مورد گفته است:
ما از قبل برنامه ي كاهش قيمت را طراحي كرده بوديم و مي دونيم كه چه موقع ان ها اتفاق مي افتند
از طرفي شين كيم گفته است ما در حال كار براي كاهش قيمت 360 هستيم
در ضمن پيتر مور به Square Enix پيشنهاد داده كه Final Fantasy XIII براي 360 هم بيايد در اخر هم گفته است ما اميدواريم اين بازي رو روي كنسول نسل بعد ماكروسافت ببينيم
در ضمن سوال شده كه با اين ضرر متحمل شده براي خرابي هاي 360 چه مي كنيد؟
جواب مور:مشكلي نيست بيل هست(با خنده)
منبع ها:
n4g
teamxbox

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
در اینکه مایکروسافت قیمته 360 رو کم میکنه که شکی نیست. فقط معلوم نیست کی و چقدر؟ شایعه شده 8 آگوست یعنی تقریبا 15 روز دیگه بصورت رسمی اعلام میشه این کاهش قیمت. البته اینها همش استراتژی مایکروسافته. منم فکر کنم قبل از ریلیز Halo 3 اینکارو بکنه تا بتونه فروش کنسولشو خیلی بیشتر کنه.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
عنوان تاپیک چرا این طوریه؟!
یعنی مایکروسافت سوال پرسیده که ماهش قیمت داریم یا نه؟:)
در ضمن مور مگه هنوزم هستش:-"

نه منظورم حالت شك و سوال گونس چون هنوز رسما معلوم نيست در ضمن من اين تايپيكو ساعت 4:47 صبح زدم چه انتظاري داري:laughing:
مور هم هنوز هست تا يه چند وقتي البته تو يه پست ديگه ظاهرا قبل از بركناري مي خواد يه يادگاري چرب از خودش به جا بذاره:biggrin1:

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
اين يه منبع ديگه براي كاهش قيمت 50 دلاري 2 مدل اوليه كه مدل core قراره با مموري از اين بعد عرضه بشود
مدل elite گفته شده 80 دلار كاهش قيمت خواهد داشت
البته اين يه حالت پيشگويي داره و هنوز كاملا تائيد نشده
http://www.megagames.com/news/html/console/expertspredictnewxbox360prices.shtml

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
اقا یکی ما را روشن کنه.بخریم 360 را الان یا نه؟؟؟اصلا تو ایران فرقی هم می کنه؟

والا با این گرونی و بی جنسی بازار ایران، فکر نکنم حالا حالاعا فرقی برامون بکنه. بنظر من مهمترین چیز موجودی دستگاه هست نه 50$. بهترین کار از خارج خریدن و کپی خور کردنشه.

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
والا با این گرونی و بی جنسی بازار ایران، فکر نکنم حالا حالاعا فرقی برامون بکنه. بنظر من مهمترین چیز موجودی دستگاه هست نه 50$. بهترین کار از خارج خریدن و کپی خور کردنشه.
با ايشون موافقم اگه تو خارج 360 خيرات كنن اينجا باز پوليه !! :laughing:

يعني فرق به حال ما نميكنه چون تغيير قيمت در خارج باعث تغيير قيمت در ايران نميشه

شايد بشه ولي بازم 360 به قيمت واقعي خودش نميرسه (در ايران)

يعني اگه بشه 349 دلار تو ايران بشه 420-430 اونم شايد !!

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
آقا یه سوال این کاهش قیمت منطقه ای صورت میگیره یعنی مثلآ اول اروپا بعد جاهای دیگه!!!!!!

در مورد فاینال فانتزی هم من یادمه قرار بود اصلآ یه شماره از این بازی برای کنسول 360 ساخته بشه!! قرار نبود؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر