Michael Pachter سونی سومی پیشه کرده است

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Farh@d

کاربر سایت
michael-pachter-600x283.jpg

درود .

اقای Michael Pachter تحلیگر معروف بازی و مدیر عامل شرکت Wedbush در طی نشستی که در GameTrailers.com Bonus Round داشت نظرات خود را در مورد سونی در سال 2011 بیان کرد .
وی گفت گویا فکر میکنم شرکت سونی مقصد سوم بودن را پیشه کرده است . وی همچنین شرکت MS را مورد تقدیر قرار داد و گفت انها فروش روبه رشد خود را ادامه میدهند و کاهش قیمتی هم ندارند چون در هر دفعه در جعبه های خود دست به نواوری میزنند .
شرکت سونی PS3 خود را 299 دلار میفروشد چگونه این همه فروخته اند را نمیفهمم. سونی برای رفابت نیاز دارد کنسول خود را زیر 200 دلار عرضه کند .
البته ایشون حمله ای هم به مجری برنامه اقای Geoff Keighley داشت و گفت
و متاسفانه سایتهایی از قبیل GameTrailers این را تبدیل به جنگی میان سازندگان کنسول کرده اند.

Examiner

• Like
Reactions: u.s.a
سونی کارش بلده این کنسول قراره 6 سال دیگه حدودا باشه از الان بخاد زیر 200 بزاره بعدا چی کار کنه؟؟ به نظرمن این ماکروسافت که اشتباه کرده احتمالا باید 5 سال دیگه بزاره 3 تا 100 دلار :d .........شوخی کردم عصبی نشین
نه من شنیدم قراره تا منقرض شدن نسل انسانسها و حمله موجودات فضایی به زمین کنسولش بمونه تا بتونن از 400% قدرتش استفاده کنن.:|

خودت خندت نمیگیره؟ شش سال دیگه؟!!!!!:d

نه من شنیدم قراره تا منقرض شدن نسل انسانسها و حمله موجودات فضایی به زمین کنسولش بمونه تا بتونن از 400% قدرتش استفاده کنن.:|

وقتی ماکرو کینکت رو با اون هزینه توی این نسل عرضه کرده به نظرم این رو نشون می ده که کنسول جدیدشون رو تا قبل از ۲۰۱۳ عرضه نخواهد کرد.نظر من روی ۲۰۱۴ هست که PS4 و XBOX3 با هم عرضه خواهند شد که احتمالا ۱ سال یا ۶ ماه قبلش نینتندو کنسول جدیدش رو عرضه کرده است.البته ۶ سال زمان یکم زیادی هست ولی تا ۴ سال دیګه این کنسول ها به نظرم بخش عمده فروش کنسول های خانګی رو برای خودش در اختیار دارند.

خب مثلا توقع دارید از روی یه جدول که 4 تا عدد و رقم نوشتن که لینک منبع هم نداره چی رو قبول کنم؟ :دی.
فروش RDR و GTA IV و سریه COD و خیلی عناوین دیگه روی 360 بیشتر بوده، میگید نه؟ این دیگه مشکل خودتونه :دی.
End of Story

خون میچکه ازین تاپیک
ولی کلا خیلی خردمندانه گفته :d

آقای پچر نمیدونه چی گفته . شما که میدونید اشتباه گفته نباید به حرفهایش گوش بدید

ایشون که کلا همیشه اشتباه میگه زیاد توجه نکنین .
لابُد اون یارو که میگفت کی میاد 150$ پول برای کینکت بده درست میگه :d
منو قاطی این آمار و ارقامتون نکنین خواهشا :d

آخرین ویرایش:
خون میچکه ازین تاپیک
ولی کلا خیلی خردمندانه گفته :d

آقای پچر نمیدونه چی گفته . شما که میدونید اشتباه گفته نباید به حرفهایش گوش بدید

Code:
Software Sales   Ap-Jn    Jl-Sp    Oc-Dc    Ja-Mr     FY       LTD

FY 2006/07         -        -       5.2      8.1      13.3     13.3

FY 2007/08        4.7      10.4     26.0     16.8     57.9     71.2 

FY 2008/09        22.8     21.2     40.8     18.9     103.7    174.9 

FY 2009/10        14.8     23.9     47.6     29.3     115.6    290.5

FY 2010/11        24.8     35.3     57.6       -      117.7    408.2

این رقم ها رو آقای mohammd007 گذاشته ولی شما می خواید حرف خودتون رو بزنید /:)

اصلاً یعنی چی که 360 سال 2005 ای 300 دلار فروخته شود منطقی است و PS3 سال 2006 ای با 200 دلار خوب ؟ امسال هم که خود آقای پچر گفته سونی بازیهای انحصاری بهتری داره و باز هم بهتر عمل میکنه b-)

خب مثلا توقع دارید از روی یه جدول که 4 تا عدد و رقم نوشتن که لینک منبع هم نداره چی رو قبول کنم؟ :دی.
فروش RDR و GTA IV و سریه COD و خیلی عناوین دیگه روی 360 بیشتر بوده، میگید نه؟ این دیگه مشکل خودتونه :دی.
End of Story

اون جدول ګزارش مالی سونی بودش!!
منبعش هم کاملا توی این پست ګذاشتم.
فروش اون بازی ها هم به نظرم نمی تونه توی فروش کل تاثیر بزاره!!
بازی های خیلی زیادی هر ساله می آیند که ممکنه فروششون روی PS3 بیشتر باشه!!
برید اون پست رو بخونید سود سونی هم بخونید!!
اګر همون پست رو بخونی توی یه جاش نوشته
Sony Corporation posted operating income of $1,698 million;the company reported net income of $893 million

- NP&S (includes Sony's Game Business) posted operating income of $564 million
یعنی در آمد عملیاتی بخش NP&S حدود یک سوم درآمد عملیاتی کل کمپانی هست که به نظرم نشون می ده PS3 به روند سود دهی خودش رسیده!!
بازم توصیه می کنم ګزارش مالی رو حتما کامل بخونید.

• Like
Reactions: Robin Hood

حالا 4 سال ... سر 2 سال بحث داری؟؟ منظورم این بود الان واس کاهش قیمت اونم زیر 200 دلار زوده -- هنوز یه نسخه دیگه خدای جنگ دیگه مونده اره شایدم از 400% هم استفاده کنه:p-------واس پی اس 2 دو نسخه اومد واس پی اس پی هم 2 تا واس پی اس تیری هم 2 تا میاد ولی gow 4 میدونم نیس اگرم بیاد حدود 2013 2014 میاد من که میگم پی اس 4 حداقل 4.5سال دیگه راه داره

یعنی در آمد عملیاتی بخش NP&S حدود یک سوم درآمد عملیاتی کل کمپانی هست که به نظرم نشون می ده PS3 به روند سود دهی خودش رسیده!!

من فقط از نظر حسابداری یه توضیح بدم. نمی دونم جای دیگه در مورد سود (Interest) توضیحی داده یا نه ولی اینی که شما مرقوم فرمودید درآمد (Income) هست و الزاماً منتج به سود (Interest,Profit) نمیشه و حتی این درآمد خالص هم نیست و درآمد عملیاتی هست که با درآمد خالص متفاوته.

بطور ساده سود (Profit,Interest) (زیان) (Loss) برآیندی از درآمد ها (income,revenue) و هزینه ها (expenses) است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fratos
من کاری ندارم به این که میخواد کدام خری بیشتر محصولش رو تو پاچه مردم کنه یا ..... اما بعضی وقت ها آدم نظر های میخونه که اگه واقعا شخص فکر کنه میبینه که این بابا داره فقط جوک میگه .

انتظار داره کنسول رو تا 200 دلار بکشه پایین آخه کدام ادم عاقلی که داره روی 300 دلار فروش خیلی عالی داره و داره روز به روز به رقیبش نزدیک تر میشه از نظر فروش کلی کنسول میاد قیمت کنسولش رو بر مبنای یه صحبتی که هنوز متوجه نشده که چرا PS3 داره انقدر فروش میره فروشش رو تغییر بده بعد یه تعداد از دوستان کارشناس هم میگن .

اول برای بازی هاش هستش دوم برای امکاناتش هستش مثل Blu-ry دیگه همه میدونن PS3 یک پلیر خیلی قوی هستش که با قیمت 300 دلار واقعا امکانات زیادی داره .

من نمیدونم چرا سایتها ومجلات معتبر از نظرات گهربار کارشناسان بازیسنتر به جای مایکل پچر استفاده نمیکنن؟:|
واقعا این دوستانی که به پچر توهین میکنن 1% ایشون هم اطلاعات اقتصادی دارن؟!!
اصلا قصد طرفداری از احدی رو ندارم ولی خودتون قضاوت کنین.

عزیز بیا 1% بگو که کدام کاری که این آقا تا الان انجام داده ربطی به اطلاعات اقتصادی داشته ؟

امده گفته نمیدونم چرا PS3 با قیمت 300 دلار داره فروش میره این ربطی به اقتصاد داره آخه ؟

امده گفته PSP2 یا همون NGP هنوز هیچ کسی ندیدتش شکست میخوره این ربطی به اقتصاد داره آخه ؟

امده گفته بازی RED DEAD 2 که الان 8 میلیون فروش کرده روی کنسول های PS3 , 360 یک شکست خورده هستش این ربطی به اقتصاد داره ؟

امده ..... گفته که سوپیرایز های بازی ها رو یا قبل از نمایشگاه ها یا حدودی بازی های در حال ساخت رو لو داده ربطی به اقتصاد داره .

من نمیدونم این ها چه ربطی به اقتصاد دارن که این آقا متوجه میشن بقیه نمیشن .

درسته اقتصاد دان ها باید در بخش اقتصادی نظر بدن اما این آقا کلا 2 تا نظر اقتصادی نداده که بشه باهاش حتی بگیم اقتصادی بوده .

عزیز بیا 1% بگو که کدام کاری که این آقا تا الان انجام داده ربطی به اطلاعات اقتصادی داشته ؟
امده گفته نمیدونم چرا PS3 با قیمت 300 دلار داره فروش میره این ربطی به اقتصاد داره آخه ؟
امده گفته PSP2 یا همون NGP هنوز هیچ کسی ندیدتش شکست میخوره این ربطی به اقتصاد داره آخه ؟
امده گفته بازی RED DEAD 2 که الان 8 میلیون فروش کرده روی کنسول های PS3 , 360 یک شکست خورده هستش این ربطی به اقتصاد داره ؟
امده ..... گفته که سوپیرایز های بازی ها رو یا قبل از نمایشگاه ها یا حدودی بازی های در حال ساخت رو لو داده ربطی به اقتصاد داره .
من نمیدونم این ها چه ربطی به اقتصاد دارن که این آقا متوجه میشن بقیه نمیشن .
درسته اقتصاد دان ها باید در بخش اقتصادی نظر بدن اما این آقا کلا 2 تا نظر اقتصادی نداده که بشه باهاش حتی بگیم اقتصادی بوده .
همینو بگو!
میگه نمیدونم چجوری PS3 با این قیمت تا حالا انقدر فروخته!=))
کنسول داره عین بنز میفروشه ایشون میگه باید قیمتش رو بیاره پایین انگار مثلا PS3 باد کرده رو دست سونی!:))
کسی که طی چند روز فاصله اول بیاد بگه PSP2 له خواهد شد بعد از رونمایی بیاد بگه نه اشتباه کردم سال اول عرضه 15 میلیون عدد خواهد فروخت چرا باید بهش بگیم کارشناس آخه!؟
این مدرکشو فکر کنم خریده باشه از دانشگاه عمرا این درساشو پاس کرده باشه!:))
بعد دوستان نظرات اینو تحلیلم میکنن!:))

• Like
Reactions: Robin Hood
من فقط از نظر حسابداری یه توضیح بدم. نمی دونم جای دیگه در مورد سود (Interest) توضیحی داده یا نه ولی اینی که شما مرقوم فرمودید درآمد (Income) هست و الزاماً منتج به سود (Interest,Profit) نمیشه و حتی این درآمد خالص هم نیست و درآمد عملیاتی هست که با درآمد خالص متفاوته.

بطور ساده سود (Profit,Interest) (زیان) (Loss) برآیندی از درآمد ها (income,revenue) و هزینه ها (expenses) است.

این اسمش INCOME نیست اسمش operating income هست که فکر می کنم همون profit باشه!!
چون ما یه INCOME داریم که اون خیلی خیلی بالاتر از این حرف هاست و یه operating income داریم که فکر می کنم PROFIT یک کمپانی به این ګفته می شه!!!

این اسمش INCOME نیست اسمش operating income هست که فکر می کنم همون profit باشه!!
چون ما یه INCOME داریم که اون خیلی خیلی بالاتر از این حرف هاست و یه operating income داریم که فکر می کنم PROFIT یک کمپانی به این ګفته می شه!!!

Net Income = Profit

اما بازم درآمد عملیاتی با در آمد باید تفاوتی داشته باشه؟
درآمد : 1- عملیاتیOI : درآمد حاصل از فعالیتهای اصلی و مستمر مثل فروش كالا ، عرضه خدمات
2- غیر عملیاتی Non-OI: درآمد فرعی غیر از درآمد عملیاتی مثل فروش دارایی ثابت، سود سهام‌ حاصل از سرمایه‌گذاریها كه‌ به‌ روش‌ ارزش‌ ویژه‌ حساب میشن ،قراردادهای‌ اجاره‌ ، کمک های بلا عوض ، گرفتن غرامت در دعاوی و ...

آخرین ویرایش:
Net Income = Profit
اما بازم درآمد عملیاتی با در آمد باید تفاوتی داشته باشه؟؟وګرنه همشون می شدند income.
اصلا مسخره هست که فکر کنیم کل سونی فقط حدود ۱میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار درآمد داشته!!
فکر کنم به net income سود خالص می ګویند که دقیقا تفاوتش رو با درآمد عملیاتی نمی دونم.(فکر کنم قیلا خونده بودم الا یادم رفته)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or