MGR: Revengeance دارای عناصر مخفی کاری نیز خواهد بود

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بازی Metal Gear Rising: Revengeance که هم اکنون توسط استودیو Platinum Games در حال ساخت است، دارای عناصر مخفی کاری نیز خواهد بود. حتی مکانیک معروف مخفی شدن در جعبه سری Metal Gear نیز در بازی وجود خواهد داشت.

Metal-Gear-Rising-Revengeance-Logo.jpg

آقای Atsushi Inaba از استودیو Platinum Games در مصاحبه با Shacknews گفت: "در ابتدا تصمیم داشتیم بازی کاملا اکشن باشد، اما وقتی بیشتر دقت کردیم، فهمیدیم بازی بیش از حد بر بریدن تکیه دارد که باعث می شد بازی کننده ها از بازی دلسرد شوند و آن را رها کنند. پس تصمیم گرفتیم که اندکی تنوع به بازی اضافه کنیم و برای رسیدن به این هدف، مقداری مخفی کاری به بازی اضافه کردیم تا بازی کننده ها راه های مختلفی برای بازی کردن داشته باشند."

Inaba اخیرا اعلام کرده بود که حس طنز مخصوص سری Metal Gear نیز در بازی وجود خواهد داشت.

Metal Gear Rising: Revengeance فوریه 2013 برای PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد.

منبع

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
سبک Stealth Action در کنار تخریب همه چیز، واقعاً می تونه گیم پلی عالی ای رو خلق کنه. مخصوصاً این که MGR در دستان مطمئن PG در حال ساخته.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
در اینکه PG گیم پلی هاش شاهکاره هیچ شکی نیست من فقط نگران داستانم. رایدن یکی از شخصیت های محبوب من توی MGS4 بود و امیدوارم PG داستانش رو خراب نکنه

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من موندم رایدنی که کوه و دریا و آسمون رو هم با شمشیرش نصف میکنه می خواد بره زیر جعبه قایم بشه کی چی..؟

در کل برای تنوع خیلی خوب هست اما نباید یک چیز مسخره در بیاد.. مثلا قسمتی رو درست کنند که رایدن در حال استراق سمع هست و حتما باید لو نره..

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
خیلی خوب مغزشون کار کرد و فهمیدن که اضافه کردن المان مخفی کاری، باعث می شود که گیم پلی کمی متنوع تر بشه.
اگه این کار را نمی کردن، اونوقت فقط رایدن باید با شمشیر، اجسام جلویش را می برید و همرو به کشتن می داد، اینطوری کمی گیم پلی متفاوت می شه و در عین حال هیجان انگیز.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
به غول های HnS امسال یکی دیگه هم اضافه شد :D با این تغییرات رسماً میره یکی از بازیهایی توی این سبک باشه که امسال حرفی برای گفتن داره :D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
در اینکه PG گیم پلی هاش شاهکاره هیچ شکی نیست من فقط نگران داستانم. رایدن یکی از شخصیت های محبوب من توی MGS4 بود و امیدوارم PG داستانش رو خراب نکنه

اتفاقا اصلا نمیخواد نگران باشی. چون داستان زیر نظر KojiPro ـه. من که خودم دمو رو بازی کردم به نظرم شاید شخصیت های جدید زیاد خوب نبودن (:d) ولی رایدن هنوز هم شخصیت فوق خوف خودشو داشت (Cool یا بهتره بگیم Cold بودن :d) صدا پیشه هم که همونه. تازه به نظرم بیشترم ازش خوشت میاد. :d

من موندم رایدنی که کوه و دریا و آسمون رو هم با شمشیرش نصف میکنه می خواد بره زیر جعبه قایم بشه کی چی..؟

در کل برای تنوع خیلی خوب هست اما نباید یک چیز مسخره در بیاد.. مثلا قسمتی رو درست کنند که رایدن در حال استراق سمع هست و حتما باید لو نره..

من که دمو رو بازی کردم نظرم این بود (:d):

بعضی جاها وقتی مخفی کاری نری خیلی برات دردسر میشه (یعنی طول میکشه تا همشونو بکشی) و این میشه که سعی کنی حداقل 2 الی 3 نفرو مخفی کاری بکشی :d (مخصوصا اسنایپ ها و RPG ها)

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
Nevan خودت راستش رو بگو چی میخوای از جون استاد!؟:-?:D
Phantom Pain بازی جدید کوجیما؟

اطلاعات جدید مربوط به سری بازی های Metal Gear در شماره بعدی Famitsu

MGR: Revengeance دارای عناصر مخفی کاری نیز خواهد بود

بنده خدا بازی هم که داد دست PG;;)
البته خدا کنه همیشه تاپیک اخبار مرتبط به استاد رو خودت به راه کنی:D>:d<

ترکیب تیمی از بهترین H&S سازهای دنیا با بهترین عنوان مخفی کاری چی میشه>:d<

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
@ kaizershauze

خواب نما شدم. :D استاد اومد به خوابم، یه هاله نور دورش بود، گفت هرچی خبر در مورد منه تو ترجمه کن. :D از دور استاد کامیا رو هم دیدم که با لبخندی ملیح دست تکون میداد واسم. لول =)) :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر