شایعه Mgs 4 برای 360 ؟!

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
توی مصاحبه ایی که در لایپزیگ با کوجیما و تهیه کننده ی بازی صورت گرفت یکی از 360 بازها (احتمالا Fanboy) از کوجیما میپرسه که آیا پورتی از MGS 4 بر روی 360 خواهد آمد ؟!
در این بین ناگهان تهیه کننده حرف کوجیما رو قطع کرده و میگه :

"KONAMI هیچ نقشه و طرحی رو برای عرضه ی بازی بغیر از کنسول PS3 نداره..."

بعد از گفتن این حرف PS بازها شاد میشن و احساس میکنن که بروبچ 360 باز خیلی کنف شدن ولی بعد از مدتی کوتاه تهیه کننده در ادامه ی صحبتش اضافه میکنه :

"حداقل برای زمان فعلی ! "

که نشون دهنده ی اینه که بازی به احتمال زیاد (اگه SONY اقدامی نکنه) درست مثل قسمتهای اول و دومش بر روی کنسولهای دیگه و یا حتی ممکنه بر روی PC هم عرضه بشه...
همونطوری هم که قبلا گفتم این بازی (MGS) هیچوقت یک بازی انحصاری محسوب نمیشده و تنها دلیلی که قسمت سوم آن بر روی XBOX عرضه نشد , زمانی بود که برای Port کردن بازی میگرفت و کوجیما ابراز کرده بود که این کار زمانبندی مربوط به ساخت بازی های Portable OPS و Lunar Knights و MGS 4 رو میگرفته و بهمین دلیل عرضه ی MGS 3 بر روی XBOXمنتفی شده بود.

خب ! این صحبتها اثبات کننده ی این نیست که MGS 4 بر روی 360 خواهد آمد ولی نشون دهنده ی اینه که طرفداران و دارندگان 360 میتونن امیدوار باشن که در سالهایی مثل اواخر 2008 یا در میانه 2009 بتونن این بازی رو بصورت Port شده بازی کنن...

پس دوستان 360 باز....امیدوار باشین ! نمیدونین حریص بودن , این فاکتور زشت انسانی چه بلاهایی سر بازیکنها میاره ! نمیدونین که اگه دوستان هیئت مدیره در KONAMI احساس کنن که بعد از چند وقت با عرضه ی MGS 4 روی 360 میتونن چه پولی بهم بزنن , چه بلایی سر اونهایی میاد که رفتن برای MGS4 و دیدن پایان داستان Solid Snake یه PS3 خریدن !
نمیدونین !...............

متشکرم...Nemesis

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
من اولین کسی هستم که تمام ویدیو ها را قبل از اینکه در سایتی بزارن داده میشود و خودم شنیدم کوجیما چی گفت ظاهرا حرف از بازی جدید مانند متال گیر است . پس شما باید شنیده باشی (نمیدونم شنیدی یا نه ) کوجیما قصد داره بازی حماسی دیگری (سبک متال گیر ) برای 360 بزنه و گفته دوست دارم بازی سازی روی 360 و کامپیوترها را تجربه کنم با اجازه شما وقتی این خبرو میداد من اونجا بودم .. از خیلی چیزهای دیگر هم خبر دادم . کوجیما گفته در زمان فعلی نگفته در زمان فعلی چی ... اگه میخواست روی 360 هم بزنه صریح میگفت : حتی اعلام کرده متالگیر که روی کامپیوتر و xbox زد اشتباه بزرگی کرد .
يعني المان بودي ؟!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
بابا به خدا شما دیگه دهن ما .... کردید بابا انقدر خودتونو نکشید نمیاد دیگه آقا جون تا ابد هم شایعه درست کنید نمیاد هروقت یه نمایشگاه برگزار میشه شروع میکنید به شایعه درست کردند حالا برای tokyo game show هم درست می کنن ببین کی گفتم

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
واقعا این همه جنجال برای یه بازی ای که انحصاری هست وجود نداره حتما خبرهایی هست که اینمه شایعه برای این بازی وجود داره چرا برای بازیهای مهم دیگه شایعه نیست ولی من که امیدوارم ، چون به احتمال زیاد قسمت آخر هستش کوجیما می خواد همه بازی رو بازی کنن و اینطوری همه توی قسمت آخر یه پول کلون گیرش می یاد هم همه بازی رو بازی می کنن و حالا اگه قسمت آخر باشه باهاش وداع . ;)

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
دوستان عزيز ديگه اينقدر عصاب خودتون رو سر اين موضوع خراب نكنيد اين دوستاني هم كه اين خبر هارو ميزارن براي اطلاع رساني هست و خبرهايي هست كه از كسان ديگه نقل شده و اينها خودشون كه دوست ندارن جنجال به پا كنن شما هم زياد خودتون رو اذيت نكنيد حالا يا مياد يا نمياد ديگه كاري از دست ماها كه بر نمياد.

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
آخه قشنگ نگفتم نمیشه گفتم به مشکلات زیادی بر میخوره . کوجیما تایید هم کرده . اگه به پورت شدنه من میتونم الان halo 3 رو برا کامپیوتر خودم اختصاصی پورت کنم . پورت شدن که کاری نداره . این حرفام شایعه است . تو ign هم من اعتماد ندارم . صبر کنید ..

شما اینقدر استادی. واقعا می تونی Halo3 را برای PC پورت بکنی؟!. پس بی زحمت این GT5 را هم برای PC ما پورت کن چون من Ps3 ندارم اما می خوام این بازی را انجام بدم.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
شما اینقدر استادی. واقعا می تونی Halo3 را برای PC پورت بکنی؟!. پس بی زحمت این GT5 را هم برای PC ما پورت کن چون من Ps3 ندارم اما می خوام این بازی را انجام بدم.

:biggrin1::biggrin1: اولا مثال زدم یعنی بازی که پورت بشه بد میشه خوب درنمیاد ( به اندازه توقعات ) میتونم اما باید تا دو یا سه سال صبر کنید انقدر خوب بلد نشدم . کوجیما برای شما بازی حماسی جدیدی داره نمیدونم آیا متالگیر جدیده یا یه چیز دیگه . ماد عزیز نمیتونم تو بخش بازی داستان زندگیمو بگم که یه تخلف داریم خئا شاهده میشه 10000 تا . تو هر کدوم از بازی سازا ررو بگی من از نزدیک دیدم ( فقط نگو بیل گیتس یا تو ماکروسافت یا پیتر مور) . :biggrin1::biggrin1: halo 3 جدی گفتم 3 سال طاقت بیاری میاد ( تا اون موقع ماکرو خودش زده ):-":cool:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
اگه به پورت شدنه من میتونم الان halo 3 رو برا کامپیوتر خودم اختصاصی پورت کنم . پورت شدن که کاری نداره . این حرفام شایعه است . تو ign هم من اعتماد ندارم . صبر کنید ..

شما یک هفته فرصت دارید CoD3 رو برای PC پورت کنید. یکهفته بشه یکهفته و 10 دقیقه از سایت به مدت یکهفته BAN میشید.

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
اقا شما مثل اینکه برنامه نویس هستی.
من دارم یک بازی برای 360 می نویسم با XNA Framework به یک مشکل بر خوردم می تونی کمکم کنی. در مورد تابع update هستش. اگه بتونی ما رو راهنمایی کنی ممنون می شم.

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
جاتون خالی ! الان داشتم مزخرفاتی رو که توی این دو صفحه نوشته شده بود (از جمله مال خودم!) رو میخوندم و نظریات جدید و نابی رو توی این دو صفحه پیدا کردم !

این حرفت از شایعه هم اونورتر است چون کوجیما خودش اعلام کرد که فقط مختص به ps3 خواهد بود و به هیچ عنوان این بازی روی 360 نمی آید حتی گفته از قدرت ps3 استفاده کرده و اگه پورت بشه در 360 به مشکل برمیخورن . البته تا اونجایی که به من گفته شده .در ضمن منبعتون کو نکنه به شما گفته

کار خیلی زشتی هست که آدم بدون تحقیق یه چیزی از خودش در بیاره...حالا اینجا یه Community هست و اشکال نداره...من میبخشم...ولی فردا توی جامعه جایی این چیزها رو نگی دوست عزیز PS3 Terabay که ممکنه مردم ناراحت بشن...
این خبر از توی سایت Gamespot برداشته شده و در مورد کنفرانس پرسش و پاسخ کوجیما و همکارانش با خبرنگارها و بقیه ی افراد بوده...
جواب داده شده (که در صفحه ی اول دیدینش) جوابی نبود که کوجیما داده باشه بلکه جوابی بود که تهیه کننده ی بازی (که ناظر کلی بر بازی نیز هست) به خبرنگارها داده بود و کاملا به زبان انگلیسی بوده...
این چیزی که میبینید گزیده ایی از خبری هست که توی Gamespot و صد البته سایتهای دیگر منتشر شده بود :

A savvy member of the audience quickly asked about the status of an Xbox 360 port of MGS4, a question which producer Ken Imaizumi addressed directly in English. He stated that Konami has no plan for an Xbox 360 version of the game, then paused, and added a sly "for now." This elicited much laughter and groaning from the audience. Another attendee asked if MGS4 will support controller rumble, to which Imaizumi said "We wish we could. Let's see what's gonna happen." Kojima followed this up by describing the "rumble guy," the member of Kojima productions whose job it is to make smart use of force feedback. Lately, Kojima said, he's become worried that the rumble guy has nothing to do, and he hopes that he can give said fellow more tasks in the near future.

منبع خبری که آقای PS3 Terabay از من خواسته بودند !

تو ign هم من اعتماد ندارم

من واقعا نمیدونم که IGN رو از کجا کشیدین وسط آقای PS3 Terabay ولی منبع خبری در اینجا سایت Gamespot هست...در ضمن اگه منظورتون سایت IGN هستش باید بگم که این عدم اعتماد شما عجیب به نظر میرسه چونکه سایتهایی مثل Gamespot یا IGN یا Gamespy هستن که بیشتر از بقیه قابل اعتماد هستن...

حتی اعلام کرده متالگیر که روی کامپیوتر و xbox زد اشتباه بزرگی کرد .

دوست عزیز PS3 Terabay ! اینجاست که باید از شما منبعی برای این حرفتون از سایتی معتبر بخوام...همونطور که میدونین اگه منبع نداشته باشین حرفتون بی معنی خواهد شد برای همین ازتون خواهش میکنم که برای این حرفتون منبعی درست و حسابی (و نه از هر سایت در پیتی) بیارین...

----------------------------------------------
در مورد حرفهای کوجیما هم نمیشه اونها رو یک منبع درست و حسابی در نظر گرفت...درست مثل حرفهای "شینجی میکامی" سازنده ی عنوان Resident Evil که برای قسمت چهارم این بازی مخالفت شدیدی کرده بود و نمیگذاشت که این بازی روی PS2 منتشر بشه...الان هم مطمئنا یاد حرفش افتادین که گفته بود "اگه این بازی (RE4) روی کنسولی غیر از GC عرضه بشه من سر خودم رو میزنم"...
ولی متاسفانه دیدین که Capcom با دیدن اینکه این بازی میتونه روی کنسول پر طرفدار PS2 چه فروشی بکنه , این بازی رو Port کرد و حتی حرف میکامی هم براش ارزشی نداشت...بالاخره هم دیدین که Capcom امسال استودیوی Clover رو که توش میکامی کار میکرد رو تعطیل کرد و الان کارش بصورت تعلیقی در شرکتی خارج از Capcom هستش...خاک تو سر Capcom که یکی از بزرگترین بازیسازهاش رو از دست داد.
میکامی بعد از Port شدن بازی روی PS2 از تمام GC بازان معذرت خواهی کرد و گفت که "خیلیها فقط برای این بازی رفتن و یک GameCube گرفتن در حالیکه اگر میدونستن این بازی روزی بدون آگاهی من رو PS2 منتشر میشد هیچوقت این کار و این ضرر رو نمیکردند....من واقعا متاسفم..."

به کوجیما و MGS 4 برمیگردیم...درسته ! کوجیما میگه که این بازی بصورت انحصاری بر روی PS3 هست (و امیدوارم بمونه) ولی متاسفانه این کوجیما نیست که تصمیم نهایی رو برای Port شدن بازی بر روی 360 یا PC میگیره بلکه هیئت مدیره , جیبهای هیئت مدیره و همچنین هیئت مدیره ی SCE در ژاپن هستند که این تصمیم رو میگیرند...
میدونم ! ممکنه حقیقت تلخی باشه ولی باید قبول کنین که این کوجیما نیست که بتونه از بازیش روی PS3 حمایت کنه (در ست مثل میکامی که نتونست از بازیش روی GC حمایت کنه) بلکه فقط اقدامات شرکت سرگرمیهای سونی و پر شدن جیب هیئت مدیره ی KONAMI میتونه از Multi-Platform شدن بازی جلوگیری کنه...

پس منطقی باشین دوستان...

متشکرم...Nemesis

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
باز هم شایعه ای دیگر ;) دیگه نباید این شایعه ها رو واسشون ارزش قائل شد چقدر ما شایعه راجب
متال گر 4 شنیدیم یه مدت میگفتن حرکت مشکوک کوجیما که لوگوی ps3 رو توی دموش پاک کرده حالا هم اینو میگن خلاصه همش شایعه هست و امکان نداره به واقعیت بپیونده ;) سونی وقتی دید اگه شل بگیره بازی از دست میده نمونش همین دویل می کرای پس دیگه نمیزاره بازی ها به همین سادگی از دستش بره اونم یه عنوان مثل متال گر 4 که خیلی میتونه برای جلو انداختن فروش از رقیبش بهش کمک کنه. ;)

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
یه نسخه حتی اگه چیزه کوچیکی هم باشه میاد برای 360

لطف کن دفعه بی خودی پست نده تاپیک رو شلوغ کنی و به زور بالا بیاد
------------------------
تا همه دیگه رو لت و پار نکردن یکی بیاد تاپیک رو قفل کنه
( کجیما هم گفت فقط واسه PS3 میاد دیگه بحثی نداره )

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
کنفرانس MGS4

http://ps3.ign.com/articles/815/815012p1.html

11:53 a.m. --
Q: Is it coming to 360?
A: Not at this junction.

Q: Is the AI on easy or something in the game? Why can Snake make so much noise.
A: It'll be more difficult in the game.

Q: Does the stealth suit and all the other gadgets make it too easy?
A: They're adjusting. It'll be much more difficult.

11:52 a.m. -- Can you talk about the music?

"Do you mean the opening or ending theme?" says Kojima's translator.

"Um, yeah," says kid.

There'll be a lot of music. "I almost slipped," Kojima says. "There will be a special feature where MAYBE you can play your favorite tune."

11:49 a.m. -- In Japan, will Online and MGS4 be separate or one package?

"It's difficult to explain," Kojima says (through his translator). "We can't really say specifically."

Dude re-asks. He wants an answer!

"We haven't really decided," he says.

If you buy MGS4, you'll be able to play some part online at least. They're discussing how much further that online component will go.

البته خبر پست اول درست اما نمیشه به عنوان خبر تایید شده روش حساب کرد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر