MGS:Rising | PC

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
همون طور که می دونید بازی MGS:Risingدر E3 امسال برای PS3،X360وPC تایید شد و PC بازها هم می تونند از این بازی بزرگ لذت ببرند.
تاکنون این خبر اعلام شده که هیدئو کوجیما کارگردان MGS:Rising نخواهد بود و تنها بر ساخت این بازی نظارت خواهد داشت ولی با این حال،به علت وجود ذهن خلاق کوجیما در جریان ساخت این بازی دوباره باید منتظر یک بازی بزرگ دیگه باشیم.
در این تاپیک می خواهیم در مورد نسخه ی PC این بازی فوق العاده صحبت کنیم...

آخرین ویرایش:

Haj Habib

کاربر سایت
Jul 25, 2009
96
نام
...........
این کوجیما حاج جعفرو میگذاشت شخصیت اول به از این پسره بود
همه بازی رو خراب کرد رفت با این شخصیت جدیدش

Haj Habib

کاربر سایت
Jul 25, 2009
96
نام
...........
به نظر من بدون snake متال گیر دیگه متال گیر بشو نیست

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
به نظر من بدون snake متال گیر دیگه متال گیر بشو نیست
حتما قرار نیست Snake شخصیت اول بازی باشه...، همین که Snake در بازی حضور داشته باشی و نقشی در داستان بازی داشته باشه میتونه بازی رو جذاب کنه، یادمه وقتی نسخه 2 رو بازی کردم 2-3 سال ازمعرفیش گذشته بود، ولی با این همه هنوز همون حس متال گیر نسخه اول رو داشت و داره....

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
حتما قرار نیست Snake شخصیت اول بازی باشه...، همین که Snake در بازی حضور داشته باشی و نقشی در داستان بازی داشته باشه میتونه بازی رو جذاب کنه، یادمه وقتی نسخه 2 رو بازی کردم 2-3 سال ازمعرفیش گذشته بود، ولی با این همه هنوز همون حس متال گیر نسخه اول رو داشت و داره....
درسته ولی خوب اینم نباید فراموش کنیم که کسی نمیتونه جای خالی اسنیک رو پر کنه

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
درسته ولی خوب اینم نباید فراموش کنیم که کسی نمیتونه جای خالی اسنیک رو پر کنه

ولی رایدن هم خیلی با حاله
یه سوال من نفهمیدم رایدن مرده با زن ؟

من فقط متال گیر 3 و MGS portable ops رو بازی کردم .

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
مرد هست مرد
خری
هم هست میخواست تو متال گیر 2 rose بود اسمش یادم نیست میخواستن با هم ازدواج کنن تو این بی سیم کل ما رو میخوردن

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
رایدن از سر به پایین مصنوعی هست و خون دیالیز شده مصرف می کنه. بعضی ها فکر میکنند زنه ولی نخیر ایشون بدنشون رو از دست دادند.
به نظر من رایدن میتونه جای اسنیک رو پر کنه. رایدن هم جذابیت های خودش رو داره و حتما این عنوان هم عنوان خوبی از کار در میاد. قبلا هم بیگ باس در MGS نقش اول بوده و خیلی هم بازی خوبی بوده. پس نمیشه گفت چون اسنیک نیست خوب نیست. البته اگه عشق اسنیک باشید قضیه فرق می کنه.
ممنون

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
خیلی جالبه!؟ تو عکس هایی که از MGS4 منتشر شده بود یک عکس از رایدن بود که حالا برای این شماره هم گذاشته شده، تو این عکس فک پایین رایدن خیلی عجیبه انگار روبوته! حالا که شما گفتید از سر به پایین مصنوعیه باورم شد.....ولی خیلیم مسخرست ها، اینکه از سر به پایین مصنوعیه، در این صورت یا باید روبات باشه یا زامبی!!!!!!!

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
متال گیر از اول و تا اون روزی که تموم شه به خاطر SNAKE محبوبه
بازی بر پایه اسنیک می چرخه اونوقت این اقای کوجیما با اون تخیلات ژاپنیش بازی رو با این کارکترهای مسخره مثل VAMP ,MANTIS,FEAR,رایدن بازی رو مسخره کرد دیگه MGS3 بماند با اون کارکترهاش(مرد زنبوری و...).
کوجیما بازی رو تبدیل به یک بازی تخیلی کرد و خودشم نمی دونه تا کجا می خواد بره...
به نظر من بهترین بازیشم MGS1 بود چون طبیعی ترین بازی از این سری بود
و هیچکس هم نمی تونه جای SNAKE رو بگیره
JUST LEGENDERY SNAKE

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بچه ها سبک بازی دقیقا مشخص نشده؟

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
دیدم تاپیک بازی خوابیده گفتم بیارمش بالا کمی بحث کنیم
توی گیم پلی و عکس ها ی که از بازی منتشر شد گرافیک بازی پیشرفت زیادی کرده که جای خوشحالی هست
ولی چیز جالب تر که خود نمای می کنه قدرت شمشیر زنی و حرکات فوق بشری رایدن در بازی هست که گوشه های از ان را در نمونه قسمت قبلی هم دید بودیم مثلا نگه داشتن کشتی

همون طور که در تصویر زیر مشاهده می کنیم رایدن ماشین را مثل حلوا به دو قسمت تقسیم می کنه چه برسه به دشمن ها :d
metal-gear-solid-rising-20100616031918059.jpg

فکرشو بکن توی بازی داری این حرکت می زنی دیگه به هیچ کسی رحم نمی کنی (فقط از وسط نصف کن )
metal-gear-solid-rising-20100616031928543.jpg
metal-gear-solid-rising-20100616031911950.jpg

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
رایدن از سر به پایین مصنوعی هست و خون دیالیز شده مصرف می کنه. بعضی ها فکر میکنند زنه ولی نخیر ایشون بدنشون رو از دست دادند.
به نظر من رایدن میتونه جای اسنیک رو پر کنه. رایدن هم جذابیت های خودش رو داره و حتما این عنوان هم عنوان خوبی از کار در میاد. قبلا هم بیگ باس در MGS نقش اول بوده و خیلی هم بازی خوبی بوده. پس نمیشه گفت چون اسنیک نیست خوب نیست. البته اگه عشق اسنیک باشید قضیه فرق می کنه.
ممنون
به نظر من هم رایدن جذابیت های خودش داره و چیزی کم نداره از اسنیک مهم این هست که یک شماره دیگه در را ه هست :x:x

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر