Michael Pachter سونی سومی پیشه کرده است

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Farh@d

کاربر سایت
michael-pachter-600x283.jpg

درود .

اقای Michael Pachter تحلیگر معروف بازی و مدیر عامل شرکت Wedbush در طی نشستی که در GameTrailers.com Bonus Round داشت نظرات خود را در مورد سونی در سال 2011 بیان کرد .
وی گفت گویا فکر میکنم شرکت سونی مقصد سوم بودن را پیشه کرده است . وی همچنین شرکت MS را مورد تقدیر قرار داد و گفت انها فروش روبه رشد خود را ادامه میدهند و کاهش قیمتی هم ندارند چون در هر دفعه در جعبه های خود دست به نواوری میزنند .
شرکت سونی PS3 خود را 299 دلار میفروشد چگونه این همه فروخته اند را نمیفهمم. سونی برای رفابت نیاز دارد کنسول خود را زیر 200 دلار عرضه کند .
البته ایشون حمله ای هم به مجری برنامه اقای Geoff Keighley داشت و گفت
و متاسفانه سایتهایی از قبیل GameTrailers این را تبدیل به جنگی میان سازندگان کنسول کرده اند.

Examiner

• Like
Reactions: u.s.a
فکر می کنم به اندازه کافی توی تاپیک آمار فروش کنسول ها مدارک هست!!!
مراجعه شود به ګزارش مالی سونی در زیر:

ps3 توانسته در طول آخرین فصل خودش مانند فصل مشابه در سال قبل بفروشه و سونی در هفته 47 گرانتوریسم را عرضه کرد!!(فکر کنم این یه خط معنی قشنگتری هم داشته باشه بهم بگید)

فروش PS3 در ربع چهارم و در مقایسه با مدت زمان مشابه سال قبل ثابت ( یکسان ) بوده تا هفته 47 که Gran Turismo 5 :x را ریلیز کرد :>

به حرفهای آقای پچر هم اعتماد نکنید دوستان بعد از 4 سال هنوز هم نمیداند ps3 چرا اینهمه فروخته #:-s در 6 سال آینده هم نخواهد فهمید به گمانم /:) :-s

من نمیدونم این بابا منتقد هستش حساب رس هستش سوپرایز لو بده هستش اخر یکی بیاد بگه بهش .

WHO THE HELL ARE YOU ?

وقتی به PSP2 رو از قبل شکست خورده میدونست بعد به .... رسید بریم عقب تر میبینیم که کلی تو سر بازی RED DEAD 2 زده بعد به غلط کردن افتاده بریم عقب تر احتمال های داده که هرکی 2 تا خبر هم از این و اون بازی ساز بگیره متوجه میشده چه خبری هستش بریم عقب تر سوپراز های زیادی رو لو داده .

بریم عقب تر کلا سونی رو شکست خورده معرفی کرده بود بعد این که 1 سال دیر تر از رقبا وارد این نسل شد الان هم که میبینیم اختلاف سونی ماکروسافت 2-3 میلیون هستش با وجود این که 1 سال دیرتر عرضه شده کنسولش .

حالا یکی بیاد بگه آخا اون بالا تو فکری هم داری ؟ با این همه نظر های کارشناسی و.... غلط که میدی چجوری داره فروش میکنه قیمت 300 دلار برای یک کنسول واقعا معقول هستش تازه از این نسل هنوز 3 سال مونده اون وقت تو اون 3 سال ماکروسافت چقدر میخواد قیمتش رو بیاره پایین سونی چقدر میاره پایین بیشتر براش سود داره کنسول در اون زمان تا وقتی که قیمت رو بکشه پایین .

سونی چقدر میاره پایین بیشتر براش سود داره کنسول در اون زمان تا وقتی که قیمت رو بکشه پایین .
از تاریخ عرضه کنسول 599 دلاری تا 299، میلیارد ها دلاز ضرر کرده. 1st Party هاش فروش کنه دیگه تهش 3 میلیون (بجز gt). حالا اونقت کاهش قیمت بدن و سود کنن؟!.
داستانی شد :دی.

سونی کارش بلده این کنسول قراره 6 سال دیگه حدودا باشه از الان بخاد زیر 200 بزاره بعدا چی کار کنه؟؟ به نظرمن این ماکروسافت که اشتباه کرده احتمالا باید 5 سال دیگه بزاره 3 تا 100 دلار :d .........شوخی کردم عصبی نشین

از تاریخ عرضه کنسول 599 دلاری تا 299، میلیارد ها دلاز ضرر کرده. 1st Party هاش فروش کنه دیگه تهش 3 میلیون (بجز gt). حالا اونقت کاهش قیمت بدن و سود کنن؟!.
داستانی شد :دی.
آخه مشکل شما اینه که فکر میکنین سود فقط تو کنسول و چندتا دونه بازیه انحصاریه!
سونی هم مثل نینتندو و ماکرو از فروش هر دونه بازی روی کنسولش درصدی گیرش میاد حالا مال هر شرکتی باشه.هر چی کنسول بیشتر بفروشه آمار فروش نرم افزارش هم به مراتب بیشتر میشه و سود اون اصلا قابل مقایسه نیست با فروش خود دستگاه و بازیهای انحصاری!
حالا در کنار اینها فروش لوازم جانبی و خریدهای PSN و حتی فروش فیلم های بلوری هم بماند که به ازای فروش کنسول بیشتر میشه....
اگر فکر میکنی 100 دلار کم کنه باز کلی ضرر میکنه اشتباهه خیلی وقته هزینه ساخت PS3 اومده پایین(فکر کنم پارسال بود گفتن هزینه ساختش شده 240-250 دلار) دیگه الان بماند.
الان میتونه به راحتی یه کاهش قیمت بده و رقیبا رو به خاک و خون بکشه!:d

شرکت سونی PS3 خود را 299 دلار میفروشد چگونه این همه فروخته اند را نمیفهمم. سونی برای رفابت نیاز دارد کنسول خود را زیر 200 دلار عرضه کند .

Examiner
قال پاتریکو:....................:)):)):))
اره کاهش قیمت لازمه ولی لا اقل میگفتی کنسول رو 200 دلار عرضه کنه یا همون 199.99....نه اینکه بیاد زیر 200 بده...ایشون یجور صحبت کرده انگار ps3 یه تیکه اشغاله که داره با کلاه برداری به مردم می ندازه ...خدا یه تیکه یخ بهش برسونه

آخه مشکل شما اینه که فکر میکنین سود فقط تو کنسول و چندتا دونه بازیه انحصاریه!
:( کی گفتم فروش تو کنسوله و بازی انحصاریه؟ انچارت 2 که 200 تا جایزه برده و نمیدونم بهترین بازیتونه اونم بدون پایرسی 3.5 میلیون فروخت. فروش 3rd Party هام که وضعیت خوبی روی ps3 نداره. psn هم که عمراً نمیتونه به سوددهی و ترافیک XBL برسه. همینطوری هم که دارن کنسول رو باضرر میدن. حتی اگر 99 دلار هم کاهش قیمت داشته باشن وقتی فروش نرم افزاری ش تعریفی نداره میشه توف سربالا.

:( کی گفتم فروش تو کنسوله و بازی انحصاریه؟ انچارت 2 که 200 تا جایزه برده و نمیدونم بهترین بازیتونه اونم بدون پایرسی 3.5 میلیون فروخت. فروش 3rd Party هام که وضعیت خوبی روی ps3 نداره. psn هم که عمراً نمیتونه به سوددهی و ترافیک XBL برسه. همینطوری هم که دارن کنسول رو باضرر میدن. حتی اگر 99 دلار هم کاهش قیمت داشته باشن وقتی فروش نرم افزاری ش تعریفی نداره میشه توف سربالا.
وای...
کی همچین حرفی زده؟؟
آقا من نمی دونم به چه زبانی بګم برید ګزارش مالی رو بخونید؟؟؟؟(یا حداقل در این مورد اظهار نظر نکنید)
یه بار دیګه هم بزارم؟؟؟
Code:
Software Sales   Ap-Jn    Jl-Sp    Oc-Dc    Ja-Mr     FY       LTD

FY 2006/07         -        -       5.2      8.1      13.3     13.3

FY 2007/08        4.7      10.4     26.0     16.8     57.9     71.2 

FY 2008/09        22.8     21.2     40.8     18.9     103.7    174.9 

FY 2009/10        14.8     23.9     47.6     29.3     115.6    290.5

FY 2010/11        24.8     35.3     57.6       -      117.7    408.2
این رو صفحه قبل ګذاشته بودم.جایی که ازش نقل هم کردم ګذاشتم.سونی امسال توی ۹ ماه کاری رو کرده که توی ۱۲ ماه پارسال نتونسته انجام بده!!!
u2 و u1 با هم چند وقت پیش خبرش بود که حدود ۸ میلیون شیپ داشته اند.حتی اګر فروش u1 رو ۳ میلیون تخمین بزنیم بازم می شه ۵ میلیون برای u2 که احتمالا تا زمان u3 بیشتر هم می شه!!
بعد شما سود سونی رو توی این سه ماه دیده اید؟؟

• Like
Reactions: Farh@d
چرا یه چیزو هک کردی تو ذهنت چیزه دیگه ای رو هم قبول نمیکنی!؟
این البته مشکل خیلیاس که هنوز فکر میکنن 360 فروش بازیاش بیشتره و سودش چند برابر سونیه و ... در صورتی که اصلا اینجوری نیست!
بابا این همه آمار و اطلاعات هست محمدم کم خبراشو نمیزاره ولی دوستان مثل این که دوست ندارن قبول کنن.
حالا قبول نمیکنین مهم نیست ولی خواهشا اگر کامل اطلاع ندارین مجبور نیستین دربارش پستم بدین و چهار نفر دیگه رو هم با آمار غلط به اشتباه بندازین.

چرا یه چیزو هک کردی تو ذهنت چیزه دیگه ای رو هم قبول نمیکنی!؟
این البته مشکل خیلیاس که هنوز فکر میکنن 360 فروش بازیاش بیشتره و سودش چند برابر سونیه و ... در صورتی که اصلا اینجوری نیست!
بابا این همه آمار و اطلاعات هست محمدم کم خبراشو نمیزاره ولی دوستان مثل این که دوست ندارن قبول کنن.
حالا قبول نمیکنین مهم نیست ولی خواهشا اگر کامل اطلاع ندارین مجبور نیستین دربارش پستم بدین و چهار نفر دیگه رو هم با آمار غلط به اشتباه بندازین.

واسه این که اصولا دوستان اون امار هایی که خودوشون دوست دارن رو فقط میتونن ببینن و البته قبولش کنن...

من نمیدونم چرا سایتها ومجلات معتبر از نظرات گهربار کارشناسان بازیسنتر به جای مایکل پچر استفاده نمیکنن؟:|
واقعا این دوستانی که به پچر توهین میکنن 1% ایشون هم اطلاعات اقتصادی دارن؟!!
اصلا قصد طرفداری از احدی رو ندارم ولی خودتون قضاوت کنین.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or