MGS: GZ برای PC در لیست فروشگاه Zavvi

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
01192056216033448627.png

تا تایید شدن رسمی آن فاصله‌ی زیادی است، اما خرده فروش اروپایی Zavvi، نسخه‌ی PC عنوان MGS: Ground Zeroes را برای پیش فروش در سایت خود قرار داده است.

MGS: GZ تابحال برای PS3 و 360 تایید شده است. نسخه‌ی PC نیز احتمالا قرار است به این لیست اضافه شود، با توجه به این‌که اولین دموی بازی بر روی یک PC در حال اجرا بوده است. البته ممکن است با تاخیر نسبت به نسخه‌های کنسولی عرضه شود.

Source

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
حالا Xbox خیلی امنیتش بالاست؟که با بازی کپی میشه آنلاینم بزنی=))
نگید از این حرفا.اتفاقا کپی بازی کردن رو Xbox خیلی هم راحت تره.کنسولو هک میکنی بقیش فقط دانلود.مشکل آمار Pirate کامپیوتر ها اینه که دیگه همه یه PC دارن تو خونشون.ولی همه که ایکس باکس ندارن!حاظرم شرط ببندم اگه تعداد کامپیوتر ها با Xbox ها برابر باشه الان آمار کپی بازی کردن تو X360 چند برابر PC بود

من نميفهمم چرا هروقت بحث بازي كپي ميشه گير ميدين به اين pc بدبخت ماها)x
والله به خدا اين همه ايكس باكس دارن همه ارجينال بازن ؟يا همين دوستان سوني باز بعد هك شدن ps3 يه سريشون اريج موريجو بيخيال شدن ميرن كيلويي بازي تو هارداشون پر ميكنن ميارن.
العان پايرت شدن بازي ها رو كنسولا بويژه ايكس باكس خيلي سريع تر از pc ـه نمونش همين فيفا 13 كه دو هفتس بروبچز xboxدار دارن ميزنن به بدن حالشو ميبرن اونوقت ما لنگ يه كرك كوفتي مونديم:((
هيشكي ديوار كوتاه تر از pc مادر مرده پيدا نكرده آخه
:punish::baby::punish:

ببخشید اشتباه شد :d بزار حرفمو یه جور دیگه بزنم : ناشر های بزرگ دنیا احمق هستن و هنوز نفهمیدن Xbox360 هک شده و به شکل احمقانه ای با عرضه ی بازیشون با تاخیر روی PC فروش خودشون رو پایین میارن!! :d (دوستان برداشت بد نکنین مزاح نمودم :d)

در آخر هم یه حرف قشنگ و کاملا منطقی براتون میزارم تا دل گیر نشین (با تشکر از ابوالفضل جان) :arrowd:

بازم این بحث های عجیب و غریب !

آمار پایرسی تو PC به هیچ وجه ،
به هیچ وجه !​
قابل مقایسه با کنسول نیست ...
کلمه
وحشتناک​
رو هم رد میکنه بعضی وقتها آمار پایریت شده یک بازی PC ...

فقط بحث درباره چگونگی این قضیست ...
ده ها دلیل هم داره که تا حالا گفته شده ...

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من اولویت بازیم همیشه پی سی بوده
به خاطر کیفیت بهتر بازیا
اما معتقدم بعضی بازیا نباید روی این پلتفورم عرضه بشه
چون از نظر گیمینگ کنسول یک پله بالاتره و اون ابهت و مقامش رو اینطوری از دست میده !!!
pc گیمر ها منو لعن و نفرین نکنن ها، فقط نظر شخصیمه

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
ببخشید اشتباه شد :d بزار حرفمو یه جور دیگه بزنم : ناشر های بزرگ دنیا احمق هستن و هنوز نفهمیدن Xbox360 هک شده و به شکل احمقانه ای با عرضه ی بازیشون با تاخیر روی PC فروش خودشون رو پایین میارن!! :d (دوستان برداشت بد نکنین مزاح نمودم :d)

در آخر هم یه حرف قشنگ و کاملا منطقی براتون میزارم تا دل گیر نشین (با تشکر از ابوالفضل جان) :arrowd:
من نگفتم که آمار کپی بازی کردن رو PC پایینتره.
وقتی تعداد PC ها چندین برابر کنسول هاست.خوب معلومه آمار پایریت هم بیشتره.ولی من میگم اگه.اگه تعداد این دو دستگاه با هم برابر بود,مطمئنا آمار کپی بازی روی کنسول ها بیشتر میشد.بازم میگم.اگه تعداد این دو دستگاه باهم برابر بود!تقریبا تمام افراد دنیا یه PC تو خونشون هست.خیلیاشون هم نمیتونن بازی اریج بخرن(مسائل مالی یا کمبود شدید بازی اریجینال).معلومه آمار پایریت بالا میره.اگه بالا نره باید تعجب کنیم!

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
من نگفتم که آمار کپی بازی کردن رو PC پایینتره.
وقتی تعداد PC ها چندین برابر کنسول هاست.خوب معلومه آمار پایریت هم بیشتره.ولی من میگم اگه.اگه تعداد این دو دستگاه با هم برابر بود,مطمئنا آمار کپی بازی روی کنسول ها بیشتر میشد.بازم میگم.اگه تعداد این دو دستگاه باهم برابر بود!تقریبا تمام افراد دنیا یه PC تو خونشون هست.خیلیاشون هم نمیتونن بازی اریج بخرن(مسائل مالی یا کمبود شدید بازی اریجینال).معلومه آمار پایریت بالا میره.اگه بالا نره باید تعجب کنیم!

من کلی گفتم داداش شما برداشت بد کردی. منظورم همون بود که برادر ابوالفضل گفت. اگه هم حرفی زدم که دلخوری پیش اومد معذرت میخوام.

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
من کلی گفتم داداش شما برداشت بد کردی. منظورم همون بود که برادر ابوالفضل گفت. اگه هم حرفی زدم که دلخوری پیش اومد معذرت میخوام.
بابا شما چرا اینقدر معذرت خواهی میکنید؟:Dنه توهینی کردید نه حرف بدی زدید:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر