Metro: Last Light | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
سلام دوستان خوف ناک کسی راهنمای این بازی رونداره من توی اواخر بازی تقریبا گیررررررررررر کردم:-/
Kindle Guide for You - Metro: Last Light - Game Guide and Walkthrough
Metro: Last Light Walkthrough Part 1 – Introduction, Sparta

یکی از دوستان که پایان بد بازی رو دیده لطف کنه بیاد با جزئیات ( کلیاتش رو می دونم :d) برای من توضیح بده چون حوصله ندارم بازی رو از اول برم

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
اینو بچسبونین به Youtube میتونین هردو پایان رو ببینین:
watch?v=vPg2wN-o_Qw
به نظر من که پایان بدش خیلی بهتر از خوبش بود و تاثیر گذاریش بیشتر بود. مخصوصا وقتی آنا داشت حرف میزد.

N1M4Ghost

کاربر سایت
Jul 19, 2012
300
نام
Nima
دوستان کمک!! :|
من اونجاییم که میان کلیسا رو میترکونن و آنا رو میبرن حالا رفتم پایین از پله ها و یه سری از اون موجودات رو کشتم
حالا رسیدم به یه در که یه چرخ کنارشه ولی چرخ رو میچرخونم در گیر میکنه و نمیره بالا :| چیکار کنم ؟؟ :|

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
دوستان کمک!! :|
من اونجاییم که میان کلیسا رو میترکونن و آنا رو میبرن حالا رفتم پایین از پله ها و یه سری از اون موجودات رو کشتم
حالا رسیدم به یه در که یه چرخ کنارشه ولی چرخ رو میچرخونم در گیر میکنه و نمیره بالا :| چیکار کنم ؟؟ :|

دکمه X رو نگه دارین.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
واسه پایان خوب حتما باید از اول بازی کنم؟ نمیشه میانبر زد؟
بستگی به این داره که مراحل اولیه رو چجوری رفتی . یکی از کارایی که واسه دیدن پایان خوب باید بکنی اینه که محیط رو بگردی چون بعضی از اجساد moral point می دن و همین پوینت ها هستن که مشخص می کنن شما کدوم پایان بازی رو می بینی هر وقت هم که شما moral point می گیری صفحه یک فلش سفید می زنه و یک صدای خاص می ده اگه تو تو اون مراحلی که باید از دست نازی ها فرار کنی کسی رو نکشتی ( ناک اوت کردن اشکالی نداره) به نظرم بزن از اون مرحله ای که اندرو اون ماشینی که رو ریل حرکت می کنه رو می ده بهت بعد هم هرجا دیدی دیالوگ خاصی بین npc ها هست صبر کن گوش بده کسی هم اگه کمک خواست کمکش کن. همه ی محیط رو هم کامل بگرد . لنیتسکی و پاول رو هم نکش احتمالا اینجوری پایان خوب بازی رو ببینی

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
دوستان من هم این بازی رو یک هفته ای است تموم کردم واقعا زیبا بود. نسبت به m2033پیشرفت عالی کرده بود. داستان گیم پلی ومیزیک عالی بود.:d

pr@doctornuke

کاربر سایت
Apr 12, 2011
226
نام
hesam
ترسناک که نبود ولی خیلی لذت بخش بود
دوستان یکی بگه پایان خوب و بد فقط چطوری هست پایانی که من دیدم

Last edited by a moderator:

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
ترسناک که نبود ولی خیلی لذت بخش بود
دوستان یکی بگه پایان خوب و بد فقط چطوری هست پایانی که من دیدم
ارتیوم d6 رو منفجر کرد و اخرش اون زنه داشت برای بچه شون قصه میگفت .این حالا خوب بود یا بد؟
اینی که شما دیدی پایان بد بود، پایان خوب فرقش اینه:
وقتی آرتیوم میاد D6 رو بترکونه Dark one میاد و بهش میگه نیازی به اینکار نیست و Dark oneهای دیگه میان کمک و دشمن هارو نابود می کنن. بقیشم به نظرم چیز مهمی نبود:d

Last edited by a moderator:

mehdy_k206

کاربر سایت
Mar 29, 2012
4
سلام دوستان ببخشید
نمی دونم شاید سوالم تکراری باشه
من بازی رو گرفتم و گذاشتم روی دستگاه وقتی بازی بالا میاد پیام میده که دستگاه باید آپدیت بشه
خواستم بپرسم که اگر گزینه یس (yes) رو انتخاب کنم مشکلی واسه دستگاه بوجود میاد یا نه دستگاه رو هم آپیت کردم بازی های ال تی 3 جواب داده متشکرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر